reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Elzbietka z tego co napislas na temat zmiany skladu mleka wynika, ze jesli np. odiagne mleko rano a podam je na noc to pobudze dziecko?
 
reklama
Ja też kocham chustę, chyba nie lubia jej mamy które nie próbowały. Bo jeśli ktoś spróbuje i poczuje swojego maluszka jak zasypia słodko albo wpatruje sie z chusty swoimi wielkimi oczami to nie da rady żeby nie chciał powtórzyć tego
u nas tata też jest chustowy dopiero robi szał wśród pan w osiedlowych sklepach :p

Co do mleka to jest tak, jak pisze Elzbietka - mówiła o tym polozna na szkole rodzenia.
Elzbietko, a co z zamkniętym watkiem? Pochwaliłabym się moim synkiem w Dzień Matki :-)
 
Wszystkiego najlepszego w dzień matki :-)

Co do mleka to czasem mówili aby odciągnięte mleko z rana np dawać wieczorem bo jest tłuściejsze po przespanej nocy, mam jest wypoczęta i dziecko dłużej wytrzyma
jak przy córce mroziłam mleko to nie pisałam które z rana a które z wieczora
fakt iż rzadko zdarzało się ją karmić wieczorem z butli z reguły cycek
 
z tym zamknietym to jest tak, że ja moderatorem póki co nie jestem. pisałam do admina, pisałam do naszych moderatorek (patrycja i iman).modertorki milczą.
wiec chyba z@t musi zadziałać i wystąpić o korektę listy osób
 
Dla mnie mleko kobiece jest imponujące. Dopasowuje się do potrzeb dziecka, do jego wieku, stanu zdrowia, pory dnia i nawet pory roku! !! No czy to nie zaszczyt być producentem takiego cudu:)?

Franek ni z gruszki ni z pietruszki ma mega odparzenie pupy i darł się podczas kąpieli niewiarygodnie. Nie zmieniliśmy kremu, pieluch, zmieniliśmy jak zawsze. Nie rozumiem...

Piękny miałam dzień mamy:) M. napisał w imieniu Frania kartkę z podziękowaniami i wyszczególnił za co jestem doceniana przez syna. Oczywiście się poryczałam jak durna:)
 
Xenian, a w dodatku produkujemy taki cud praktycznie bez wysilku :-)
Na pupe polecam Bepanten, choć chyba na każdej pupie sprawdza sue coś innego, ale może akurat Franiowi podpasuje ;-)
 
Bachuta - my na takie ogniska stosujemy alantan dermoline z wit F i bardzo ładnie goi ale poza zapaleniem używamy też sudocremu. Mam bepanten do suchej skóry i jest fantastyczny więc jak już moje środki zawiodą- sięgnę po niego. Póki się trafi na pasujący kosmetyk, mija sporo czasu i pieniędzy. I czasem jak przy starszym się sprawdzalo, młodszego uczula. No nic, będziemy jutro wierzyć:p
 
reklama
Elżbietka, pisałam do admina już tydzień temu w sprawie naszej forumowej koleżanki Justynki i do tej pory nie dostałam odpowiedzi. To trwa troche. Napiszę jeszcze raz tym razem na pw aby nadali Ci uprawnienia moderatora
 
Do góry