reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Boże wlaczam telefon 45 powiadomien od rana wojna jakąś czy co na forum ;-) aż mi sie telefon rozladowal porobilo się szok nie wiem co myśleć tak na szybko nie kumam sierpniowki
I trochę chory sposób na odejście z wymysleniem takiej strasznej historii postarajmy sie
 
reklama
Sunajka to co proponujesz?

Justyna podsumowanie Elzbietki niestety dobitnie pokazuje że nadal sciemniasz a wszystko co pisałaś nie ma nic wspólnego z prześladowaniem a raczej źle przemyślaną premedytacją ... no sorry juz mi się nawet komentować nie chce ...
 
O i wrzucilabym fotkę mojej Lili jak cudnie ćwiczy sobie trzymanie łepetynki ... ale weź człowieku i wrzuć teraz coś :-/
 
Wrzuć aknytsuj fote swoją, Rafalka i prawdziwego nieprawdziwefo es to wtedy będziemy słuchać wyjaśnień. Dla mnie nie ma o czym mówić, to internetowe leczenie swoich kompleksow, braku uwagi, miłości w dzieciństwie j takich tam...czyli trolowanie. Nie smieje się, od początku w twoich postach bylo za dużo agresji, przechwalek zresztą nietrafionych i do mnie nieprzemawiajacych. Nie wierzę CI że masz 23 lata, wierzę tylko w to że w życiu miałaś ciężko. Oszukalals nas a my dzielilysmy. Z Tobą najważniejsze chwile życia, ufalysmy, znosilysmy twoje mądre rady, agresywny i niekulturalny ton. Ja już nie zaufam. I pomyśleć że chciałas mnie w szpitalu odwiedzić, ciekawe kim Ty jesteś.
 
Ostatnia edycja:
Na profilu twojego eS jest wasze zdjęcie z grudnia 2014 ... nie jesteś na nim w ciąży ... wszystko w temacie jak dla mnie ...
 
zgadzam się z z@t Justynka wrzuć fotkę Rafałka ale więcej niż jedną która kiedyś tu zaistniała najlepiej z tobą
wytłumacz proszę dlaczego raz byłaś na forum marcówką a raz sierpniówką skoro forum ci się nie podobało i cię na nim prześladowano
możemy urządzić głosowanie za pozostaniem bądź usunięciem choć niesmak pozostanie
Rurka napisz mi proszę czy Lila unosi główkę i chwilę trzyma, bo mój lujek nie chce ćwiczyć położę go na brzuszku i kręci na boki ale do góry nie bardzo widzę że mamy tydzień różnicy

rurka jaka premedytacja w wyszukiwaniu podziwiam i gratuluję :-)
 
Też nie do końca widzę związek przyczynowo skutkowy pomiędzy prześladowaniem a brnięciem w kłamstwo, brnięcie -wymyślanie historyjek o schodach, niewyksztalconych raczkach. Kurcze, takie rzeczy się tu czyta, to prawdziwe rodzinne dramaty a Ty sobie ot tak z palca wymyslasz science fiction. Tu są kobiety które ronily ciąże, traciły, zegnaly chore dzieci i są też takie które szczęśliwie rodziły i trwały w tym, Ty próbujesz się zaliczać do jednych i do drugich.
Zależy Ci na naszym forum, ale ja nie wiem czy to forum jest Ci w stanie zaufać. Zaczynajcie głosowanie może.
 
reklama
Do góry