reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Wróciliśmy z badań,jestem po nich roztrzęsiona.Wyglądało to okropnie ,mieli pozakładane rozwórki na oczy /chyba tak się to nazywa/U Jasia mamy wizytę w kwietniu.Natomiast z Marcelinką za tydzień.Ma stopień 2 na 3 .Dzisiaj była jeszcze konsultowana i za tydzień zobaczymy czy na laser pójdziemy.Tak się boję.
 
reklama
Ja może ekspertem w tych sprawach nie jestem, ale jeśli już się rozbija o trzeci stopień retinopatii, to powinni laserować. Nie piszę tego by Cię zdołować. Po prostu uważam, że lepiej szybko działać, niż miałoby się to pogłębić.
 
Agata, ale tydzien to za długo!!!!!!!!!!!!!
To pieruństwo rozwija się bardzo szybko!!!!!!!!!
Juz dzis powinni wwas umówić na jak najszybszy termin zabiegu.
U mojego Szymka było to z dnia na dzień. W jeden dzień badanie, które wykazało że retinopatia wchodzi z IIst. na IIIst, a na drugi dzień mały juz jechał na zabieg.
 
Agata nie denerwuj się. Ja poprostu się dziwię, dlaczego dopiero za tydzień kolejna wizyta??
Zresztą, może ja się nie znam, moze się mylę. Wiem, ze u Szymka b. szybko działali...
 
No...też się dziwie Agata... U Frania badania oczu były we wtorki. W 1 tyg miał II ROP, w kolejnym III. W czwartek był transport do szpitala, w piatek laser. Też się dziwię ze już wamm miejsca nie zaklepali w szpitalu na laser. Dzieci przed laserem i tak sa badane zawsze.. W następny czwartek dopiero macie wizytę?
 
reklama
Agata, ja wiem, że się pocieszasz, ale II/III oznacza, że ROP z II wchodzi w III. Moim zdaniem to jest własnie ten moment do laserowania, zanim wejdzie w to III na dobre, bo retinopatia III stopnia sama się nie cofnie. Przynajmniej ja nie słyszałam o takim przypadku, choć wiadomo, że cuda się zdarzają. A może jakoś źle zrozumiałaś? Może nie wchodzi jeszcze na III? No bo czemu czekają ten tydzień?
 
Do góry