reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Przerazona ja mam jedne jeansy,a i tak chodze w getrach albo dresach,albo w sukienkach,spodnicach...jakos zaczely mnie wnerwiac spodnie.Jest mi wtedy najwygodniej ;-)i nie musze patrzec czy mi cos przybylo czy ubylo bo jest uniwersalnie:-D
Magdziarz no to faktycznie sie przestaraszyli na odleglosc i blyskawicznie wyslali :-D
Anitha my juz mamy z moim uzgodnione ze jednak bede w pl.z dziecmi na 5 tygodni :-)juppiii, a moj musi wrocic po 3 tygodniach...Tez mam ten sam problem jak pomysle o pakowaniu...no i powoli liste robie,ale normalnie pustka w glowie a jak juz wroce z pl.to sie okaze ze polowe zapomnialam zapisac...:confused::baffled: A kupujesz jakies lekarstwa???
Izka...no to pracujesz ostro...dobrze ze jestes zadowolona z opiekunki...
Mala juz mi padla godz.temu spac (juz na noc),bo ostatniej drzemki nie miala,bo sie bawila z bratem...:-D
Fajnie ze maja juz ze soba kontakt,teraz to jak sie smieja to razem,gonia sie (ona oczywiscie w chodziku) i sie szukaja.Smiesznie to wyglada...:-):-D
W sumie myslalam ze mala juz jakos bedzie chodzila jak polecimy do pl.ale jak na razie to ledwo stoi (ma 9 m-cy),jak jej brat jak mial 9m i tydzien to juz chodzil:szok:ehhh no trudno...
 
reklama
Anitha tak jak pisalam zapakowalam wszystkie ciuchy jakie w domu byly bo nie moglam sie zdecydowac.
Ja niestety zawsze biore wszystkiego za duzo chociaz z wyjazdu na wyjazd systematycznie zmniejszam ilosc. Najlepsze jest to ze polowy ciuchow i tak nie uzywamy
 
no wlasnie iza dlatego ja zawsze biore doslownie po 3-4 p majtek , skarpet, koszulek , jedno ubranie na dlugi rekaw na wszelki wypadek, jakies spodenki i wsio ;-) bo lepiej poprac niz sie nadzwigac ;-)

mikusia lepiej robic liste wczesniej bo kazdego dnia cos sie przypomina i dopisuje, pozniej w pospiechu czlowiek polowy zapomina. a o jakie lekarstwa pytasz? czy przywoze cos z polski? kupuje ale tylko jakies gripexy czy cos na przeziembienie , i witaminy dla dzieci. nie lubie wchodzic do apteki w polsce :-D:szok:
 
Ja sobie wzielam minimalnie rzeczy do pl, za to dla Ani zdecydowanie za duzo I jeszcze moja mama jej sporo kupila, wiec potem z tym wszystkim sama wracalam, duzy bagaz, podreczny, wozek, fotelik... Ale bylo lepiej niz myslalam. Na lotnisku w edi sporo mi pomogla obsluga :)
 
Heyka w ten dzdzysty poranek :-)
Anitha wiem ze sie robi liste duzo wczesniej...jakos powoli cos tam dopisuje,ale mam wrazenie ze o czyms zapomnialam i za cholere nie moge sobie przypomniec a to bylo wazne :confused::frown: Chodzi mi o jakies syropy i witaminki dla dzieci,bo w sumie dla nas standardowo kupuje polopiryne s,nospa,apap,ibuprom,moze jakis stoperan ;-) a dla dzieciakow mam dylemat :eek:
Jutro dalszy ciag zakupow,musimy kupic cos dla rodzicow i drobne prezenty dla rodzinki...juz szalu dostaje na zakupach,bo to malego juz nogi bola a mala nie lubi spac we wozku :no:i marudzi :wściekła/y:
 
mikusia ja w spódnice to już się dawnooo nie mieszczę;ppp

ja już wiem na co chce na następny prezent (tylko nie wiem z jakiej okazji jeszcze;p) - MASZYNĘ DO SZYCIA;) ja uwielbiam takie własnoręczne rzeczy a teraz znalazłam taką stronę Ubranka i zabawki dla dzieci w DecoBazaar ja to cały dom bym mogła mieć w takich rzeczach. uwielbiam takie dziecinne i robione;) mój uważa, że taka dziecinna jestem no ale cóż;)))
 
Przerazona ale to sa uniwersalne spodnice-najlepiej dlugie...nie myl z krotkimi mini ;-):-D
Ja juz tez myslalam o maszynie do szycia,bo czasami sa ciuchy do przeszycia,spodnie pzreszyc mojemu,albo cos iinnego...
Ona naprawde czasami sie przydaje :tak:a w pl.czesto przygladalam sie mojej s.p. babci jak cos tam robila komus...chyba kiedys sobie sprawie...
Kiedys bylo rano w Dzien dobry TVN,ze dziewczyna szyje takie przytulanki wlasnorecznie (sa b.podobne co wkleilas stronke),no i zarabia kupe kasy z tego,bo nie tylko wystawia na allegro w pl.ale i w innych krajach.:tak:
One sa bardzo unikalne i nigdy takie same ;-)
 
hej
no i pogoda się zepsuła a było tak ładnie

mikusia piątek sobota i niedziela ma być ładnie ale chłodniej 14-15C a następny tydzień deszcz no i taka ta nasza pogoda
my skończylismy emilki pokój zawiesiłam wszystkie obrazki itp a dziś przykleiłam naklejki i wyszło prześlicznie a ona jaka szczęśliwa mówi że ma różowy pokój i jest ładnie

my w sobotę robimy grilla taka ala imprezka w gronie najbliższych znajomych także zapowiada się niezła zabawa
 
Anitha ja chyba też tak muszę zrobić zwłaszcza na wakacje bo zawsze biorę za dużo a i tak praktycznie cały czas chodzimy w tym samym bo pranie w polsce czasami robię codziennie bo ciągle gdzieś jeździmy i nie lubie jak mi się zbierają brudy ale to pewnie jeszcze kilka wyjazdów muszę zaliczyć zanim do tego dojde.
Jeśli chodzi o aptekę to kiedyś tracilam majątek teraz już tyle nie kupuje tylko to czego tutaj nie mogę dostać i już nie jak kiedyś po kilka sztuk tylko po 2 a jak mi coś braknie to albo tutaj w polskiej aptece zamawiam albo rodzice robią mi paczkę.
Ale dzisiaj zmęczona jestem dobrze że teraz mam 2 dni wolnego
 
reklama
muszę się Wam wyżalić...bo jak nie Wam to komu;)
przyszły do nas dzisiaj te paczki. większość szklanych rzeczy się stłukła bo nieumiejetnie była zapakowana (mój na to "to tylko szkło!"). teściowa mówiła, że już nic się upchnąć nie dało co ja tam tyle miejsca widziałam, że szok. kolejny raz się przekonałam, że jak sama nie zrobie to ch...z tego będzie. oczywiście moich lakierów do paznokci nie spakowała i większośći moich ubrań (bo młodsza siostra dała w ostatniej chwili i się podobno nie zmieściły)! tak więc szkoda gadać! mój natomiast nie rozumie dlaczego jestem zła!! jedyny plus tego to kurier-młody fajny chłopak;p troche się zarumienił na mój widok z Małym :happy:a mi to poprawiło humor;)))niech się mój ma na baczności bo ja mogę nie tylko jego rodzinę w diabły posłać;P;P;P

a maszynę to sobie kupię bo co się moje talenty będą marnować;) a nóź będę w tym dobra;p
 
Do góry