reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam :-) Dzień był dziś niesamowicie piękny aż się żyć chce. A my z mężem obchodziliśmy dziś czwartą rocznicę ślubu. Nie byliśmy nigdzie bo mąż po nocce i już jest w pracy więc nie było czasu ale odbijemy to sobie jak będzie miał wolne. Z Bobkami nie mal cały dzień na dworze byliśmy. Szkoda siedzieć w domu w taką pogodę.
Karola a może jutro wpadłabyś do mnie na kawkę jeśli byłaby tak fajna pogoda jak dziś? Dzieciaki mogłyby by poszaleć na ogródku albo mogłybyśmy pójść na plac zabaw jest nie daleko mnie. Zapraszam:tak:
 
reklama
Witam dziewczyny:-)
no pogoda nam dzis naprawde dopisala:tak:
My zaliczylismy dzis badanie sluchu z Szymonem i powiem Wam ze bylam pod wrazeniem(pierwszy raz chyba hehe)sprzetu jakim sie bada sluch u malych dzieci i podejscia babki ,na poczatku szymon sie darl strasznie nie bylo z nim kontaktu ale pozniej babka wprowadzila go nie mal w hipnoze:szok: i zrobili mu badanie sluchu oczywiscie wyszlo super ale co do tego nie mialam zadnych wątpliwosci ze ma bardzo dobry sluch:tak:
przerazona,karola ja tez wiem co czujecie doskonale ,moj tato odszedl tez 12 lat temu a pierwszy mąż 10 lat temu i do tej pory mysle o nich nie mal codziennie no ale coz poradzic takie zycie:crazy:
Przerazona Ty jestes psychologiem i nic sie nie przyznajesz?
 
Ostatnia edycja:
bzyczek wlasnie jutro z ta pogoda ma byc juz gorzej :( narazie mam w planach zakupy zrobic bo moj M w pracy do pozna wiec musze zrobic sama zaopatrzenie, zgadamy sie jak cos pozniej bo w sumie po obiedzie nie mam zadnych planow a chetnie bym jakos spedzila pozytecznie ten czas, zamiast w domu :)
 
No po kawce/herbatce z dziewczynami,powiesilam pranie i poszlismy na spacerek,zaczeplismy o plac zabaw a potem siedzielismy w ogrodzie :-) Obiad tam zjedlismy,ale az latem zapachnialo,ehh:rolleyes:
Moj m.jak przyszedl z pracy to dolaczyl do nas,pogral z malym w pilke i tak zakonczyl sie dzionek...
Jutro niby juz nie ma byc jak dzisiaj,a szkoda :baffled:
Basiu,nie martw sie zgubisz to ciacho...z reszta az tak kaloryczne nie bylo...musisz do mnie przyjechac jak zrobie 3bita:-D
Przerazona/Karola ja tez wiem jak wielki jest bol po stracie kogos b.bliskiego...moze w moim przypadku to nie byla mama/tata (dzieki Bogu)ale babcia z ktora bylam b.zzyta,jak kumpelka,jak 2 matka :sad: Umarla 2 lata temu i nadal czuje bol ze mnie wtedy przy niej nie bylo :hmm:
ZQo,,super ze sluch twoj synus ma ok.,zastanawiam sie kiedy przysla zaproszenie na badanie sluchu,wzroku mojemu synkowi,bo juz ma 3.5 roku...mojej kumpeli corka miala cos takiego.Czy wiecie cos na temat tych badan???
Nareszcie jutro piatek...jakos ten tydzien ciagnie sie...
 
Przerazona nie narzekaj I nie zapominaj ze to tylko nasze dzieci sie starzeja. Wspolczuje, nie wiem co czujesz ale na pewno jest ci z tym ciezko. Jak masz ochote to któregoś dnia mogę Cie odwiedzie to może weselej Ci się zrobi. Ja mam podobnie jak ty studia skończyłam a dyplom psychologa się marnuje. Tylko przez krotki okres cos tutaj robiłam. Teraz mam szanse na prace w poprawczaku ale nie wiem czy się dostane i czy dam rade.
Mikusia a gdzie mieszkasz bo ja zapomniałam, może ja tez cie odwiedze
Karola tobie tez wspolczuje
zQo no widzisz tutaj tez nas mogą czyms zaskoczyc. Dobrze ze było profesjonalnie. A my kiedy się umawiamy?
Ja dzisiaj mialam straszny dzien, dopadla mnie jakas jelitowka chyba, normalnie do 12 to krazylam miedzy lozkiem a wc a chodzac musialam trzymac sie sciany bo nie bylam w stanie isc tak mi slabo bylo ze az nogi sie pode mna uginaly. Potem sprzedalam dzieci na 3 godz do kolezanki i poszlam spac. Na szczescie juz mi lepiej
 
Mikusia w sumie to nie slyszalam zeby robili te badania zdrowym dzieciom tak rutynowo,jesli dziecko ma jakies problemy z mową np to tak robią to aby wykluczyc np niedosluch .
Iza ciezko mi jeszcze okreslic tak dokladnie dzien bo jeszcze z tym remontem mam drobnym poslizg ale do niedzieli powinno sie wyjasnic takze mysle ze poniedzialek lub wtorek ale jeszcze konkretnie dam znac:-)
 
Witam się i ja :)
Piękna pogoda to i człowiek lepszy humor ma. My też dziś większość dnia na świeżym powietrzu. Najpierw Nati biegała po ogródku,potem pojechałyśmy na małe zakupy i przy okazji w Airdrie zaliczyłyśmy spacer w parku i chwilę byłyśmy na placu zabaw,potem mały piknik w parku sobie we 2 zrobiłyśmy,mała zjadła trochę owoców a mamusia odpoczęła. Po powrocie do domu znów chciała na ogródek. Mam nadzieje,że taka pogoda bedzie tu częsciej :)
 
ok nie ma sprawy pomyslimy o innym dniu:tak:co do psychologii to jaką masz specjalizacje?tez mam w rodzinie nawet 2 psychologow siostre i siostrzenice no ale po pierwsze to sa w polsce,po drugie siostra jest bardziej od doroslych i terapeutą uzaleznien a po 3 to nie bardzo mam z nią kontakt:no: a siostrzenica coz kontakt mam z nią lepszy ale daleko jest rzadko sie widujemy a ja szukam przedewszystkim szukam psychologa dzieciecego tu na miejscu bo z psycholoszką szkocką jakos ciezko sie dogadac niewiem czy ona wogole wie co ja do niej mowie:angry:
 
reklama
Izka jestem ze Shotts i oczywiscie jesli masz ochote to mozemy sie umowic...zapraszam :-)Dziewczyny tylko mowily ze zaluja ze nie jechaly autostrada,tylko jakimis pipidowami :-D Moja sis tez skonczyla psych.z dypl.i w pl.jakos nie moze znalesc pracy...;-)
Jestem skonana,maly dopiero przed 22.oo poszedl sie kapac i spac...
 
Do góry