reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Dzień dobry:-)
Żgutek łobuzie zdrówka !!:tak:
Ewa Margeritta ale smaka robicie :tak::tak: Ja jak większość mam dziś pomidorową:-D:-D
KasikZ &&&&&&&&&&&&& za wizytę
Iman u nas pada podeślij słonko;-)
Kradz jakie zwalnianie obrotow ja właśnie się rozkręcam przyśpieszyłam ostatnio obroty i bardzo dobrze się czuję:tak: Miłego urlopu:tak:
My dziś miałyśmy zabiegany dzień byłyśmy u siostry mego męża w odwiedzinach:-)
 
reklama
natalia buty zarabiste :-D chyba sobie takie sprawie. bede godnie reprezentowac polakow na obczyznie ;-)
a ja sie narobilam jak dziki osiol. a jeszcze mnie czeka kilka zadan.
bo oczywiscie z mojego odwyku slodyczowego nici wiec dzis zrobie sobie blok czekoladowy, bo skladniki mam.
gulasz karkowkowy juz gotow i buraczki. jeszce gasza sie gotuje i obiadek na jutro gotow.
a oto moje dzisiejsze dziela. i tradycyjnie moj maly smakosz nad jednym z nich
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 34
  • image.jpg
    image.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 25
  • image.jpg
    image.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 27
Krropelka, właśnie zrobiłaś coś strasznego. Przypomniałaś mi o bloku czekoladowym. :-) Piękny chlebek!
ana, nigdy nie wiesz, na co trafisz na allegro. :-D
Iman, u mnie cały dzień taki... :no:
 
Żgutek kochana to zdrowiej szybciutko i wypoczywaj ile się da :):)


Krropelka szalejesz z gotowaniem. Chlebek wygląda smakowicie i prawie poszułam jego zapach :)
Ja przez tydzień miałam kucharza w domu i nic mi szuja nie ugotował :-Dale śniadanka do łóżka przynosił
niemal codziennie :)


My dziś też prawie cały dzień biegalismy, myślałam, że poszaleję na zakupach ale nie znalazłam tego co chciałam...
Jutro odsyłam ukochanego do UK i czeka mnie mega sprzątanie po malowaniu ale przynajmniej będę miała zajęcie :):)
No i pomału będę urządzać pokój dla maleństwa jeeeeej :):)
 
Witajcie dziewczyny! Podejrzewałam brzuszki, wszystkie pięknie uroslyscie!:-) teraz po 22 tc wszystkie będą rosły ekspresowo.
U mnie jako tako wszystko się powoli układa, walczę jeszcze z azsem u starszej córci i na dodatek miała nawrót zakażenia gałki ocznej więc od niej ciągle jakieś przeboje mam;-)
Moja malutka rozpycha się bardzo konkretnie, widać przez skórę, jej ttatuś też czuje bardzo wyraźnie:-)pewnie dlatego że jak zwykle mam mały brzuszek a jednak domek rośnie w środku.
 
Hej
Przepraszam ze nie doczytam ale caly dzien biegania.
Usg potwierdzilo zoladek po prawej stronie. Reszta poki co ok.
Najwazniejsze jutro echo serca i decyzja na ktora mamy malo czasu czy robimy amiopunkcje.
Jakos nie moge sie zdecydowac. Bardziej jestem na nie, ale zobaczymy co bedzie jutro
 
reklama
Wróciłam do domu. No, dziewczyny teraz dylemat mamy nowy czy będziemy mieć Hanię czy Blankę:-)
Maleńka jest śliczna i zdrowa, wszystko w porządku: główka, serduszko, brzuszek. Ma już 329 g. Z usg wyszedł termin o dwa dni szybciej tak jak poprzednio.
Przez całe badanie się wierciła i mnie rozbrajała, bo nie dość, że czułam jej kopniaki przez brzuch to widziałam jak się porusza na monitorze od usg :-D Cudowne uczucie.
Tatuś też szczęśliwy, dostał podglądanko na urodziny i stwierdził, że to najlepszy prezent jaki do tej pory dostał :-)
 
Do góry