reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Z ciekawości zapytam, Dziewczyny z II kreseczkami, wszystkie mialyscie plamienie implantacyjne?
Ja miałam wczoraj (31dc) troszkę brązowego śluzu ale czy to było z implantacji 🤔 . Chyba zaczynam odczuwać pierwsze objawy mdli mnie, w nocy 3 razy musiałam wstawać na siku z bulem brzucha i piersi bolą. A jak się popsikałam perfumem to prawie zwymiotywałam.
 
Objawy czego odczuwasz? Robiłaś test?
Ja miałam wczoraj (31dc) troszkę brązowego śluzu ale czy to było z implantacji [emoji848] . Chyba zaczynam odczuwać pierwsze objawy mdli mnie, w nocy 3 razy musiałam wstawać na siku z bulem brzucha i piersi bolą. A jak się popsikałam perfumem to prawie zwymiotywałam.
 
Progesteron się zmienia w trakcie trwania cyklu, wiec dobry to pojęcie bardzo względne. Jeśli chcesz sprawdzić go w szczycie, to 7-8 dpo.
Moj wynik w 7 dniu po teście pozytywnym owulacyjnym , czy To normalne taki wysoki?
 

Załączniki

  • 70301F0A-6F87-4BB6-8A1B-08CA81076EAB.jpeg
    70301F0A-6F87-4BB6-8A1B-08CA81076EAB.jpeg
    111 KB · Wyświetleń: 114
Oki bo zmyliło mnie to plamienie implantacyjne.
Generalnie jak juz masz bete wskazująca na ciążę i pozytywne testy to to plamienie nie jest implantacyjne.
Jeśli sie masz martwić to zrób sobie przyrost i na pewno będziesz spokojniejsza [emoji16]
Tak pisałam o tym wczoraj. Dziś zrobiłam jeszcze 1 test i dzisiejsza kreska zdecydowanie ciemniejsza od wczorajszej. Kusi mnie jeszcze iść jutro na betę żeby mieć pewność czy prawidłowy przyrost.
 
Oki bo zmyliło mnie to plamienie implantacyjne.
Generalnie jak juz masz bete wskazująca na ciążę i pozytywne testy to to plamienie nie jest implantacyjne.
Jeśli sie masz martwić to zrób sobie przyrost i na pewno będziesz spokojniejsza [emoji16]
Też tak pomyślałam że implantacja musiała być wcześniej. Może po prostu jakieś pozostałości po implantacji które dopiero teraz wyszły bo było to koloru brązowego. A ciekawość przyrostu bety pewnie mnie pokona i pojadę jutro sprawdzić 😊
 
reklama
Też tak pomyślałam że implantacja musiała być wcześniej. Może po prostu jakieś pozostałości po implantacji które dopiero teraz wyszły bo było to koloru brązowego. A ciekawość przyrostu bety pewnie mnie pokona i pojadę jutro sprawdzić [emoji4]

Może być tez trochę mało proga [emoji6] bym się jednak skonsultowała z ginem jeśli to będzie trwało
 
Do góry