reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Micela gratuluję synka :) i mocno trzymam kciuki. W większym szpitalu mają lepszy sprzęt, więc dowiesz się napewno co się dzieje. A co do wagi to moja Róża miała 269g w połowie 19tyg. Lekarz powiedział, że spora jest, więc ta waga wydaje mi się ok u Twojego synka.

Kropelka przez te Twoje smakołyki jestem ciągle głodna! Czy mozna usiąść tam obok Twojego synka i rozkoszować się tymi pysznościami?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Micela moj synek w poniedziałek (20 tydz.) ważył 304g więc waga u Ciebie wygląda ok.kość udowa też byla krótsza i pyalam się lekarza to powiedział że to nic i teraz wymiary mogą się różnić. Z pierwszym synkiem też kość udowa mieliśmy krótsza a jest ok.
 
Micela gratuluję synusia, na pewno będzie wszystko ok i tak jak dziewczyny mówią waga tez mi się wydaje w porządku.
Trzymam kciuki!!! &&&

Krropelka, ale pyszności czarujecie w tej kuchni! Ciasteczka rewelacyjne :-)


Ja aktualnie tonę w chaosie remontowym. Siedzę na urlopie, a czasu żeby do Was zajrzeć mam mniej niż jak chodziłam do pracy! ;-)
Z telefonu mi usunęli opcję lubienia postów i nawet jak podczytuję jeszcze z łóżka to nie mogę się chociaż w ten sposób udzielić ehhh. Ale już więcej za nami niż przed nami. Przydała by sie jeszcze na koniec ekipa sprzatająca jak w Extreme Makeover Home Edition :cool2::-p
 
no to dalej dziewczyny. wbijajcie sie na ciacha. jeszcze sa. a jakby co mozemy dopiec. z takim pompcnikiem jak moj damy rade :tak:
Patrycja nie ma sprawy. Filipek bardzo lubi miec gosci :-)
ja tam tez jestem ciagle glodna. wczoraj na wieczor po prostu musialam sobie sprawic salatke warstwowa. wyszla calkiem spora misa. a dzis w poludnie z jedna z kolezanek salatke wykonczylam :-D
a teraz robie obiadek na jutro. gulasz wieprzowy, ziemniaczki tluczone i buraczki.

a co do ciastek to ktora nie dotrze do mnie na czas podaje przepis:
Moje Wypieki | Najprostsze ciasteczka maślane

ocywiscie metoda formowania moich ciach byla nowatorska ze wzgledu na halloweenowe ksztalty. byla zabawa. a Filip podnoecony kak nie wiem co. juz ma spakowanych w pojemniczku kilka coach na jutro. a jak nie widzial dorzucilam mu do pudelka 3 cukierasy w ksztalcie malej szczeki i jedno oko. bedzie mial niepsodzianke jak otworzy :szok:
jutro Wam wrzuce fote jego w przebraniu ( pizama onepiece kosciotrup)
ale mam brzuch dzis wysadzony - pewnie po kalafiorowej
 
Jejku ale sobie dałam w kość boli Mnie na maksa krzyż, brzuch już troche sie odprężył i krew mi leci z nosa.
Trzeba wyluzowac jutro w pracy bede troche bardziej uwazac na siebie jeszcze 9 dni pracy i home sweet home
 
reklama
Micela trzymam kciuki doskonale wiem jaki stres teraz przechodzisz. Jesli chodzi o nerke pociesze cie .Ostatnio pani dr opowiadala ze u dziecka nie mogli bardzo dlugo znalezsc drugiej nerki. Dopiero na sam koniec sie okazalo ze chowala sie jedna za druga.
 
Do góry