reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja jak bym wrocila do Polski to tez napewno nie do rodzinnej miejscowosci ale napewno z rodzina I przyjaciolmi wydywalabym sie duzo czesciej niz teraz.
Anitha coraz czesciej się nad tym zastanawiam, mysle tez nad przeprowadzka do meza bo zmęczyło mnie takie zycie. Jeśli bym wygrala w lotka to bym się nie zastanawiala, od razu bym się spakowala.
Justysia zgadzam się jak ktos chce się uczyc to wszedzie się będzie uczyl ale to my tak myslimy i może strasze dzieci które kiedys uczyly się w Polsce, natomiast te młodsze które tutaj zaczynaja szkole tak nie mysla i tak naprawde skad mogą wiedziec czy chca się uczyc czegos wiecej jeśli szkola nie daje im motywacji. Owszem tutaj tez sa wykształceni ludzie, nie zaprzeczam ale taki lekarz uczy się konkretnej specjalizacji sporo okrojonej w porównaniu z tym co w Polsce, nie mowie ze to zle ale jednak poziomy się roznia.
Jeśli chodzi o piątek to mi jest obojętnie gdzie. W Motherwell już bylam wiele razy wiec mogę się wybrac do Animal magic.
 
reklama
ja niestety wszystkie najblizsze piątki mam zajęte takze nastepnym razem moze sie załapie na wspolny wypad...
Bzyczek i Joasia dzieki za kawke w milym towarzystwie:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Ja mialam dzisiaj rozmowe i dalam totalna plame, calkowiecie mnie zamroczylo, mialam totalna pustke w glowie. Dopiero jak wyszlam to sie w glowe puknelam
 
witajcie
ale milo dzisiaj spedzilam dzien... nawet nie zdarzylam sie obejrzec a juz trzeba isc spac:)
dziekuje dziewuszki za spotkanko !!! karola masz cudownego synka i Filipek musi do nas wpasc bo jest tu jego flaszka:)
pozatym pogoda sie poprawia i moj nastroj chyba tez:)
jejku... a ja dzisiaj prawie zawalu dostalam pierwszy raz zostawilam Olivierka ze szkocka babcia tak sie balam bo on jest szybszy od niej... zreszta ode mnie tez. Moj mowi ze ona ma 100 lat heh ale ja ja bardzo lubie bo co ide do niej to dostajemy prezenty:) heh. Przed wyjsciem spal na spiocha go ubralam w samochodzie zasnal i spal u niej cala wizyte <biedna byla zmartwiona> obudzil sie dopiero w domqu jak moj M. go odebral a ja bylam w szkole..ahh z ta szkola zamiast sie uczyc to ja chyba ide tam pogadac. Musze sie porzadnie wziac za ten jezyk!!
isabell nastepnym razem bedzie lepiej,
ja tez moge jechac, tylko nie znam trasy nawigacja padla nam no chyba ze Justyna mi ja zastapi wiec Karola moge Cb i Filipka zabrac tylko fotelik trzeba byloby skombinowac:)
spokojnej nocki
 
witajcie nie pisałam nic bo mam ciężki okres jak co roku;( najpierw urodziny pod koniec kwietnia i uświadomienie sobie, że stara duuupa jestem;( a dzisiaj 12 rocznica śmierci mojej kochanej Mamy;( całą noc nie mogłam zasnąć. patrzyłam na Małego i ryczałam, że nigdy nie pozna Babci. ehhh jeszcze ta odległość nawet na cmenatarz nie mogę iść;/

co do Polski to Wam powiem tak "zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma". oczywiście, że jeśli macie do czego wracać to ja bym się nie zastanawiała ani chwili. jednak takie myslenie tam jest pogoda tam są bliscy itp jest bez sensu. bo będąc tam albo by Was na nic nie było stać albo byście musiały do pracy chodzić a nie jak teraz w domu z dziećmi i też z tej pogody byście tak nie korzystały;) do tego rodzina i znajomi. pewnie by inaczj wyglądało Wasze życie towarzystkie ale w dzisiejszych czasach każdy ma swoje sprawy i też spotka się z Wami raz na rok i koniec...ja tu jestem sama samiuteńka. w Liv nie znam nikogo, rodziny brak...ja mam już problemy czasami żeby się po pl wysłowić a to dlatego, że oprócz mojego i syna nie rozmawiam praktycznie z nikim. poznałam jedną dziewczynę z forum-dzięki za to! - ale niestety oni są z Ediego więc też ostatnio się widzieliśmy wieki temu;/ ale powiem Wam, że na fajny pomysł wpadłyście żeby się wszystkie gdzieś spotkać. jak tylko będzie cieplej i będzie to na weekendzie to ja się piszę;)))

basienka a czego i gdzie się uczysz???pytam bo ja też bym bardzo chciała. w końcu nie chciałabym aby ten dyplom psychologa się zmarnował:-Dchociaż wczoraj na onecie przeczytałam artykuł i się podłamałam bo w końcu jestem ze "śmieciowego pokolenia" ;))) a do mnie promotorka cały czas pisze co robię w w tym kierunku a ja się tylko synem wykręcam;)))no ale niedługo nie będę mogła;;/
 
przerazona...ja czuje podobnie jak Ty z tym, ze ja stracilam tate :( i to w bardzo mlodym wieku byl wiec Filip tez nie mial szans go poznac ani on Filipa...a zwsze marzyl o wnuku :( wiem jak boli serducho z tego powodu...uwierz.

co do kawki to bardzo dziekuje dziewczyny za wczoraj! w koncu udalo sie wyjsc z domu i jakos normalnie spedzic czas...jutro chyba na basen sie z malym wybiore albo do funky monkey, chetni? :)
 
Hejka :-)
Justysia,Basienkaa dzieki za przyjazd :-) fajnie bylo sobie pogawedzic i mam nadzieje ze to powtorzymy...oczywiscie inne dziewczyny takze ugoszcze kawka i ciastem;-)
Dzisiaj sliczny dzien,mala poszla spac ale jak wstanie to z malym ruszamy na spacerek :-D
 
Hej Wam.

U nas dzisiaj w kocnu jakies slonce.

Przerazona, Karola wspolczuje Wam straty tak bliskoch osob :-(


Mi tez sie teskni za rodzina i za przyjaciolmi z PL, ale mimo to nie chce tam wracac, z praca ciezko, zycie drogie...
 
reklama
witajcie cieplym popoludniem,
my z malym tez bylismy na dlugim spacerku
mikusia my tez dziekujemy za herbatke i to kaloryczne ciacho:/ :) bede musiala dzisiaj z 2 h na silowni je spalac
moj maly padl i ja chetnie tez poszlabym ale prasowanie, pranie..
karola poszlabym na basen ale juz w tyg tyg nie dam rady moze w przyszlym ?? jak bedzie taka ladna pogoda:)
karola, przerazona przykro mi...domyslam sie co czujecie:((((
 
Do góry