reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

ana89 czytalam tu o wodzie z imbirem i cytryna, ale sama nie testowalam. za to przegryzienie kilku migdalow dziala na mnie wzglednie dobrze . nie wiem co bedzie jesli mdlosci sie nasila. bo w pierwszej ciazy to nie dalam rady uciec mdlosciom przez 4 bite miesiace...
 
reklama
Jeżeli nie lubisz dodaj sobie do herbatki z miodem i cytryną, a imbiru prawie nie wyczujesz :)
Ja mam konto, więc możemy dodać się do znajomych.
 
O tak, mnie też pomaga dodanie kawałka imbiru do zwykłej herbaty. Nie smakuje mi za bardzo, ale przynajmniej działa. Dzisiaj dzień jakiś taki... Mdły. A licencjat muszę właściwie za trzy tygodnie skończyć.. :p
 
Hej. Nie ma mnie 6 godzin, a tyle nasmarowałyście, ha, ha.

7 dni na przedstawienie zwolnienia lekarskiego.

Micela, w Polsce przezierność jest w standardzie pierwszego darmowego usg, które ci się zwyczajnie należy.
Ana, te badania dodatkowe, genetyczne nie są niezbędne. Ja je robię, bo mam 38 lat i chcę wiedzieć, czy wszystko ok.
Ja idę na pierwsze usg w środę, a na przezierność i test pappa dopiero 4 września...
 
reklama
Anulka, tylko ze ja w Polsce nie jestem ubezpieczona wlasnie,chcialam isc prywatnie I zastanawialam sie wlasnie czy to w cenie wizyty bedzie hm
 
Do góry