reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Ajjj sugeruje się właśnie i nie nastawiam, został mi jeden test o czułości 10, jutro 28 dc, w środę powinna być ta jędza 😅 gorzej jak znowu się popierdaczy i cykl 51 dni 😅😅 uwierzyłam ze ta owu byla wtedy idealnie 14dc, wiec tego się trzymam 😅❤ a u ciebie jak tam? 😉
Wstrzymaj się z tym testem 😍 Zrób sobie dzien po? Zawsze to jak przyjdzie @ to oszczędzisz na tescie! Ja czulam, że @ przyjdzie mimo ze spozniala sie 2 dni 🙈 Moze przyjdzie taki czas, ze bedziemy w ciazy i będziemy to od razu wiedziały? Kurcze, jakieś my niecierpliwe jestesmy 😅
 
reklama
Wstrzymaj się z tym testem 😍 Zrób sobie dzien po? Zawsze to jak przyjdzie @ to oszczędzisz na tescie! Ja czulam, że @ przyjdzie mimo ze spozniala sie 2 dni 🙈 Moze przyjdzie taki czas, ze bedziemy w ciazy i będziemy to od razu wiedziały? Kurcze, jakieś my niecierpliwe jestesmy 😅

A cierpliwość dziecko przetestuje jak nikt, więc warto nad nią popracować. 😁😂
 
Wstrzymaj się z tym testem 😍 Zrób sobie dzien po? Zawsze to jak przyjdzie @ to oszczędzisz na tescie! Ja czulam, że @ przyjdzie mimo ze spozniala sie 2 dni 🙈 Moze przyjdzie taki czas, ze bedziemy w ciazy i będziemy to od razu wiedziały? Kurcze, jakieś my niecierpliwe jestesmy 😅
Sikne jutro ale z porannego, to będzie 15dpo wiec juz powinno coś wyjsc, a mam jutro rocznicę z chłopem i wole wiedzieć dla świętego spokoju 😉
 
Wiesz, owu może się przesunąć w obie strony. Może ten cykl będziesz miała krótszy [emoji14] ja jestem przed @, a śluz mam bardziej mokry niż w płodne (w moim odczuciu) [emoji23] a napewno nie jestem przed owulacja, bo to akurat było sprawdzane u gina [emoji16] ale mówię tylko i wyłącznie z własnej perspektywy, śluzu płodnego nie mam jakiś ogromnych ilości przy owu ani innych objawów żebym sama mogła owu „odczuć”, za to u mnie testy owulacyjne sprawdzają się od już ponad 7 miesięcy, wiec w moim przypadku to one są dla mnie pewnego rodzaju wyznacznikiem (potwierdzone na kilkumiesiecznych monitoringach u 2 różnych ginow [emoji6]).
Ja też nie należę do kobiet, które wszystko czują, a na monitoringu jeszcze w życiu nie byłam 😅 testy sprawdzają się też u mnie w miarę ok. Dziękuję za odpowiedzi, to teraz spokojnie czekam na okres😉
albo i nie?😼
 
Ja też nie należę do kobiet, które wszystko czują, a na monitoringu jeszcze w życiu nie byłam [emoji28] testy sprawdzają się też u mnie w miarę ok. Dziękuję za odpowiedzi, to teraz spokojnie czekam na okres[emoji6]
albo i nie?[emoji78]

Oby nie [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Monitoring pierwotnie miałam z przypadku, gin sprawdzała czy coś się dzieje podczas cyklu bo plamilam. Z kolei po zmianie gina ta druga to uwielbia wszystko wiedzieć, wiec koniecznie chciała mieć pewność ze napewno do owu dochodzi i czy testy owu pokrywają się z usg [emoji16]
 
Też się zawsze trzymam testowania 15dpo tylko jakoś nigdy nie mam okazji zatestowac [emoji85] i też jutro mam rocznicę z chłopem [emoji4]
I tak czuje ze nic z tego 🤷‍♀️ tylko czekam aż szyjka się otworzy bo się zamknęła w sobie 😅 mam dużo sluzu tam w srodku, nieciagnacego się i takie delikatne gluty 😅 co teoretycznie jest typowym śluzem przed @ 😅 skurcze brzucha juz mam, sutki dalej bolą to tylko czekać na wredną @ 😅 mój PMS jest ewidentnie okropny w tym miesiącu 😅
 
I tak czuje ze nic z tego 🤷‍♀️ tylko czekam aż szyjka się otworzy bo się zamknęła w sobie 😅 mam dużo sluzu tam w srodku, nieciagnacego się i takie delikatne gluty 😅 co teoretycznie jest typowym śluzem przed @ 😅 skurcze brzucha juz mam, sutki dalej bolą to tylko czekać na wredną @ 😅 mój PMS jest ewidentnie okropny w tym miesiącu 😅
Haha Lily czyżby to przypadkiem nie jest jednak ta ciąża? haha
 
U mnie też ten cykl płata figle, tym razem mi ciagle niedobrze i boli mnie brzuch. Dla jasności nie kojarzę tego z ciąża, bo dopiero mam 9dpo, poprostu mój PMS mnie zadziwia tym razem 😃 Cokolwiek zjem to mi się dźwiga zaraz (oprócz ciastek 😂)
 
reklama
U mnie też ten cykl płata figle, tym razem mi ciagle niedobrze i boli mnie brzuch. Dla jasności nie kojarzę tego z ciąża, bo dopiero mam 9dpo, poprostu mój PMS mnie zadziwia tym razem 😃 Cokolwiek zjem to mi się dźwiga zaraz (oprócz ciastek 😂)
Te nasze organizmy lubią postać figle. To cykl to inna historia. U mnie 27dc. I że świeca w tym cyklu szukać jakichkolwiek znaków nadchodzącej 🙉 piersiatka w formie życia, żadnych boli podbrzusza 😊
 
Do góry