reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Xenian ja jak wychodze na basen zostawiam dwa razy po 100ml. bywalo, ze Teos zjadl tylko jedna taka porcje ( jesli np. tuz przed wyjsciem go nakarmilam) a bywalo, ze zjadl obydwie.

a tak w ogole wyczytalam, ze mleko co prawda mozna mrozone przechowywac do 3 m- cy, ale zaleca sie przechowywac tylko 2 tyg. a to z powodu tego, ze ono caly czas dpstsowywuje sie do wieku dziecka i to starsze niz 2 tyg jest dla niego jakby nieaktualne.
 
hej ! powiedzcie mi dziewczyny co mam robic. jestem chora na infekcje wirusowa i moja corcia sie zarazila mimo ze chodzilam w maseczce.. ma kaszel i troche kataru czasem . bylam w przychodni rodzinnej i pani doktoe przepisala malej pulneo i witamince c w plynie.. dzis miala podwyzszona temperature do 37,8 ale potem jej spadlo az w kkncu sladlo do 35 :( tak sie o nia martwie :( mala jest marudna , ja siedze i płacze :( no po prostu masakra , nie wiem juz co robic :(
 
Charli20 37,8 to nie jest wysoka temperatura u tak malego dziecka. 38,5 to byloby juz sporo. ponizej sie nawet nie zbija. nic dziwnego, ze sie martwisz, bo kazda choroba u dziecka a zwlaszcza u takiej Dzidzi napawa smutkiem. ale skoro juz sie przydarzyla to trzeba jakos przezyc. mala bedzie marudna i moze gorzej spac, ale wkoncu minie. :tak:
 
Charlie to znaczy ze jest osłabiona ... jeśli się niepokoisz to jedz na nocny dyżur lub na IP ...
Moja tez chora była właśnie jej się katar kończy ale u nas i bezdechy były 5 dni w szpitalu spedzilysmy
 
Kropelka tez czytałam ostatnio o tym mleku.. Podobno to z poczatku jest mniej pożywne dla dziecka jak jest przetrzymywane więcej niż dwa tygodnie..

Charlie spadek temperatury ze stanu podgorączkowego do takiego osłabienia jest niebezpieczny nawet do dorosłego(przynajmniej tak mnie uczyli)... Wez mala i jedz na IP..

A jeszcze powiedz na jakiej przestrzeni czasu tak jej spadla ta temperatura??
 
Charlie jedźcie do lekarza lepiej dmuchac na zimne U maluszków stan szybko się zmienia oby wszystko bylo ok trzymam kciuki
Piękne słoneczko a jaką bujna czuprynka moj to taki lysolek chyba po tacie
 
reklama
Franek dziś nagle kategorycznie odmówił jedzenia z butelki... fakt że nie karmie go butelką wcale, ostatnio ze dwa tygodnie temu. Nigdy nie miał nic przeciwko a dziś się tak darł... w końcu dałam mu pierś i chwycił jakby nie jadł miesiącami. Czy jest możliwe, że potrzebuje już następnego smoczka przy butelce? Bo cały czas jest założony 0 i dziś zauważyłam że Franek musi bardzo dużo wysiłku wkładać żeby coś wyciągnąć. Jak to rozpoznać kiedy trzeba zmienić smoczek na kolejny?
 
Do góry