reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

kochana moze czkająby zobaczyc czy bedzie sie cofac mysle ze lekarze decydowali by sie jak by zmiany były bardziej rozległewobwodzie...z tegoco pisałas byłakonsultacja lekarzy.....wiesz ja jak byłam przy kontroli po laserze po drugiej lekarzpowiedział ze nastepna za dwa tyg. a ja na to na pewno ?nie trzeba za tydzień?noja leakrzem nie jestem ale zasugerowałam potrzebe kontroli za tydzien a lekarz zdecydował inaczej mam nadzieje bedzie oka tez sie strasznie martwie....

kochanapowiedzmi iletwoje pociechy zjadaja na jedno karmieniemając na uwadze karmienie co 3h ....niemoge dojscdo ładu zmoimmałymboje sie go przekarmic....w szpitalujadł po 50ml jakmu tak dawałam to sie zdarzało ze cumkałi szukał dalej dałam 60ml a i takza 2h tez juz chciał.....zgłupiałam
 
reklama
U mnie Jasio zjada 60 a Marcelinka do tej pory 40 a teraz 60ml.Jejku jak one dzisiaj płaczą po tym badaniu.Nawet Jasio który jest spokojny płacze wniebogłosy.Jutro wizyta w poradni neonatologicznej.
 
Mówmy wprost - badanie okulistyczne jest koszmarne.
I to jest straszny stres dla dzieci - ktoś je trzyma na siłę, grzebie w oku..
Nic dziwnego, że maluszki takie niespokojne..
Kurcze, miejmy nadzieję, ze jesli w czwartek bedzie ROPIII, to laser już w piatek..
 
Dziewczynki a czy któraś z was jeździła do instytutu zdrowia dziecka w Międzylesiu?Bo my właśnie tam jeździmy.
Moja Marcelinka też ma załzawione ,czerwone i zapuchnięte oczka.Jasiowi tylko łzawią.Dziewczynki dziękuję za rady,co ja bym bez was zrobiła.
 
Agata trzeba być dobrej myśli. Może lekarze chcą za tydzień skontrolować, czy II stopień się cofa czy wchodzi w III. Myślę, ze gdyby było II/III to wyznaczyliby termin zabiegu. Nam tak mówiła nasza okulistka jak była taka niepewna sytuacja z oczkami chłopaków. Trzymam kciuki za Marcelinkę !!!
 
My jutro ruszamy z rana do okulisty do Katowic. Mam nadzieję, że będzie jak zwykle-spokojnie. Chyba mamy sporo szczęścia bo Antosia naprawdę znosi świetnie to badanie. A i Pani doktor jest super miła i delikatna:)Na EKG serduszka Pani tez była pod wrażeniem jej spokoju, za to na ostatnim USG mi wyła.
 
Dziewczynki a czy któraś z was jeździła do instytutu zdrowia dziecka w Międzylesiu?Bo my właśnie tam jeździmy.
Moja Marcelinka też ma załzawione ,czerwone i zapuchnięte oczka.Jasiowi tylko łzawią.Dziewczynki dziękuję za rady,co ja bym bez was zrobiła.

Agata, z rozmów z mamami wcześniaków z okolic Wawy wem, że poradnia okulistyczna w CZD cieszy sie słaba opinią:(..
 
reklama
Nie mam żadnego doswiadczenia w tego typu problemach... Trzymam kciuki za maleńką.....
Agata a moze bys zadzwoniła do lekarza aby ci wyjasnił blizej dlaczego macie czekac ten tydzien???
 
Do góry