reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Kurcze dziewczynki ja mam tylko bluzę sportową rozsuwaną .Chodzę w tunikach i tego mam pełną szafę.
Dzisiaj niuniom kupiłam kocyki ,czapeczki i po jednym komplecie śpiochów i kaftaników i zapłaciłam 160zł:crazy:
Napiszcie mi czy biustonosz też się zdejmuje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
bluza dresowa może być. jestes w samym biustonoszu...jak sie bardzo nie krepujesz to mozesz isc w kazdej bluzce czy swetrze..kochana dostniesz dzidziusia i pani przykryje cie kocykiem. mnie było tak cieplutko i nie chciałam go oddac:)
 
Chwalę się,kangurowałam Jasia:-)Założyłam bluzę ,zdjęłam biustonosz i Jasio godzinę był u mnie na klatce piersiowej.Tego nie da się porównać z niczym innym.Było cudownie:-)Jasio był spokojny,saturacja mu się wyrównała .Niesamowite przeżycie.
 
agatko - w końcu was znalazłam, aż mi sie łezka zakręciła jak przeczytałam Twoje relacje. Ja głęboko wierzę, że wszytsko będzie dobrze i dobry anioł stróż czuwa na Marcelinką i Jasiem. Teraz to już będzie kwestia czasu, jak maluszki będą nabierać sił i kilogramów. Całuję Was mocno i trzymamy za Was kciuki. I oczuwiście gratuluje bardzo dzielnej mamie :-)
 
Witajcie Jasio waży 1200 a Marcelinka 1180 .Zobacz załącznik 436601 DSC_0080.jpgNa pierwszej fotce Marcelinka na drugiej kangurowanie Jasia.
 
reklama
Super na początku gratulujemy dzieciaczków. Super są i świetnie sobie radzą to jest najważniejsze. Same oddychają super przybierają na wadze tylko się cieszyć. I jeszcze te kangurowanie - super niezapomniane chwile. Trzymamy kciuki za maluszki.
 
Do góry