reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ale długi dzień dzisiaj i bardzo pracowity. Od niedawna w domu... Ale jeszcze dwa tygodnie i... dwa tygodnie zwolnienia:-) Popracuję do świąt i też ze dwa tygodnie. Może się uda do końca stycznia popracować. Chciałabym, ale zobaczymy jak będzie...
 
reklama
Hej, U nas znaleźli drugą nerkę, tylko, że jest bardzo nisko, w miednicy... Waga 314gAle ważne, że jest. Padam, miałam męczący dzień, później coś was doczytam pewnie :)
 
Micelka jupi że się druga nerka znalazła ciesze sie :-) 3 mam kciuki dalej,

Anulka pracusiu ja tez dopiero teraz leze i pachne doslownie he he dokladnie u Ciebie bedzie jak piszesz zobaczysz jak bedzie czy Jagoda nie da znac ze czas odpoczac
 
Ja nie wiem, kiedy znajdujecie czas na piszanie tu:) Ja się bardzo staram raz dziennie przynajmniej zajrzeć ale szczerze sił i czasu brak po powrocie z pracy. Od kilku dni męczą mnie potworne bóle kręgosłupa. I to nie w odcinku lędźwiowym, a tak mniej więcej w połowie pleców. Nie potrafię znaleźć sobie dogodnej pozycji, straszne to jest. Najbardziej mnie martwi fakt, że raczej do końca ciąży będzie tylko gorzej:) Na szczęście poza kręgosłupem absolutnie nic mi nie dolega.

Stresujący mam czas, kupujemy dom. Najpierw starania o kredyt- stres. Potem bieganie i oglądanie domów- stres. Wybieranie dzielnicy- stres. Teraz zaproponowaliśmy cenę i... czekamy na odpowiedź więc stres:D I będzie tego stresu jeszcze sporo. Odetchnę chyba dopiero jak odbierzemy klucze.
 
micela super że jest druga nerka. Teraz już możesz się spokojnie cieszyć rosnącym brzuszkiem :tak:
żgutek ja niestety nawet jak pójdę na zwolnienie to nie będę mogła sobie pozwolić na słodkie lenistwo. Tak można tylko przy pierwszej ciąży :-D Ja bym mogła dłużej pewnie pracować gdybym pracowała z dorosłymi, a ponieważ pracuję z małymi dziećmi to chcę uciec przed sezonem grypowym co by nie narażać i siebie i dzidzi i jeszcze małej.
xenian współczuję steru związanego z kupnem domu, ale i tak masz chyba lepiej. Ja jestem na etapie budowy domu ale na razie M wziął na siebie stresy z tym związane :tak:
 
Micela super
Xenian życzę mniej stresu będzie dobrze
Ja chyba zaczynam zazdrościć dziewczynom na l4 i pracujących u kogoś
Też mam własną firmę więc podobnie jak kasikz będę pracować na porodówce
Dziś myślałam że się u mnie wszystko unormowało, a tu masz męża uziemiło w łóżku, coś mu w kręgosłupie zblokowało i się ruszać nie może.
Dosyć że rodzinny przyjechał na wizytę domową, bo nie wiem co bym zrobiła
Pyta się i śmieje czy nie planuję przypadkiem trzeciego bo dokładnie to samo miał jak byłam z Mają w ciąży.
Więc ja do niego chyba z wpadki.
Sytuacja wygląda tak że ja latam pracuje i mam wszystko na głowie a on leży, Normalnie rąk mi brakuję. Staram się zwolnić i oszczędzać a tu nic, nie ma lekko :wściekła/y:
 
Sunanka znam ten bol;) mon czesto w delegacjach . Ten mesiac to juz maskara a ja dom corka firma padam. Sily brak na cokolwiek. I nie zapowiada zeby mialo sie zmienic
 
dzien dobry wieczor ;-):-)

nie ma to jak sniadanie o 3.30... usnelam na sofie na serialach. zbudzilam sie o 1.30 i przenioslam do lozka. niestety juz nie usnelam. przez godzine lezalam w lozku i usilowalam usnac. ale nic z tego. wrocilam na sofe. po godzinie zglodnialam. najpierw zjadlam porcje salatki jarzynowej. teraz zagryzlam jablkiem a na popitke zielona herbata. porazka... no, ale co zrobic jak czlowiek nie moze usnac tyle czasu?

dzis bylam z synkiem w bibliotece na filmie puszczanym dla dzieci z okazji ferii. bylam swiezo po obiedzie a sala z filmem to male zaciszne pomieszczenie, pelne poduszek, podkladek, krzesel, workow- foteli. zalapalam sie z kolezanka i naszymi maluchami na podest z dwoma fotelami- workami. czyli pozycjs lezaca. oczywiscie w polowie filmu odlecialam na jakies 20min :-D. podoba mi sie takie kino. i jeszcze za darmo.
jutro a wlasciwie dzis moje dziecie wybiera sie z Babcia na basen. z okazji ferii nadmuchali tam wielka slizgawe- krokodyla. bedzie mial chlopak ucieche, bo uwielbia wode. no a ze mna nie ma szans na basen ze wzgledu na ryzyko infekcji cewki moczowej. z kolei moj M na silna alergie na chlor. wiec Filip jest skazany na Babcie jesli chodzi o basen.
juz wlasciwie wtorek i coraz blizej piatek i znow zobaczymy nasze Malenstwo. nie moge sie doczekac. ehh... juz chyba wszyscy wiedza jakiej plci maja Dzidzie a ja nadal nic.
 
reklama
Dzien dobry :)
Kropelka ja mam duże problemy ze snem w ciąży.
Myślę, że też już poznasz płeć.
U nas wczoraj potwierdzona po raz drugi dziewczynka. 430gram już waży. Zdrowo rośnie. Tylko nisko ma główkę. Jutro wizyta u mojego lekarza i zobaczymy co powie. Trochę mnie martwi, że jest tak nisko ułożona.
 
Do góry