reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Możliwe że może być tak wysoki przy pcos na przykład, nie masz jakiegoś testu zeby siknąć jutro ? Bo przy takim progu to juz beta tez powinna być duza o ile to ciąża 🤷‍♀️😉
Ale ja robiłam wiele badań, nie mam właśnie pcos, u mnie wszystkie wyniki wyszły super, gonekolog mówił ze lepsze być nie mogły ☺️ , na początku zrobiłam swoje badania (masę badań )później wyszło, ze to nasienie męża jest niezbyt dobre bardzo słaby wynik mój ginekolog skierował nas do kliniki niepłodności , tam zrobiliśmy ponownie badanie nasienia byly w normie , wystarczające do zapłodnienia ☺️lekarz powiedział ,ze nie ma sensu narazie sztucznie zapładniać, Ponieważ on widzi szanse . Na usg wyszło 2 pecherzyki spore , uprzedził ze z tego mogę być bliźniaki, miałam stymulację owulacji przez 2 cykle ☺️ No nic wzięliśmy się do roboty i w 7 dc zrobiłam właśnie progesteron , wynik mnie zaskoczył
 
Ale ja robiłam wiele badań, nie mam właśnie pcos, u mnie wszystkie wyniki wyszły super, gonekolog mówił ze lepsze być nie mogły [emoji3526] , na początku zrobiłam swoje badania (masę badań )później wyszło, ze to nasienie męża jest niezbyt dobre bardzo słaby wynik mój ginekolog skierował nas do kliniki niepłodności , tam zrobiliśmy ponownie badanie nasienia byly w normie , wystarczające do zapłodnienia [emoji3526]lekarz powiedział ,ze nie ma sensu narazie sztucznie zapładniać, Ponieważ on widzi szanse . Na usg wyszło 2 pecherzyki spore , uprzedził ze z tego mogę być bliźniaki, miałam stymulację owulacji przez 2 cykle [emoji3526] No nic wzięliśmy się do roboty i w 7 dc zrobiłam właśnie progesteron , wynik mnie zaskoczył

W 7dpo chyba? [emoji13] napewno pomyłka.
 
Nie wiem czy nie mylę, ale nie jesteś dopiero 7-8dpo? Jasne, prog w ciąży wzrasta, ale na wszystko potrzeba trochę czasu, jeśli zagnieżdżenia jeszcze nie było (bo może tak być) to chyba nie ma szans żeby z powodu ciąży, której jeszcze nie ma, tak poszybował w górę [emoji6] jest wiele powodów dla których możesz mieć wysoki progesteron nie będąc w ciąży - na przykład torbiele na jajnikach, PCOS. Będziesz miała wizytę niebawem? Sprawdziłabyś czy te pecherzyki pękły,
Hm , to tak jestem 8 dpo dokładnie , wczoraj miałam plamienie jasnoróżowe , może to było zagnieżdżenie ale tego nie wiem , PCOS nie mam miałam robiona serie badań , czy jakieś torbiele mi się zrobiły od odtatniej wizyty hm ... nie wiem wizytę miałam 16.02 , dzisiaj mieliśmy mieć kolejna , lecz niestety mieliśmy problem i nie mogliśmy jechać 😕 to byłaby 2 wizyta w klinice niepłodności . Pisałam do swego ginekologa u którego zaczynałam leczenie , napisał żebym się nie przejmowała i zrobiła test za 7 dni 🤷🏻‍♀️
 
Do zagnieżdżenia może dojść między 7-12 dpo, beta w moczu będzie ze dwa dni później, wiec nie ma sensu testować wcześniej niż w dzień spodziewanej miesiączki bo test może wyjść fałszywie negatywny. Jasne, może będziesz miała szybsze zagnieżdżenie to i test wyjdzie szybciej, ale może tak nie będzie i po co to rozczarowanie [emoji2368] poza tym sama owulacja może się przesunąć w czasie a wtedy i termin @ się przesunie. Wiesz, kiedy miałaś owu?
24 byłam u ginekologa mówiła że jest jeden duży pęcherzyk i żeby zacząć działać. Z kalendarzyka wychodziła mi owulacja wczoraj ( wczoraj zrobiłam test owulacyjny i wyszedł negatywny nie wiedziałam że testy robi się przez kilka dni) i teraz zgłupiałam możliwe że owulacja była wcześniej czy raczej taki duży pęcherzyk by tak długo wytrzymał że jeszcze owulacji nie było?
 
Pierwszy raz "świadomie" Zachodzę w ciążę. W pierwszej ciąży test zrobiłam bardzo szybko miesiączkę miałam dostać 11 września a 2go już miałam 2 kreski na teście. Dlatego teraz wpisałam się tak szybko na to testowanie. Czytając Wasze komentarze trochę zwątpiłam czy to ma sens
 
reklama
Do góry