reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Hej :)

Żgutek kochana moje maleństwo wrzuciłam w temacie usg naszych maluszków :) Miłego powrotu do pracy !!!

Zarunia hehe może poproś gina to Ci zrobi, a jak nie to zapraszam do mnie do pracy :-)

Sunajka dobrze, że żyjesz !!! Martwiłyśmy się o Ciebie.

z@t piękne te Twoje córcie !!!
 
reklama
K@sik ja mam ze spaniem od kilku dni to samo. Najpierw tak miałam na początku ciąży, że spałam tylko po 4 godzin a teraz cierpie na totalna bezsenność - dziś spałam tylko 2 godziny od 4 rano do 6......

micela to ja wolę do Ciebie do pracy :):)
 
My juz po wizycie na 100% będzie Paulina.
Wszystkie wymiary w normie jak na 18 tydzień i 4 dzień.
Wczoraj mala wyjątkowo mnie skopala jak nigdy ;)
Mówila ze będę miala cesarke na pewno.
W dodatku mialam 4 studentów w tym jednego chlopaka czulam się trochę skrepowana :/
 
zAt to super dobre wiesci
mamusia mała miał widownie :) a czemu masz mieć cesarkę?
współczuję wam spania, ja tam spie dobrze i nawet sadze, ze za duzo, ale ja powoli zapadam w sen zimowy chyba :)
bylam dzis u kolezanki z 3 tygodniowym synkiem, ale fajnie :)
 
tez ostatnio fatalnie spie. a bylo juz tak dobrze. chodzilam siku nawet kilka razy, ale potem zasypialam jak dziecko. a teraz znow nocne wyrwy w spaniu. tej nocy zaliczylam 4h czuwania. masakra. rano jak budzik zadzwonil to nie wiezialam jak sie nazywam. a do tego na starcie bol glowy, ktory mam do tej pory tylko juz na szcescie w lzejszej formie.
a za mna znow dzis chodzila salatka wartstwowa wiec na wieczor sobie zrobilam miche i juz zaliczylam porcyjke. to moje Dziecie ma apetyty :-D
 
Mamusia świetnie ze wszystko dobrze i gratuluję córeczki!!!
Margeritta to miałaś przymiarkę do swojego maleństwa:-)trzy tygodniowe noworodki są takie malusie jeszcze, takie bezwladne i bezbronne że tylko tulic do siebie;-)
Kropelka współczuję bólu głowy, mnie tez boli jak się nie wyspie. Ale sama kombinuje jakby tu zagospodarowac więcej godzin na sen bo choć mogę dluuuuugo spać, nie mam możliwości. Jak w niedzielę mieliśmy wolne i moje dziewczynki były na działce, mój ukochany z dobrej woli o ósmej rano mnie obudził...śniadaniem do łóżka, więc nie mogłam się wściekac.
Gin powiedział że mam dużo wypoczywać z tymi bólami i twardnieniami i być czujna. Szyjka ok, ale w cciąży w każdej chwili coś może zacząć się dziać
 
z@t ale superaśne dziewczynki, ślicznotki, dobrze że wizyta udana
Micelka wreszcie trafiłam ale czadowe filmiki no wiesz ja blondynka to zanim uświadomiłam sobie że przecież mamy USG naszych maluszków He He

Mamusia nieźle że wraz ze studentami gratulacje potwierdzenia płci niech żyje kolejna dziewczynka
 
reklama
Do góry