reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Ja startuje z 48kg i mam 164cm. U mnie to już widać po brzuchu i biuście. W żadne spodnie już nie wchodzę. Na szczęście jestem fanką spodni i spódnic z wysokim stanem więc nie musze jeszcze kompletowac nowej garderoby :)
 
Wiecie ja to się zastanawiam czy z moimi hormonami wszystko ok. .. oprócz spania popołudniami, bolacych piersi i apetytu na słone/pikantne to nie mam objawów. Mdłości żadnych... albo takie mam szczęście moze albo dopiero mnie dopadna... jedynie po lodzie czekoladowym coś jakby mnie mdlilo
 
Również szczerze polecam imbir! :tak: Bardzo mi pomaga (nie licząc wtorków :wściekła/y:). Do wody dodaję kilka plasterków świeżego imbiru - pomaga na mdłości i wzdęcia.
 
Ana89, chudzielcu! :-) Ty się ciesz, że nie masz innych dolegliwości. Po prostu należysz do tej nielicznej grupy szczęściar... A który to tydzień?
 
Ja zaczynam ze wzrostem 167 i wagą 50kg.
To moja pierwsza ciąża, dlatego zastanawiam się kiedy poznałyście płeć Waszych poprzednich dzieciaczków ?
 
Kasik bedzie dobrze.
Ja mdlosci jako takich nie mam . Choc rano srednio soe czuje . Czasami mam uczucie jakby robilo mi sie niedobrze ale na chwilke.
Rurka kciuki za wizyte ja jutro i tez nie moge sie doczekac
Patrycja mi dwa razy plec sie sprawdzila z usg w 12 tc. Mam lekarza ktory sie w tym specjalizuje. Poki co 2 razy sie sprawdzilo . Zobaczymy jak bedIe teraz
 
Kradz to moj 7 tydzień :) mam nadzieje że to właśnie kwestia szczęścia a nie jakieś problemy bo długo leczyłam się na hormony dlatego tak na to patrzę ;) za tydzień mam nadzieję usłyszeć serduszko i wtedy będę spokojna. Trzymam kciuki za wszystkie wizyty :)
 
reklama
O jak mnie męczą mdłości....
dziś przyszedł smak na ser biały wiec siedzę i jem takie mdły ser biały...
Ja nie lubie imbiru...:-(no ale chyba jutro sobie zakupie i wypróbuje...
Małe jest pięknę więc 160 cm mnie cieszy:tak:
ana89 twój organizm lepiej przyswaja rosnący poziom hormonów, mdłości podobno są oznaką rosnącego poziomu hormonów
 
Do góry