reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Elżbietka, robili przeszczep, ale na szczęście nie z nogi jak planowali wczesniej tylko żeby go nie poharatać żeby lezal mi jak zwłoki to udalo sie pobrać ścięgno i kawałek nerwu (okazalo sie ze i nerw byl zerwany i przyrósł do kikuta ścięgna dlatego bolalo) z tej samej reki tylko z przedramienia.. Powyciągali mu jeszcze sporo kawałków tej tarczy z tego diaksa.. Krótko mówiąc lekarz który po wypadku go pozszywał, odwalił maniane..
 
reklama
Chyba wpadłam na trop co wywołało nasilenie kolek u Frania. Kilka dni temu zaczęłam zażywać witaminy dla karmiących. Są dwie tabletki: komplet witamin i kwasy omega 3. Kupy dla odmiany już nie żółte i nawet nie zielone a pomarańczowe. Co myślicie?
 
Kurde Xenian ja też biorę ale nie zawsze bo zapominam ostatnio wzięłam i mam wrażenie ze gorzej było ale nie połączyłam tego ... hmmm dałaś mi do myślenia ! Dzięki ! Trza sprawdzić ten trop ;)
 
Ja biorę. PREGNA DHA.. i Rafał nie ma kolek.. Mi doktor powiedzial ze jesli chodzi o karmienie to nie poleca brania tanich witamin bo dziecko moze różnie reagować..
 
reklama
Do góry