reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Anulka, cieszę się razem z Tobą! Ja mam usg dopiero 20 VIII.
A ten test to jakiś kosmos. :D
Dziewczyny, macie już pomysły na imionka dla Fasolek? My wymyślamy szybko, bo nie lubię się zwracać bezosobowo do jakiejkolwiek istoty, i po poznaniu płci się przerzucę. ;)
 
Anulka, wiedziałam! :tak:Cudownie! :-)

Heven, niestety, faceci nigdy nie pojmą w pełni tego co się dzieje z nami w ciąży. To moje pierwsze maleństwo i sama nie do końca na początku wiedziałam jakim cudem w ciągu kilku tygodni może mi się tak zmienić plan dnia, pory posiłków itp itd. Psychicznie sobie z tym poradzić jest nam trudno, a co dopiero uświadamiać chłopa! Ale chyba trzeba, bo część z naszych objawów niekoniecznie widać gołym okiem, więc wg nich "ich nie ma" więc tłumaczenie się przyda... Orka na ugorze ;P

Żgutek, witaj i rozgość się ;-)

Sunajka
, mam podobnie. :no: Co do picia to herbata też mi nie podchodzi, jedynie woda taka lekko gazowana i kompot jak sobie zrobię jakiś owocowy.

Dziś robiłam zupę krem z cukinii, pycha. :tak:
 
anulka_marcowa cieszę się z Tobą, ale Twoja wiadomość trochę mnie zmartwiła... termin mamy na prawie ten sam dzień i Twoja dzidzia ma 15mm, a moja niecałe 9mm.... czemu taki maleńki?
Co do imion to ja już od dawna mam wybrane po dwa dla każdej płci i mój J ma możliwość wyboru z tych dwóch ;-) niestety w przypadku chłopca nie chce zgodzić się na żadne z nich, dziewczęce pasują mu oba :-D ciekawe co to będzie w tej kwestii ;)
 
Ja jeszcze nie mam wybranych imion, poczekam pewnie aż poznamy płeć maleństwa. Pewnie się to jeszcze ze sto razy zmieni :tak: wiem jedynie, że chcę jakieś proste imię i nie takie z pierwszej piątki popularności :-)
 
reklama
Anulka super wieści! Wiedziałam że będzie dobrze :tak:
A od jutra... znowu nerwowe odliczanie do następnej wizyty :-D

My imion też nie mamy na razie wybranych, poczekamy aż się nam dzidzia pokaże, choć Maja długo się nie chciała nam ujawnić ;-)
 
Do góry