reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

przyznałam sie ze tamto pisałam ja.. dlaczego to pisałam..? bo zżyłam się z tymi dziewczynami, a Patrycja jako iż jest ich swego rodzaju przywódczynią napisała, ze uroiłam sobie ciążę bo nie chciałam zrobić prywatnie usg, bo mnie nie było na nie stać.. gdybyś przeczytała całe forum a nie tylko urywek to pewnie byś zrozumiała o czym mowie.. to co pisałam.. byłam Ciekawa jej reakcji, ich reakcji, ale jeżeli doczytałaś miały to właściwie gdzieś.. wiesz jak to jest gdy odrzuci Cie cała grupa bo jednej osobie się nie podobasz?? Wy widzicie tylko to co ja pisałam na tamtym forum.. nie widzicie tego co pisała Patrycja.. na tym forum, na facebooku do moich znajomych.. ona świetnie wie co zrobić, żeby mnie zgnębić, bo już raz to zrobiła.. zniszczyła mnie.. właśnie na tamtym forum.. psychicznie mnie zniszczyła.. i teraz chce zrobić abyście i wy to zrobiły.. małe narzędzia do wykonania jej planu zrównania mnie z ziemia.. tyle.. żle zrobiłam na tamtym forum.. szukałam ich zainteresowania bo byłam samotna w ciązy.. nie miałam z kim pogadać, za póżno doszłam do tego że przecież nie muszę pisać tylko z nimi.. mogę przecież zalogować się na innym forum i pogadać z innymi dziewczynami.. jednak z nimi byłam od początku, przywiązałam się, a ona zrobiła ze mnie wariatkę, w urojonej ciąży... zbyt emocjonalnie podeszłam do tamtego forum, bo bałam się tej ciąży, bałam się że coś się wydaży z racji mojego gruczolaka, że nie bede wiedziała jak sobie poradzić, że zostanę sama.. dopiero ten mój wymyslony eS. powiedział żebym dała sobie z nimi spokój że sa inne fora.. i tak trafiłam do was... pisałam z wami od początku szczerze.. każdego dnia.. byłam sobą bo chciałam być z kims kto jest w takiej sytuacji jak ja - jest w ciąży.. oczekuje dziecka.. każdego dnia przezywałam z wami coś nowego.. każdej z was kibicowałam jak szłyście rodzić z resztą razem z eS.

no ale zrobiłam źle.. raz! zadałam sie z Patrycją, która zgnębiła mnie wcześniej i zrobiła to też teraz bo tak chciała. Mam nadzieję że żadnej z was nie przytrafi się ktoś taki jak Patrycja, a już na pewno nie waszym dzieciom. tyle..szkoda , że tylko przeczytałyście coś na forum , a nie znalażłyście się na moim miejscu..
 
reklama
Witam moje drogie Marcóweczki ale się nawyrabiało jak czytam brak słów ale nie Mnie oceniać nikogo.
Na pewno napisanie że się straciło dziecko żeby wymiksować się z forum jest okrutne strata dziecka to niczym nie opisany ból.............


Należy mi się lanie bo nie zaglądałam od wieków do Was ale cały czas o wszystkich pamiętam o tych wytrwalych od samego poczatku Agawa, Rurka Charlie20, Xenian, Z@t, Sunajka, Elżbietka, Kropelka.


Rureczka kochana tak Ci zazdroscilam tej boskiej fotki z rozesmianym dzieciatkiem tez mam teraz takie zdjecie z najpiekniejszym bezzebnym usmiechem.


Wojtus jutro konczy 11 tygodni rety czas szybko leci, widzialam ze piszecie o trzymaniu glowki troche nie byl chetny zloscil sie jak lezal na brzuszku teraz czekam na moment wesolosci i zabawy i wtedy myk na brzuszek i juz trzyma podnosi sie ale czasem sobie lezy i liże matę.

Walczyliśmy z kolkami ale pomału chyba mijają.

Raczej was nie nadrobie bo tyle czasu minęło :-(
Pozdrawiam te najwytrwalsze
 
Justynka do mnie trafia, współczuję Ci że ta osoba za Toba gania przez Internet żeby Cię gnębić...ale "dopiero później do mnie dotarło ze nie muszę z nimi pisać i mogę zalogować się na innym forum" to albo masz iq chomika albo liczysz że my mamy. Chciałabym Ci wierzyć bo moja praca ( pracuję a raczej pracowałam z klientami opsow) to dawanie ludziom drugiej szansy. Ale to co Ty tam nawypisywalas to tak jak pisała rurka wygląda na celową premedytację, wzbudzenia współczucia...ją też poronilam, co prawda na samym początku Ale nigdy w życiu nie zmyslalbym takich historii...o schodach, raczkach...jeju!
To nie był lincz Justynka, nagle wszystkie mamy prawo pomyśleć że nie jesteś Justyna tylko znudzony życiem Henryk z grubym brzuchem.
Na tym forum nie liczy się grubość portfela tylko szczerość.
 
z@t dlatego na tym forum jestem szczera z wami... świetnie to napisałaś.. wtedy miałam iq chomika.. bozdurniałam do reszty.. zafiksowałam się na tamtych dziewczynach zamiast poszukać kogoś normalnego .. no nie umiem wytłumaczyć po co tak w to brnęłam.. z resztą teraz już nie muszę bo i po co.. każdy popałnia błędy nie kiedy strasznie głupie.. a gdy ktoś szuka zainteresowania wariatów sam staje sie wariatem koniec historii.. ide spać.. bo w koncu jakieś tam urojone życie prowadzę..
 
Ostatnia edycja:
Justyna, tak, masz rację - nie przeczytałam całego tamtego forum. ale zauwazyłam że zarówno na marcówkach 2015 jak i na sierpniu - praktycznie zero reakcji na twoje tragedie. jedna czy dwie osoby zareagowały.


Żgutek, ty jednak żyjesz :-)

jak wyjaśnić dla 2,5 miesiecznego dziecka, że jeszcze za wcześnie na pozycje siedzącą?? :baffled:

mój starszk dziś błysnął geniuszem w szkole:baffled:. razem z kolegą wzieli od woźnej uniwersalny kluczyk do szafek w szatni, pod pretekstem ze kolega zapomniał swojego, i przekładali innym dzieciom z jednej szafki do drugeij rzeczy. taki dowcip chcieli zrobić:angry::wściekła/y:.
uwaga w dzienniczku na pół strony:eek:. w czwartek zebranie. to sie nasłucham, mam nadzieje, ze mleko w cyckach mi sie nei zagotuje ze wstydu:crazy:
 
Haha haha haha elzbietka ale mnie rozbawiłaś przed snem tym tekstem o zagotować mleku ... dobre!!!!
 
Sofi89 Boska uwielbiam to AGU niesamowite ze wszystkie dzieci na poczatku mówią to Agu ale ma fajowskie włoski

Justynka naprawdę pisanie takich historii o schodach, o wadach żeby znaleźć rozmówców??? nikt nie linczuje Ciebie.
 
reklama
Do góry