reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Tyle tego,że człowiek się gubi.My do neurologa musimy zapisać się osobiście.Jeszcze właśnie został nam do zapisu neurolog i ortopeda.Wszystkie wizyty mamy w CZD.Babole super wychodzą z aspiratorem.Dzięki kochane.
 
reklama
Oskar tez sie prezyl i wyginal. robil mostki na przewijaku- piastki mial tak zacisniete , ze nie mozna bylo ich otworzyc - z czasem samo przeszlo -ufff bo my nie mamy zadnej rehab....
 
Oskar tez sie prezyl i wyginal. robil mostki na przewijaku- piastki mial tak zacisniete , ze nie mozna bylo ich otworzyc - z czasem samo przeszlo -ufff bo my nie mamy zadnej rehab....
Monia u nie też głównie Oskarek robi mostek, piąstek chłopaki nie zaciskają ale paluszki u stóp podkurczają.

Agatko badanie nieprzyjemne i troche bolesne dla maluszków. Ja byłam przy tym jak chłopcy leżeli w SALVE i płakałam z nimi. W półgodzinnym odstępie wpuszczają krople do oczu i po kolejnych 30 min. czasem dłużej wpuszczają przed samym badaniem krople znieczulające.
Trzymam kciuki za maleństwa :tak:
 
Bolesne? Moja Tosia nigdy nie zaplakala nawet. To moze byc nieprzyjemne ale nie bolesne. Ja bylam przy 3 badaniach i w piatek jade na kolejne. 3 razy zakrapiaja oczy, czasem usg oka robia i potem badanie taka kamerka. Tosia sie wierci ale znosi super.
 
Nam pielęgniarka, która jest przy badaniu i podaje krople znieczulające mówiła, ze to bolesne badanie. Ale wiesz z tego co pamiętam z SALVE, bo tam mogłam być przy badaniu na sali, to dziewczynki lepiej znosiły :tak:. Moi chłopcy wrzeszczą na całego i kilka razy zdarzyło się, ze się "zapowietrzyli".
 
reklama
Wiecie co, najgorsze jest to, ze ciut starszym maluchom nie trzeba badać oczu na rozwórkach. Ale tak okulistom najwygodniej... Sprawny i doświadczony okulista tak rozszerzy powieki dziecku, że zbada bez rozwórek.
Dla mnie takie badanie bylo ogromna ulgą, bo nie mogłam patrzec jak Franiutek sie męczy...:( Ale to dopiero u prof Prosta takiego badania się doczekałam. ylko cena wizyty zabija - 350 zł:( Inna sprawa ze to fachura jakich mało..
 
Do góry