reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

A mogę prosić o nazwę pensjonatu? macie teraz pewnie oblężenie, co?

Prowadzimy z mężem Apartamenty Pod Niedźwiedziem www.apartamentypodniedzwiedziem.pl jesteśmy też na fb facebook.com/podniedzwiedziem :)

Nie są one nasze :p Prowadzimy je dwóm właścicielom. Specjalnie przeprowadziliśmy się ze śląska. Dopiero od pół roku. Szał turystów w wakacje nas zaskoczył, ale o to chodzi żeby się wynajmowało.

Zapraszam! Jeden właściciel (swoją drogą moj teść) pozwala mi opuszczać ceny ;)

A Wy czym się zajmujecie? Popiszcie coś o sobie :)

Molly SUPER! Musimy sie jakoś zmówić że żadnych złych wieści tylko dobre! Bo BARDZO chcemy tych dzidziusiów, a jak sie czegos tak BAAAARDZO pragnie to się sprawdza :) Nie inaczej!
 
reklama
Dobrze wiedzieć że prowadzisz pensjonat. Ja lubię zakopane ale nie w czerwcu, lipcu czy sierpniu. Za dużo ludzi. Byliśmy w maju na 4 dni ale w tygodniu i było ok ;)
Teraz we wrześniu chcemy jechać, może załatwimy nocleg u Was :biggrin2:
Podaj nazwę pensjonatu ;-) ;)

W sumie to nie do końca pensjonat to budynek z mieszkaniami/apartamentami w pełni wyposażonymi. Kończą teraz teren przed budynkiem będzie plac zabaw jest już chatka, tylko grill muszą wstawić. Może się kiedyś umówimy już po narodzinach naszych dzieci :D
 
Andzelika87 super wieści :)

Ja kawę uwielbiam, pije teraz dwie dziennie tylko i jakoś daje radę.

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom


Znowu ja :)

Wiecie, dzisiaj miałam ochotę na kąpiel, ale z tą kąpielą to tak trochę nie bardzo w ciąży, a te gorrrrące są najlepsze. No i pytanko czego Wam będzie najbardziej brakować? Mi tych kąpieli i chipsów. Postanowilam, że to świństwo odstawie, a kocham Lays Fromage pyyycha.
 
Prowadzimy z mężem Apartamenty Pod Niedźwiedziem www.apartamentypodniedzwiedziem.pl jesteśmy też na fb facebook.com/podniedzwiedziem :)

Nie są one nasze :p Prowadzimy je dwóm właścicielom. Specjalnie przeprowadziliśmy się ze śląska. Dopiero od pół roku. Szał turystów w wakacje nas zaskoczył, ale o to chodzi żeby się wynajmowało.

Zapraszam! Jeden właściciel (swoją drogą moj teść) pozwala mi opuszczać ceny ;)

A Wy czym się zajmujecie? Popiszcie coś o sobie :)

Molly SUPER! Musimy sie jakoś zmówić że żadnych złych wieści tylko dobre! Bo BARDZO chcemy tych dzidziusiów, a jak sie czegos tak BAAAARDZO pragnie to się sprawdza :) Nie inaczej!

Ja studiuję chemię ;D w nowym semestrze miałam zacząć badania do pracy magisterskiej ale będę musiała raczej to minimum pół roku przesunąć, zobaczymy czy uczelnia pójdzie mi na rękę
 
Znowu ja :)

Wiecie, dzisiaj miałam ochotę na kąpiel, ale z tą kąpielą to tak trochę nie bardzo w ciąży, a te gorrrrące są najlepsze. No i pytanko czego Wam będzie najbardziej brakować? Mi tych kąpieli i chipsów. Postanowilam, że to świństwo odstawie, a kocham Lays Fromage pyyycha.

Ja postanowiłam sobie nie odmawiać tych największych zachcianek bo chodzę wtedy mega wkurzona, moim zdaniem jeśli nie będziemy przesadzać to na większość można sobie raz na jakiś czas pozwolić, mam nawet na wszelki wypadek w lodówce małą puszkę coli. Więc jeśli masz ochotę na chipsy to zjedz trochę ;) a co do kąpieli, ja do tego nigdy nie miałam cierpliwości ale za to bardzo lubię gorące prysznice i dalej je biorę, moja Mama wszystkie ciąże też brała i nic się nie stało
 
Prowadzimy z mężem Apartamenty Pod Niedźwiedziem www.apartamentypodniedzwiedziem.pl jesteśmy też na fb facebook.com/podniedzwiedziem :)

Nie są one nasze :p Prowadzimy je dwóm właścicielom. Specjalnie przeprowadziliśmy się ze śląska. Dopiero od pół roku. Szał turystów w wakacje nas zaskoczył, ale o to chodzi żeby się wynajmowało.

Zapraszam! Jeden właściciel (swoją drogą moj teść) pozwala mi opuszczać ceny ;)

A Wy czym się zajmujecie? Popiszcie coś o sobie :)

Molly SUPER! Musimy sie jakoś zmówić że żadnych złych wieści tylko dobre! Bo BARDZO chcemy tych dzidziusiów, a jak sie czegos tak BAAAARDZO pragnie to się sprawdza :) Nie inaczej!
A ja jestem żoną rolnika:D są plusy i minusy tego;)
Ale plus jest taki, ze mamy tylko swojskie wedliny:D
 
Ja studiuję chemię ;D w nowym semestrze miałam zacząć badania do pracy magisterskiej ale będę musiała raczej to minimum pół roku przesunąć, zobaczymy czy uczelnia pójdzie mi na rękę

Chemia :) Moja zmora raz miałam dwóje na swiadectwie i to na koniec gimnazjum :(
Musisz być bardzo inteligentna, dla mnie ścisłe przedmioty były utrapieniem, ale mimo to studia logistyczne skończone :)

Trzymam kciuki żeby nie robili Ci problemów. Dasz radę! Siostra moja pracowała i zaocznie studiowała szacun dla niej że ogarnęla będąc w ciąży. Ty też sobie poradzisz :)
 
Znowu ja :)

Wiecie, dzisiaj miałam ochotę na kąpiel, ale z tą kąpielą to tak trochę nie bardzo w ciąży, a te gorrrrące są najlepsze. No i pytanko czego Wam będzie najbardziej brakować? Mi tych kąpieli i chipsów. Postanowilam, że to świństwo odstawie, a kocham Lays Fromage pyyycha.
O ja za gorącymi kapelani też będę tęsknić i już tesknie za serem feta bo bardzo lubię.
 
reklama
Chemia :) Moja zmora raz miałam dwóje na swiadectwie i to na koniec gimnazjum :(
Musisz być bardzo inteligentna, dla mnie ścisłe przedmioty były utrapieniem, ale mimo to studia logistyczne skończone :)

Trzymam kciuki żeby nie robili Ci problemów. Dasz radę! Siostra moja pracowała i zaocznie studiowała szacun dla niej że ogarnęla będąc w ciąży. Ty też sobie poradzisz :)
O ja też studiowałem logistyke:) teraz prowadzę szkolenia z logistyki i pokrewnych tematów:)
 
Do góry