reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Kasikz trzymam kciuki wszystko będzie ok!!!i dawaj relacje!!!!

nie moje łóżko..nie moja poduszka a raczej jej brak spowodowało,że nie wyspana jestem w cholerę...a jeszcze cierpło mi wszystko co wystaje oprócz brzucha i cycków!!

u mnie na obiad zupa pomidorowa..dawno nie miałam jej!!!!

teksty dzieciaków mnie rozwalają.......
ciocia a miałaś kiedyś hiv?
???????????
bo ja oglądałam "Szpital"i tam był taki jeden co miał!!!!!!!!

i mój faworyt!!!!
mamooooooo nie mogę spać
to licz barany
ale które..te co przeskoczyły przez płot i są już na łące czy te co się rozpędzają!!!


miłego dnia!!!
 
reklama
Dzień dobry Mamuśki :):)


witamy się w piękny deszczowy dzionek :):)

Żgutek zdrówka życzę i nie zastanawiaj się nad L4 :) no i &&& za wizytę :)


ana ja też jak miewam bóle w okolicy jajnika to tylko z prawej strony. Pytałam się lekarza i to podobno normalne :)


My właśnie jesteśmy na końcówce malowania pokoju dla Dzidzi i jakoś zaczyna to wyglądać. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego aczkolwiek nie do końca jeszcze wiem jak chcę to wszystko urządzić :)
Co do ruchów to jakiś czas temu czułam delikatne musnięcia a teraz nie czuję nic. Obserwuję jedynie mój
"oddychający" brzuch :):)


Patrycja postanowiłam sobie od Ciebie odgapić i spać na raty :) Budzę się ok 4-5 rano, nieśpię do 8 a potem śpię jak zabita do 10 :):)

kasikz &&& za wizytę ;)


Miłego dnia brzuchatki :) My kończymy malowanie i uciekamy na jakieś zakupy :) Muszę wykorzystać faceta do dźwigania póki jeszcze jest :):)
Buziaki :)
 
Witam się z Wami już z pozycji lezącej do poniedziałku odpoczywam w domu coś podziałam.

Kropeleczka widzę że ty znów pyszności szykujesz mniam mniam zjadłabym takie pyszności.
Ja dzisiaj dalej mam tortille z nadzieniem meksykańskim

Heven dobre teksty dobre.

Zarunia dzisiaj spokojnie na wizytę idę bo w piątek miałam badania prenatalne i połówkowe i wiem że wszystko ok. powiem że z tym spaniem teraz też będę mogła tak zrobić jak jestem w domu przynajmniej do poniedziałku He He
Leków nie dostałam jedynie kupiłam *spam* na gardło i herbatke z lipy, cytrynę będę się leczyć naturalnie.
Buziaki
 
Żgutek, odpoczywaj w takim razie i zdrowiej kobietko.

Jak tam dzisiejsze wizyty? Odbyły się już? Kazikz i jak?

Heven, też się uśmiałam. Mnie mój syn rozbraja jak mówi, że jak będzie miał 18 lat to sam będzie decydował o której będzie chodził spać...
 
Anulka to twój syn ma jeszcze wersje"lajtowe"wszystko przed wami...ja już słyszałam,że on może iść do domu dziecka(myśli,że tam nie trzeba się uczyć),że chce inną mamę,bo tamta wszystko mu kupi..i sztandarowe hasło dzieciaków...chyba ty!!!!cierpliwości,cierpliwości i jakiegoś cudu!!!

kupiłam sobie dzisiaj w lumpku spodnie ciążowe z h&m..normalnie nówka za 3 zł...i parę bluzek,ale płaszczyka żadnego dostać nie mogę!!!
 
Witam się z ogromnym opóźnieniem jak nigdy.

Żgutek, wypoczywaj i kuruj się :tak:
Zdrówka dla innych chorusów też.

Kasikz, &&& za wizytę i pomyślne wyniki!

Krropelka, Heven, Anulka dzieciaki potrafią tekstem zabić. Do dzisiaj pamiętam tekst 5 latki, kuzynki mojego Seby, do rodziców: "Pobawcie się ze mną" i dalej w odpowiedzi na ciszę "Chcieliście mieć dzieci to się nimi zajmujcie!!!" :-) No cudnie:-p

Znów robicie kulinarne pyszności, Krropelka zjadłabym taki gulasz z dodatkami mniam:tak: I Twój krem Natalia też!!!

Jeśli chodzi o ruchy to ja pierwsze delikatne poczułam pod koniec 17tygodnia. W 18 była większa cisza ale coś dało się wyczuć, w 19 nawet się raz zestresowałam, tak że robiłam czekoladową ucztę dla rozruszania Bobasa i od tamtego czasu się bardzo rozbrykał. Teraz czuję ruchy regularnie i są coraz mocniejsze. Nasilają się po jedzeniu, ale teraz też bez problemu można te mocniejsze wyczuć na zewnątrz :tak::-) Fajne uczucie, nieco dziwne bo na początku taki dyskomfort, że ktoś cię kopie, a potem się śmieję sama do siebie :-D

Dziewczyny czas zwalniać obroty powoli, Anulka ty to szczególnie szaleńcu ! ;-)


Ja wizytę mam dopiero o 18.30 także odezwę się pewnie późniejszym wieczorem z informacjami co tam słychać. Liczę przede wszystkim na potwierdzenie płci.:-)
A od jutra urlop. :-D Najpierw Kraków, potem Białka Tatrzańska.
 
kasikz, pisz co tam wyszło po tym usg, trzymam kciuki :)
kobita, ja nic nie biorę właśnie, gdy mnie boli ten brzuch. Kłuje mnie nadal, od wczoraj bez przerwy, gdy jechałam autobusem dzisiaj to nawet mocniej na dziurach ;) w piątek będę u gina i zapytam, czy nospę brać, a jeśli tak to ile dziennie.
Ewa, ale mi smaka na devolaje zrobiłaś.. kalafior też, chyba jutro zrobię. Margerrita, polędwiczki też brzmią super. Ale że w szkole mi się przedłużyło to dzisiaj na szybko machnęłam pomidorową :p
Patrycja, właśnie zaraz po obiedzie usiadłam na kanapie, a w sumie prawie się położyłam i rzeczywiście czułam kilka razy takie drobne puknięcia w środku. Delikatne, z lewej strony :) więc chyba już wiem, jak to rozpoznać. Wczoraj po czekoladzie miałam podobnie :) ale to fajne :p
Żgutek, ten prawy jajnik to na pewno nie dzidzia, jeśli dobrze rozumuję to mały mnie tak leciutko tylko puka, a to permanentnie i nieprzerwanie pobolewa lub czasem nasila się w mocne kłucia... to może hormony? Jak leczyłam się hormonami to często miałam takie bóle.
Iman, zazdroszczę słoneczka... u nas mgła, szaro, co chwilę pada deszcz. Na spacer to sobie nie pójdę :p
 
reklama
Do góry