reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

myle, ze rurka miala na mysli interpretacje faktow a nie powodow...
jesli fakty sa inne to je przedstaw. prawda powinna sie sama obronic.
 
reklama
Prawda:
wszystko co tu z wami pisalam jest prawda.. bylo szczera moja rzeczywistoscia...

tamto forum porzucilam, bo tam byllam nekana przez jedna uzytkowniczkę (która z reszta sprzedala wam tego newsa) , wymyslila sobie nawet ze uroilam sobie ciaze bo nie mialam 120zl wtedy zeby isc prywatnie na usg.. a to na nfz zostalo wtedy odwolane bo lekarz był chory..zatem jak juz wd. tej osoby uroilam sobie. ciaze to także ja zakonczyłam oi poszlam sobie z forum.. jak dalej osoba pisalam na sierpniowkach bo chcialam jednak z kims pogadac, ale tam tez przez te osobe zostalam nekana wiec usunelam z niego konto.. zalogowalam sie u was dopiero jak poczytalam wasze wpisy i wiedzialam ze mozna z wami szczerze gadac.. niestety wlasnie sie dowiedzialam ze sie myle..


niestety to jest internet.. i niestety sa rozni ludzie kazda z nas jest inna.. ja niestety mam przesladowczynie która niestety i tu mnie znalazła.. trudno.. wg was juz wiem jaka jestem, nie mam nic do dodania :) taka prawda.. wasza opinie juz znam..


swoja droga myslałam rurka ze jestes powazniejsza....
 
Przykro mi Justyna ale nabijałaś się z nas tyle czasu ... nie myślałaś wtedy o tym jak my się z tym będziemy czuły ...
Ja Cię nie oczerniam ... tylko przedstawiam fakty które zostały przedstawione mi ...
Myślę że wszystkie dziewczyny mają prawo się z nimi zapoznać! W końcu to jest forum i tworzymy jakąś grupę / społeczność.

Kropelka ładnie to ujęłaś ... wręcz idealnie :)
 
wlasnie grupe do ktorej mnie przyjelyscie i byłam i jestem z wami szczera... tamto forum to inna sprawa.. zupełnie... ale macie prawo wieszac na mnie psy.. i tez ja mialam prawo sie tu zalogowac i nie plakac nad tym ze jakas wariatka sie na mnie uwziela i napisalam ze juz nie jestem w ciazy zeby dala mi spokoj... jednak z uporem maniaka mnie sledzi.. nie tylko tu wiec sie przyzwyczailam :)
 
Justynka podczytałaś nas żeby sprawdzić czy można z nami szczerze pisać ... ale gdzie ta twoja szczerość? Fakty są takie ze oszukałaś nas wszystkie!
Dziewczyno wiesz co to znaczy stracić dziecko???? Patrzeć jak chowają maleńką trumienkę z Twoim dzieckiem ???? Jak można robić sobie z tego zabawę? ???
Ja? Ja poważniejsza? ?????
 
Justynka - dlaczego po prostu nie opuściłaś tamtego forum? To nie jest przecież obowiązkowe:/ A jeśli już chciałaś to zrobić w wielkim stylu, po co wymyślałaś bajki o straconej ciąży na sierpniówkach? I jeśli ktoś tu jest niepoważny to właśnie osoba zabawiająca się w ten sposób. Swoją drogą wiele dziewczyn przestało się tu udzielać. I być może u niektórych powodem było właśnie poronienie. Czy ktokolwiek tu wszedł i żegnał się w wielkim stylu?
 
ciekawa jestem czego wy byscie probowaly gdyby ktos was w internecie przesladowal.. nie mam nic wiecej do dodania wasa sprawa co z tym zrobicie , ja juz nie mam nic wiecej na swoja "obrone"
 
reklama
Do góry