reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej dziewczyny. Mi pasuje w nastepnym tyg poniedzialek, wtorek, piatek sobota. niestety w srode i w czwartek pracuje wiec nie dam rady. Czy wasze dzieciaczki to tez takie slamazary jak moja mala. dzisiaj od rana 2 razy przywalila sobie w glowe. raz o rame lozka a teraz o futryne. Nie patrzy wogole gdzie chodzi. jesli chodzi o spanie to u nas jest rutyna. mala kladzie sie codziennie okolo 20.00-20.30 i wstaje niestety o 6 rano. dzisiaj o dziwo pospala do 7:szok: mam nadzieje ze tak juz zostanie:tak:
 
reklama
widze ze niektore z Was duzo placa za gaz i energie. My mamy direct debit z hydro electric na 20 funtow miesiecznie za gaz i 20 za elektrycznosc i wlasnie niedawno sprawdzalam to mamy nadplate za gaz ponad 50 funtow i okolo 25 za gaz. A teraz pewnie bedzie jeszcze wiecej bo juz sie nie grzeje tak jak zima. Ale za to elektrycznosci nam idzie wiecej bo gotuje na elektrycznej kuchence i wode w pryszniucu mamy ogrzewana na elektrycznosc
 
Ja też jestem chętna na wspólny wypad z dzieciakami. Mnie na chwile obecną pasuje każdy dzień w przyszłym tyg-oczywiście pod warunkiem,że nie będę rodzić. No i w piątek mam wizytę u położnika w sprawie tego ułożenia pośladkowego więc też możliwe,że dostanę kolejna wizytę na przyszły tydz ale o tym dopiero w piątek się dowiem.
W każdym razie jestem automobilna i jak coś to mogę zabrać jakąś niezmotoryzowaną.
 
Hej z rana:-)
Pogada znow szaro bura:crazy:ale moze wyjdzie jeszcze slonce:tak:
My niedlugo zbieramy sie do miasta takze bzyczek chyba wpadniemy na kawke zobaczymy co na to szymon;-)
Joasia ja Ciebie podziwiam ze Ty jeszcze taka na chodzie jestes:-)
Mnie z rana oczywiscie wkurzyl moj Pan zawsze cos musi byc nie tak:angry:
 
Hejka :-)
Co do mojego nieplacenia rachunkow (4 m-ce)to musze sprostowac sprawe,bo wyjde na oszustke :-D;-)
Otoz juz moj m.skontaktowal sie z nimi w tamtym tygodniu i okazalo sie ze niedlugo dostaniemy rachunek,poniewaz jeden m-ac mamy nadplacone :-) a za te 3 m-ce dostaniemy-bo placimy kwartalnie :tak: Dopiero moj m. mnie o tym poinformowal :szok: No ale najwazniejsze ze wszystko wporzadku :-D
Jak zwykle pogoda nie rozpieszcza,choc wczoraj bylo calkiem ok.bynajmniej pranie mi wyschlo...
Malutka juz powoli odzwyczaja sie od cycusia i dzielnie pije nutramigen choc w smaku jest strasznie niedobry :baffled: juz dodaje jej kleik ryzowy do mleczka,wtedy nie budzi mi sie w nocy i ladnie spi do rana :tak:
Co do spotkan to oprocz mam z Glas.,Ediego i Livingston to ja tez mam dalej...niby 30min.jedzie sie z Coatbr. a moze z 20min.z Airdrie :-( wiec nawigacja niezbedna :tak: Macie dobrze ze ttak blisko siebie mieszkacie i odwiedzac sie mozecie :sad: Ja niestety jestem tu sama,bez rodzicow,kuzynow,braci czy siostr....wszyscy w pl.i na pewno nie przyjada tutaj bo kazdy ma swoje prace,interesy.:no:
My nie zamierzamy tutaj zostawac na zawsze...tylko jak dzieci beda mialy isc do szkoly to wracamy do pl.bo tutejsze nauczanie jest do bani...w sasiadki corka ma 8 lat i dopiero ucza sie dodawania :szok: i wiele innych znam przykladow...
Kumpele z Londynu tez mowia ze tam jest tak samo...a i wtedy polskie dzieci sa prymusami,hee...ale sie nie dziwie :baffled:
 
Pogoda dzisiaj nie najlepsza ale najwazniejsze ze nie pada i nie wieje jak wczoraj. No widze ze to tylko ja tyle place, moze az tyle zuzylam a moze mam drogiego dostawce.
Justa ja nigdy tak niskich rachunkow nie placilam i jeszcze masz nadplate? Normalnie nie moge uwierzyc.
 
Mikusia ja tu procz rodziny mam tylko tesciową ale z tesciową to wiadomo raz lepiej raz gorzej:-D
Do miasta tez mam 15-20 min autobusem bo niestety nie zmotoryzowana jestem ale jakos daje rade;-)Takze mozesz do Airdrie dojechac zapraszamy :tak:
 
Mikusia ja tez tutaj nikogo nie mam i jest mi z tym zle, z przyjaciolmi tez ciezko jedynie jacys znajomi a wiadomo jak ze znajomymi. Co do szkoly to masz racje bo ja jestem przerazona tym poziomem
 
Izka to witaj w klubie ''samotnikow'' :-D;-)
Ja tez jestem przerazona tutejsza edukacja i nikt mi nie powie ze jest ok.bo fakty sa inne...niestety :szok:
 
reklama
Do góry