reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Z@t zebys wiedziala ze odbieraja chec do zycia..jaka szkoda ze tu nie ma kiszonych ogorasow ehh :( dopiero jak do Polski przyjade zrobie zapas na 10 kg chyba
 
reklama
Wy sie meczycie z zaparciami a mnie goni na kibelek niemilosiernie. i to niezaleznie od tego co zjadlam. z rano najpierw mnie mdli, potem jem ( wtrakcie mdlosci nie czuje) potem ekspresowa sesyjka na wc. no a potem znowu mdlosci... i te koszmarne wzdecia? tez je macie?
wczoraj bylismy na grilu u brata mojego M. wszystko bylo dobrze poki jadlam. zjadlam ilosc rozsadna. po czym gnalam na gore do wc. no i do wieczora chodzilam z odpietym guzikiem w spodniach...
a tak poza tym to bylismy wcz u poloznej. i takie tam bla bla bla. ale mam umowione nastepne wizyty. na 2 wrzesnia - wazenie,mocz,krew ( nie wiem jak zniose publiczne wejscie na wage :/).. a druga na 11 wrzesnia - krew i usg.
 
Cześć, Dziewczyny!
Anulka, zobaczysz, wszystko będzie w porządku! :)
Mnie chyba mdłości zaczynają przechodzić. Ale z rana musiałam pobiec do sklepu, bo wzięło mnie na świeże bułki z pasztetową. No i falowanie w brzuszku znowu. Aż łaskocze. :D
 
Moja noc też była nieprzespana :( dosypiam od 6.
Mi się trochę przesuną wizyty. Na usg chcę umówić się na przyszły tydzień, zmienię datę tego z 25 sierpnia (i tak będę już w 12tygodniu). Dodatkowo na 26 jestem umówiona na pierwszą wizytę na Inflandzkiej. Teoretycznie jak umawiałam się miesiąc temu pierwszy termin był na 11 września, ale zadzwonili do mnie że możemy wizytę przyśpieszyć. Bardzo jestem ciekawa tej wizyty. Opinie o szpitalu są rożne, wręcz skrajne. Ale całą opiekę pokrywa fundusz i do tego szpitala mam świetny dojazd. Do tej pory wszystkie wizyty odbywam prywatnie i jeżeli z Inflancką coś będzie nie tak to pewnie tak już zostanie.
Słyszałyście coś może o tym szpitalu?
 
Patrycja ja słyszałam że tam był ostatnio remont i jest super. Do tego wiem że pracują tan świetni lekarze. Ostatnio koleżanki które tam rodziły były zachwycone, gdy urodziłam Zosie Ponad 5 lat temu opinie były różne...no i tan znieczulenie zawsze byli darmowe. Sama się zastanawiałam nad inflancka ale chyba pozostanę wierna karowej
 
micela ja też słyszałam że kiszona kapusta najlepsza na zaparcia, choć jej nie próbowałam
Mi pomagały w ciąży kiwi właśnie na zaparcia :tak:
 
reklama
Witam ujawniam się jako przyszła Marcowa Mama :-), miło rzeczywiście będzie z kimś dzielić się wrażeniami.
Ja na razie ciągle odczuwam mdłości i czuje okropne zmęczenie więc niecierpliwie czekam na II trymestr
 
Do góry