reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
przerazona brak mi slow:szok: jak mozna tak zle zapakowac paczki wiedzac ze jest tam cos szklanego.. do tego powinna poinformowac kuriera albo napisac na podle zeby uwazali - masakra jakas, niepotrzebnie tylko kase wydawalas na paczki..

izabel z kazdym wyjazdem bierz i 1 pare mniej i wkoncu bedziesz brala malo ;-) ja juz jestem spakowana, dla mnie i dzieci mam malo rzeczy tak jak to zawsze biore za to moj maz... jezu wziol prawie cala szafe :szok: i tak jeszcze niektore rzeczy odkladalam :-D do tego nazbieraly mi sie ciuszki po dzieciach za male , siostra dorzucila ciuszki dla kuzynki corki bo dostala od kolezanki , jakies tam szpergaly, zabawki i mam 3 torby + 2 siatki z jedzeniem i piciem :szok::wściekła/y: dobrze ze autem jedziemy i dziwgac tego nie trzeba..

dzis na badaniu wzroku domis byl bardzo dzielny , badanie calkiem podobne jak w pl tyle ze pani nie pytala co to za literka tylko mowila pokaz mi taka literke. dominik ma wrok jak sokol :tak: tylko pod koniec mu sie juz zaczelo nudzic i zamiast na pania to patrzyl do okola i ogladal gabinet :-D

magda rzycze ci szczesliwego rozwiazania, slicznego dzidziusia i szybkiego powrotu do formy ;-)
 
anitha udanego odpoczynku od Szkocji;)))

a co usłyszałam w słuchawce jak teściowa mówiła mojemu, że ni wsadziła tego i tego i tego bo się nie zmieściło?: "przecież będzie to tu leżeć. nie zginie!". po prostu to jest dla mnie nauczka żeby nikogo o nic nie prosić! jeszcze liczyłam, że coś wsadzą Małemu od siebie ale NIE!
najgorsze, że przez to znowu między nami jest hmmm...po prostu nie potrafię oddzieliś mojego od nich. tym bardziej, że zabronić mu kontaktów z rodziną nie mogę! on sam nie potrafi ich zranić mówiąc co myśli (oni wszyscy unikają konfrontacji) a ja tylko nerwy sobie szarpię;/ szczerze to nie wiem co mam zrobić bo każde rozwiązanie mi się głupie wydaje ;p a teraz mój nie chce lecieć na urodziny Małego bo co tylko impreza z moją rodziną będzie? coś muszę pomyśleć bo choćbym miała stanąc na rzęsach to polecę do PL - swojego rodzinnego miasta. spakuje resztę rzeczy (powyrzucam przeterminowane lakiery do paznokci, kremy kosmetyki bo właśnie to będzie leżeć i nie zginie).

oj mój ma poniedziałek wolny czyli długi weekend się zapowiada. pójdziemy z Małym na basen, może zaczniemy ogród...złożyliśmy aplikacje o ocieplenie poddasza (jest projekt, że za darmo niby robią) mają się odezwać w ciągu 21 dni. jeszcze jest jakieś dofinansowanie na zmianę całego układu ogrzewania ale tam już się raczej nie kwalifikujemy...ale i tak wierzę w jakiś cud;p
 
Ja tylko na chwilke przed pracaw
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich dzieciaczkow z okazji dnia dziecka:*:*:*

justysia do zobaczenia jutro na grillu:-)

 
Hello :-)
Przerazona ale Cie tesciowa urzadzila,sama by sie wstydzila ze malemu nic extra nie wlozyc do paczki :no:
Zdrugiej strony tez jest nie fair...wcale nie mowie ze ma sie odciac od rodziny i sklocic,ale powinien im pokazac ze stoi za Toba :tak:a tak tesciowa widzi ze moze Cie mieszac z blotem bo synek nie protestuje...Oj jest to chore:szok:Brak slow!
Anithko milego wypoczynku,delektuj sie polska aura w gronie rodziny i przyjaciol...:-):-D
Dzis Dzien Dziecka,zycze wszystkim dzieciaczkom usmiechu od ucha do ucha i moc atrakcji!!!:-D:-D:-D
Mamy zamiar jutro cos maluchom kupic...a dalszy ciag swietowania to w pl.bo beda okazje ;-)
Malej kupilam wczoraj biala sukienke (jak slubna :-D),skarpetki,butki,opaske na chrzciny...ehh bedzie wygladala pieknie:-)
Malemu tez koszula,kamizelka i spodnie...obowiazkowo z Nexta,heeee:-D
Juz mam posprzatane,prane juz prawie gotowe do wywieszenia,potem obiadek,no i tak zleci...
Jutro zakupomania :-D:-D:-Djeszcze prezent dla corki kumpeli na urodzinki,idziemy za tydzien:-)
Milego weekendu ;-)
 
