reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Anitko ale Ci zazdroszcze ze juz teraz jedziesz do polandu:-)no ale nadejdzie i moj czas;-)
Zastanawiam sie czy czasami z dziecmi przedluzyc sobie wakacje;-),bo moj musi wrocic po 3 tyg do pracy:crazy:
Faktycznie oni dziwnie patrza na dzieciaki jak maja jakies siniaki...moj maly kiedys sie uderzyl w dol kregoslupa krzeslem (do tej pory niewiem jak to zrobil)mial ogromnego,wrecz czarnego siniola:szok:
No i w przedszkolu malowal farbami i cale rekawy zmoczyl,to mu sciagneli bluzke...no i zonk:szok:
Jak przyszlam po malego z ciekawoscia pytali mnie co sie malemu stalo???boshe oni naprawde mysla ze my katujemy dzieci:-D To b.smieszne ale musialam sie tlumaczyc jak smarkula:tak:
Przerazona moze i dobrze zrobisz zrywajac te nic niezgody...moze warto zadusic to w zarodku,bo czasami inaczej sie nie da...Po co masz sie meczyc,przezywac i sie zadreczac przez 'toksyczna rodzinke':growl: Moze to dobry krok powiedziec im co myslisz i dac im do zrozunienia ze duzo traca:tak:Powrotu do zdrowka:tak:
 
reklama
Hej dziewczynki :-)
Przerazona ja mam te same pytanie co Magdziarz,bo z tego co pamietam to jestes b.chuda...
Oj dziewczyno nie przesadzaj...:szok:
Dzis juz jest zimniej...brrr,az musialam wlaczyc kaloryfery...bo ja zmarzluch jestem :-D
Bylam z maly na szczepieniu,dostal w obydwa ramiona jednoczesnie (dwie babki go obslugiwaly)i to mi sie podobalo bo byl dzielny i nawet nie plakal ,tylko zrobil dziwna mine :baffled: Nie idzie do przedszkola bo musze go obserwowac...
Ciekawe kiedy sie poprawi pogoda,bo w tv mowia co innego a co innego pisza na necie :confused:
Justysia nasza pogodynko,jak myslisz kiedy ta pogoda sie poprawi???:-p
 
Dziewczyny, w sprawie szczepień-przenieśliśmy sie do przychodni bliżej nas już prawie 2 mc temu; Grzdyl miał mieć szczepionkę na 12 mc, ale nam powiedzieli, że przyślą list, kiedy mamy przyjść. Minął 12 mc, minął 13mc, a Grzdyl jak nie miał szczepienia, tak nie ma do tej pory :dry: mam czekać w nieskonczonosc na ten list? :confused: wolałabym żeby już bylo po szczepieniach, zwłaszcza przed wylotem do Polski...:sorry:
 
Magdziarz najlepiej zadzwon do nich i im przypomnij...bo jak pisalam wczesniej o mojej kumpeli synku tez zapomnieli i gdyby nie zadzwonila to chyba by szczepien wcale nie mial:no: Oczywiscie przepraszali i robili wielkie oczy jak to moglo nastapic:szok:
Wiec lepiej daj im znac ze wyjezdzasz to sie pospiesza :tak:;-)
 
magdziarz ja też bym zadzwoniła...
muszę zrzucić kilka kilogramów. mi to wszystko jedno jak wyglądam i mogę tak jeść i jeść i jeść i zajadać stres. to jak wyglądam w tej chwili jakoś nie ma dla mnie znaczenia. ale moja szafa mówi coś innego. nie mam się w co ubrać. w nic nie wchodzę. od przylotu z PL czyli od kwietnia przytyłam 10kg. a że nie bardzo jest kasa na nowe ubrania trzeba coś zrobic żeby się w stare zmieścić. mam jedne spodnie ok ale co z tego jak nawet jednego dnia nie wytrzymają bo zaraz Mały mi zapaskudzi;p
 
mokusia szybko ci zleci , niewiem krorego jedziesz ale to jakies 30 dni tylko :-) pozniej ja bede zazdroscic tobie :-D

przerazona wiem ze ciezko czasem mowic zle o rodzinie drugiej osoby ale w twoim przypadku jest to uzasadnione ;-) wracaj do zdrowia

magdziarz przypomnij im sie bo mogli zapomniec, ja patryka szczepilam jak mial 15 miesiecy bo tez zmienialismy przychodnie dostal wtedy za jednym razem podwojne dawki(z 12 i 13 miesiaca)

ja nadal nie moge zabrac sie za pakowanie:eek: jak o tym mysle to az mnie skreca ale zrobilam postep bo zrobilam liste :-D teraz robie ostatnie pranie bo niektore z tych rzeczy jada z nami , chciala bym moc pstryknac palami i znalesc sie juz na miejscu bez calego pakowania rozpakowywania i calej jazdy..
 
Anitha wiem cos o tym, ja tez nie cierpie pakowania najchetniej to bym cala szafe zapakowala i wyslala. Kiedys tak zrobilam, jak jechalam na cale wakacje do Polski to pakwalam wszystko co mialam, w sumie 3 paczki wyslalam a wracalam z 5.
Ja wczoraj w koncu prasowanie zrobilam a dzisiaj dol ogarnelam. Jutro moze za gore sie zabiore bo w weekend nie bede miec czasu.
Nie nadrobie was dziewczyny wiec nikomu nic nie odpisze, nie mialam ani za bardzo czasu ani weny na czytanie i pisanie. Jedyny plus pracy 5 dni w tyg, ze praktycznie kompa nie wlanczam
 
reklama
hahaah co ty mialas pozniej w tych 5 paczkach??? ja nie biore duzo , zawsze staram sie brac jak najmniej bo pozniej w polowie nawet nie chodza.. licze ze pogoda nam dopisze to calymi dniami beda w majtusiach ganiac wiec nie nabrudza za duzo :-D w zeszlym roku tak sie na wakacje wybralam z samymi letnimi ciuchami a ladnej pogody mielismy 1 dzien:szok: dlatego teraz wezme im tez cos z dlugim rekawem :-)

ja juz moich polozylam spac bo myslalam ze wyjde z siebie.. sa tak podekscytowani wyjazdem ze najchetniej juz by pojechali.. nic mi nie daja zrobic i co chwile ktorys marudzil.. teraz chwila ciszy dla mnie i maly odpoczynek i zaraz ide szykowac pomalu wszystko bo jutro moge nie miec czasu ;-)
 
Do góry