reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hejka :-) no ja już w domku nawet szybko udało nam się załatwić okulistę. Niestety Krystianowi wciąż ucieka czasem oczko i okulista wspomniał coś o operacji w przyszłym roku. Ale jest jeszcze czas więc wszystko się może zmienić. Jestem dobrej myśli. :tak:
Mnie też brakuje rodziny i przyjaciół. Ale mam też tutaj świetnych znajomych o wolę się na nich skupiać niż na myśleniu o tym jak mi źle bo nie mam w około wszystkich, których bym chciała. Cóż takie życie;-) Iza co masz na myśli pisząc
" wiadomo jak ze znajomymi" ?
k4ola4 ja jestem więc mogę pomóc :tak:
 
reklama
No jak to ze znajmymi raz sa a raz ich nie ma i ogolnie ciezko o naprawde dobrych znajomych. Ja ostatnio wlasciwie od dluzszego czasu czuje sie cholernie samotna i dlatego mysle o powrocie do polski
 
jesli chodzi o Polske to tez tesknie ale tylko za rodzina. Nadrabiam wszystko internetowo (przez skypa) wiec jestem ze wszystkim na bierzaco. Staram sie jezdzic raz do roku i tyle. Na szczescie mam kilka dobrych kolezanek z ktorymi moge o wszystkim pogadac i tak sobie umilam czas:-) wychodze z zalozenia ze jak bym wrocila do pl to na pewno nie do mojej rodzinnej miejscowosci wiec i tak z nimi bym sie czesto nie widywala. po prostu nie byloby mnie na to stac. wiec czy tu jestem czy w pl nic nie zmienia..
 
Ostatnia edycja:
isabela powaznie myslisz o powrocie? tez bym pewnie myslala tymbardziej ze cale tygodnie spedzasz bez meza , i w zasadzie to prawie to samo jak bys w pl byla tam bynajmniej rodzina jest i jakas pomoc.. a do do gasu to faktycznie duzo placisz w takim razie.ja myslalam ze to za 3 miesiace a nei za 1:baffled:

mikusia ja tez kiedys tak mowilam ze nie zostaje tu na stale, ze wrocimy do pl jak dominik bedzie szedl do szkoly.. niestety czas tak szybko leci ze nim sie obejrzalam a dominik juz zaczyna szkole od sierpnia. Niechce tu zostac na stale, caly czas wierze ze kiedys wrocimy ale nadal nie mamy do czego:-( moze w totka wygramy wkoncu:-)

bzyczek trzeba byc dobrej mysli, rok to bardzo dlugo, moze przez ten czas oczko przestanie mu uciekac i obejdzie sie bez operacji ;-) oby tak bylo.
 
Witam :-) Znowu mnie wcielo na pare dni mam nadzieje, ze wybaczycie ;-)

Gwiazdeczka gratuluje synka!!!

K4rol4 Sliczny dzidzius na usg, i rzeczywiscie jest rowerek :-D


no i podglad sie skonczyn, bo mlody wstal. Papa.
 
Anitha wiem ze latwo sie mowi,ale my tak zaplanowalismy ze jak dzieci pojda do szkol to wracamy...:tak:
Moja kuzynka byla w Irlandii,tam urodzila 2 corki i tez wzlekala z powrotem do kraju...w koncu wyjechali jak zaczely 2 kl.gim. i mialy straszne problemy w szkole z nadrobieniem....:szok:A wydala sporo kasy na korepetycje,ze stwierdzila ze jakby wiedziala ze tak bedzie to nigdy w zyciu by tak dlugo nie zwlekala z wyjazdem:no: Teraz jej dzieci maja zmarnowane rok w szkole i do tego moga pomarzyc o dobrym liceum :baffled:
Nie chce powtorzyc ten blad i zeby potem dzieci mialy do mnie pretensje ze rzucam ich na szerokie wody...A kasa jest nawet i w pl. do zarobienia.My jeszcze mamy ten plusss ze bedziemy mieli gdzie mieszkac...a reszta z czasem ;-)
Tez rozmawiamy przez skype,ale to nie to,brakuje mi rodzicow bo jestemz nimi b.zzyta a oni chca tez miec wnuczki przy sobie,a nie tylko przez szklana szybe :crazy:a i maly tez teskni za dziadkami,bo ich zna bo byli tu kilka razy...
Nie staram sie nawet przyzwyczajac do tego kraju,to nie moja bajka...tylko ta kasa tutaj trzyma i nic wiecej...
 
hej widzę że większości z was pasuje w piatek wiec tak sie umówmy ja mogę zabrac jedna mamusie z dzieckiem wolicie do moterwell czy east kilbride? ja wolalabym do animal magic bo jest fajnieszy i od 10.00 ale decyzja należy do nas wszystkich

jesli chodzi o powroty lub czy zostac to oczywiscie jest to indywidualna sprawa kazdego z nas my rowniez mielismy byc na krotki okres ale nie ma sie co oszukiwac w polsce nic na lepsze sie nie zmienilo mowie tu o okresie 7 lat np. tyle co ja tu jestem i jest naprawde ciezko wiec skoro tu zyje sie lzej to ja chce zyc lzej i nie miec tyle stresow ze brakuje mi na to czy siamto
a jesli mowimy o szkole to moze i jest tu nizszy poziom ale jesli ktos chce sie uczyc to nie wazne gdzie sie jest a tu tez sa wyksztalceni ludzie prawnicy lekarze itp takze nawet z tym poziomem nauczania mozna w zyciu cos osiagnac ale trzeba sie zdecydowac albo przed rozpoczeciem nauki albo po jej ukonczeniu bo na pewno nie po srodku bo wtedy byloby napewno ciezko
 
Ostatnia edycja:
justysia to ja sie zabiore z toba jesli nie masz nic przeciwko:-)
k4rol4k za tydzien w piatek :-) myslimy o kulkach. Mamy wypija kawke a dzieciaczki sie pobawia :-)
 
reklama
Do góry