reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

ja osobiscie nie sadze by galeria zdjec, nawet od urodzenia, cokolwiek tu zmienila. domyslam sie, ze nie wszytsko jest klamstwem. bardziej chodzi o to, ze teraz trzeba by bylo na kazdym kroku sie zastanawiac co jest prawda a co nie. klamstwo jest lepkie i ciagnie sie za czlowiekiem. a w dobie internetu ciagnie sie globalnie. taki minus postepu techniki.
nie jestesmy sedziami ani nawet lawa przysieglych. nigdy tez nie dojdziemy prawdy.
ja bym sie tu raczej zastanowila czy w obliczu zaistnialych faktow jestesmy wstanie jeszcze zaufac czy nie?
 
reklama
a tak z innej beczki odnośnie wchodzenia na forum
nie widać na stronie głównej wątku marcowe mamy jak się nie jest zalogowanym ale po zalogowaniu pojawia się przynajmniej u mnie
 
sunajka u mnie ten wejsciowy problem tez jest podobny. mam strone caly czas otwarta na tablecie i tylko cofalam sie o strone i odswiezalam. no i jak ten problem wynikl to zamiast odswiezenia wyskakuje mi okienko do logowania. bez zalogowania nie dalo sie wejsc. ale jak sie zaloguje wchodze bez problemu.
 
wiecie.. nie chce mi się już tłumaczyć, dokonałyście pełnej inwigilacji.. urządziłyście lincz.. ja się do winy przyznałam.. odpuszczam... na szczęście forum to nie życie...
 
Sunajka tak unosi główkę i trzyma dłuższą chwilę
 

Załączniki

  • 1432062423694.jpg
    1432062423694.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 39
Przykro mi że tak wyszło. Bardzo się do Was wszystkich przywiązałam, wszystkie sobie ufamy na słowo, odejście jednej, zwłaszcza tej która bardzo często się udzielała i była bardzo wyrazista, w pewien sposób budzi smutek, zawód. No bez sensu Justynka to wszystko rozegrałaś. Tak czy inaczej życzę Ci wszystkiego dobrego, dbaj o mam nadzieję prawdziwego Rafałka i -sama pisałaś że dziecko od urodzenia trzeba wszystkiego uczyć-nie ucz go kłamstwa i bezkarności w Internecie.
 
mi już nie jest przykro po całym dniu linczu.. to jest tylko internet... tyle.. dobrze że realne życie jest fajne :) i świat sie nie kończy...
 
Justyna, w którym miejscu się przyznalas i co jest winą?
Dlaczego pisalas6 tam takie straszne rzeczy? Ze u dziecka wadę wykryto, że spadła ze schodów i stracilas dziecko?
Takie rzeczy się dzieją i są to niewyobrażalnie tragedie. Naprawdę chciałabyś cos takiego przeżyć?
 
reklama
Rurka - jaka piękna pompka:) staram się Franka położyć na brzuchu przynajmniej na chwilę w ciągu dnia ale powiem szczerze że ciężko bo albo śpi albo jest lo jedzeniu albo wkurzony. Lubie go za to mieć na piersiach albo na kolanach na brzuchu. A jak jest zmęczony i się go w łóżeczku ułoży w tej pozycji to przytula się do materaca i odpoczywa. Urocze to:)

W ogóle coraz fajniejszy ten mój syn:) rozmawia już ze mną na całkiem poważne tematy, rączki składa i śmieje się pięknie. Mogłabym nad nim wisieć godzinami. Pewnie u Was to samo:p
 
Do góry