reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2018

Andzelika87 trzymam bardzo mocno kciuki!! Moze to migrena? Moja bratowa miala od drugiej ciazy w kazdej ciazy. Maja 5 dzieci :)
Dzięki. Może i takbyc. Dzisiaj lekarza bede nekac pytaniami. Wczoraj ruszyc głową nie mogłam. Z tyłu do polowy głowy mnie bolało, lewa strona i czoło;/ no kyslalam, że zwarjuje
 
reklama
Dzięki. Może i takbyc. Dzisiaj lekarza bede nekac pytaniami. Wczoraj ruszyc głową nie mogłam. Z tyłu do polowy głowy mnie bolało, lewa strona i czoło;/ no kyslalam, że zwarjuje
A może tak na spadki ciśnienia reagujesz? nie wiem jak w Twoim rejonie ale u mnie aktualnie jest bardzo niskie, przed ciążą zawsze bardzo bolała mnie głowa o dziwo odkąd jestem w ciąży lepiej to znoszę [tfu tfu tfu oby nie wróciło]
 
Ja miałam bóle migrenowe w pierwszej ciąży [emoji20] zwłaszcza po stresie jakimś. W pracy wiedziałam ze muszę mieć minimum pół godziny przerwy od biurka bo tez mnie bolała głowa jak się zasiedziałam. Ból taki ze aż wymioty były, czasem nawet sen nie pomagał i rano jeszcze bolała. Zimne okłady i paracetamol w moim przypadku bo nie chciałam innych leków brac.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj moja córeczka kończyła 2 lata wiec wylaczylan telefon i cały dzień bylam tylko dla niej. :) zrobiliśmy sobie rodzijny dzien i bylo wspaniale, a po calodziennych wrazeniach Ewcia dalej spi :D wieksze urodziny dla rodziny w sobotę :)
Dlatego czytanie was dopiero co nadrobilam :)
Witam nowe dziewczyny, widziałam jakieś serduszko - gratuluję :)
@Molly_88 trzymam kciuki za usg.
Wózek mam po córce choć kusi mnie kupno nowego :) ale mysle ze fasolce na następną wiosne kupimy potem jakąś fajną spacerówke, bo te duze z wózków 3w1 nie przemawiaja do mnie, choć w zimie sie sprawdzaja :)
Ja mam dzis wizyte jednak o 12:20, nie spałam cala noc i mega sie denerwuje. Dałabym wszystko żeby bylo bijące serduszko..
@andzelika87 trzymam kciuki za twoją wizyte. Ktos jeszcze wizytuje dzisiaj?
 
a w ogóle zapomniałam Wam się pochwalić, że zrobiłam wczoraj pierwszy ciążowy interes życia, kupiłam sobie kurtkę zimową [tak, w środku lata ;D], teraz takie wyprzedaże spore więc chodzę sobie po sklepie patrze, a tam piękna puchowa kurtka za 70zł i to nie taka paskuda, która zrobi ze mnie bańkę wstańkę, a płaszczyk z paskiem do przewiązania. no aż żal było nie brać, a szczerze mówiąc w sezonie szkoda by mi było wybulić 300zł za kurtkę, którą ponoszę 3 miesiące, w szczególności, że wiem jakie wydatki mnie czekają ;D ależ byłam z siebie zadowolona xdd
 
Cześć dziewczyny. Wczoraj moja córeczka kończyła 2 lata wiec wylaczylan telefon i cały dzień bylam tylko dla niej. :) zrobiliśmy sobie rodzijny dzien i bylo wspaniale, a po calodziennych wrazeniach Ewcia dalej spi :D wieksze urodziny dla rodziny w sobotę :)
Dlatego czytanie was dopiero co nadrobilam :)
Witam nowe dziewczyny, widziałam jakieś serduszko - gratuluję :)
@Molly_88 trzymam kciuki za usg.
Wózek mam po córce choć kusi mnie kupno nowego :) ale mysle ze fasolce na następną wiosne kupimy potem jakąś fajną spacerówke, bo te duze z wózków 3w1 nie przemawiaja do mnie, choć w zimie sie sprawdzaja :)
Ja mam dzis wizyte jednak o 12:20, nie spałam cala noc i mega sie denerwuje. Dałabym wszystko żeby bylo bijące serduszko..
@andzelika87 trzymam kciuki za twoją wizyte. Ktos jeszcze wizytuje dzisiaj?
Będzie będzie serduszko;) najlepszego dla córci;D
 
Witam dziewczyny [emoji2] mdłości są tzn że jest dobrze. Rano nie mogę podnieść się z łóżka takie zmęczenie.

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć.
Ja wczoraj czułam się tak fatalnie że po 21 wysłałam męża do apteki po krople na mdłości dla kobiet w ciąży. Oczywiście ich nie było i kupił mi tabletki. Jak ją wzięłam to z 10 minut później zaczęłam tak wymiotować że hoho....
Dzisiaj też wzięłam rano i powiem Wam że jest poprawa. Mdłości są ale mogę normalnie funkcjonować :biggrin2:
 
reklama
Cześć.
Ja wczoraj czułam się tak fatalnie że po 21 wysłałam męża do apteki po krople na mdłości dla kobiet w ciąży. Oczywiście ich nie było i kupił mi tabletki. Jak ją wzięłam to z 10 minut później zaczęłam tak wymiotować że hoho....
Dzisiaj też wzięłam rano i powiem Wam że jest poprawa. Mdłości są ale mogę normalnie funkcjonować :biggrin2:
biedne jesteście z tymi mdłościami, ja codziennie modlę się, żeby mnie nie dopadły.
 
Do góry