mikusia właśnie o to chozi wiedzeli, że paczki przyjdą prawie na dzień dziecka...no cóż miejsca nie było pewnie (a uwierzcie mi że lakier, małą torebkę czy mój ukochany sweterek można było wcisnąć miedzy inne rzeczy).
no właśnie z tej okazji wszystkiego najlepszego dla Was (w końcu z nasz też duże dzieci) i dla Waszych pociech;)
 
hej ale tu pusto u nas grilek się udał było trochę wietrznie ale najważniejsze że nie padało więc daliśmy radę
w piątek troszkę się zakupowałam a jutro odwiedzam fryzjera czas na odświerzenie

mikusia wysłałam do ciebie wiadomość daj znać czy doszła no i czekam na odpowiedż

przyszły tydzień zapowiada się deszczowy szkoda :( tęsknię za ciepełkiem
 
no wlasnie w szoku jestem, ze tu taka cisza :szok: ja sie nie odzywalam bo skupilam sie na wykonczeniach pokoju malego, niestety wszystko kurcze na raty i dopiero jak wrocimy z pl Filipek bedzie mial okazje zamieszkac w swoim pokoju. poki co przyszly meble, jedna szafeczko-komoda ma dojsc w piatek bo miala jakas wade i jej nie przyslali. jutro ide w poszukiwaniu materaca, przescieradla i ogolnie poscieli bo ma tylko mala do lozeczka i czekam na dywan. naklejki juz na scianach sa, reszta mebli ustawiona...no i nawet maly widze zaczyna kumac, ze to jego pokoj bo sporo czasu w nim przebywa. jeszcze jak zobaczyl na scianach kubusia puchatka to juz w ogole poczul sie jak u siebie ;) poza tym powoli zbieram male prezenty dla rodzinki bo za tydzien wylot...juz sie doczekac nie moge az zobacze bliskich :))
 
Hej dziewczynki :-)
Justysia dobrze ze grillowanie sie udalo,choc pogoda nie rozpieszczala.Odpisalam na prv.
Karola fajnie tak sie urzadzac,zwlaszcza pokoik dla dzieciaczkow...po ich minkach widzimy ze jest super :-)
Jakos nie mialam weny do pisania,jakos ta pogoda niby sloneczna ale zimny wiatr,choc w pl.tez nie zaciekawie i nawet nizsza temp.,ale od wtorku ma sie u nich poprawic :tak:a u nas nic sienie zapowiada na poprawe :no:
Jutro moj m.idzie do pracy ale za to we wtorek ma wolne i jakos tydzien moze szybciej zleci ;-),w weekend na urodzinki do kumpeli malej (4lata) i mam totalna pustke co jej kupic:confused:
Dziewczyny co byscie kupily????????????doradzcie plissssssssssss:sorry2:
 
reklama
Mikusia ja powiem Ci szczerze, ze pomyslu zabardzo nie mam, ale chyba najlepszym rozwiazaniem byloby zapytac sie rodzicow co mala potrzebuje, co lubi. 4 latka to juz taka faza, ze dziecko interesuje sie czyms konkretnym, jakies bajki itd wiec mozna kupic jakis bajer z jej ulubiona postacia itp. a jesli chcesz cos sama z siebie to na Twoim miejscu chyba bym pochodzila po wiekszych sklepach i popatrzyla na stoiska z zabawkami...tam jest pelno zabawek z przedzialami wiekowymi i mozna naprawde znalezc cos fajnego do zabawy i przy okazi edukacyjne itp. wiec bedac na zakupach warto zahaczyc i sie porozgladac ;)

moj Filipek dzisiaj ma pierwsza noc w swoim pokoju :D dzisiaj kupilam mu materac, zalozylam kolderke z kubusiem i jak tylko je uszykowalam, maly odrazu sie kladl w nim,bawil itd. teraz polozyl sie,poczytalam ksiazke i zasnal.w nocy bede pewnie latac jak poparzona co chwile i sprawdzac czy nie spadl itd, na wszelki wypadek caly obszar w kolo lozka obladowany materacami,poduszkami itd zeby bylo miekknie ladowanie jak cos ;) a rano musze pobudke zrobic przed nim zeby zawitac w pokoju odrazu jak sie obudzi bo pewnie na poczatku zdziwi sie, ze nie jest w lozeczku...eh czeka mnie chyba bezsenna noc :p ale i tak jestem dumna, ze zasnal w innym lozku :D
 
Do góry