reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ale zescie sie rozpisaly , mialam czytania a czytania :-) ale milo tak poczytac ;-)

karola obstawiam na dziewczynke ;-) ja w obu ciazach nie mialam zadnych mdlosci czy dolegliwosci . patrzac na kolezanki to te tore mialy mdlosci i zle znosily pierwsze miesiace maja dziewczynki ;-)

isabela ty lepiej uwazaj bo jeszcze nie wrocisz....:-D

joasia mam nadzieje ze wszystko bedzie ok , moze powtorza ci badania? oby nie bylo wiecej cukru..



dziewczyny jakie macie odkurzacze? zastanawiam sie nad stojacym ale juz sama nie wiem bo rozne opinie czytalam.. napewno chcemy juz bezworkowy (obecny ktory mamy jest ok, zwykly, tani ale juz nigdzie nie mozemy dokupic do niego workow)
 
reklama
haha ja z kolei mam ochote na wszystko...mieso,slodyczeeee, rozne rzeczy ktorych wczesniej nie ruszalam i na banany :o moge jesc i jesc...slodycze tez :/ szalenstwo. a teraz tak zgralam zdjecia z usg i haha...rowerek nad brzuszkiem malucha widac...czyzby chlopczyk?:D :p
attachment.php
 
karolka jak dla mnie chłopak jak nic;) i te banany-też podobno na chłopca;) ja mam syna a źle znosiłam i początek i koniec;/ tak więc chyba nie ma reguły...
 
hej ale się rozpisałyście czytam i czytam
piszecie o różnicy wieku muszę powiedzieć że i duża i mała jest w pewnien sposób ok u mnie jest 10 lat różnicy szymona urodziłam mając 21 lat więc byłam jeszcze młodziutka zawsze chciałam mieć drugie koniecznie córcie czesanie warkoczyków różowe kolory itp ale nigdy nie był odpowiedni moment a to praca a to kupno mieszkania aż postanowiłam że teraz albo wcale i tak zaplanowałam emilkę i powiem że przy starszym nic praktycznie nie muszę robić więc mam mnóstwo czasu dla emilki podziwiam natomiast osoby które decydują się na drugie mając pierwsze poniżej 3 roku życia bo tak naprawdę to pierwsze potrzebuje jeszcze mnóstwo uwagi

wszystkim zaciążonym mamusiom gratuluję pociech
tym natomiast co planują życzę cierpliwości i trzymam kciuki za powodzenie

isabel po co ci ten sąsiad masz mężulka i tak trzymaj niech szuka pracy koło domu bo na dłuższą metę takie życie jest do kitu a lata uciekają i nie wrócą ja bym swojemu adamowi nie pozwoliła nigdy wyjechać raz mieliśmy 6 miesięczną rozłąke jak byłam w stanach i nigdy więcej bym się na to nie zdecydowała płakałam przez 4 miesiące dzień w dzień trochę kaski zarobiłam ale nie była ona tyle warta co życie bez moich najbliższych
wiem że łatwo jest powiedzieć gorzej zrobic ale głowa do góry i życzę mu owocnego poszukiwania pracy blisko domu
 
Anitha my non stop mielismy pecha co do odkurzaczow,bo to albo sie rozwalaly albo workow brakowalo...Na ebayu mozesz kupic uniwersalne worki do wszystkich odkurzaczow.W koncu kupilismy (2 lata temu)odkurzacz firmy HOOVER i jestesmy mega z niego zadowoleni,bezworkowy i cos tam w opisie ma ze z jakas warstwa przeciwalergiczna,zbiera takze wode...

Karola ten dzidzis ma uciete nozki,no faktycznie ale moze bedzie rowerzysta/tka...hmmm masz jakies inne ujecie z usg?
Teraz nie wiem czy ten stojacy to pisiak czy ten lezacy...bo na poczatku wszystkie maja pisiaczki ale u chlopcow on zostaje na zewnatrz a u dziewczynek sie chowa...:tak:
Tak sie przygladam i chyba to dziewczynka,choc glowy nie dam...bo to jasne na gorze to chyba pepowina...:confused:
 
Mikusia nie gniewaj się ale nie wierzę, że to takie proste wybrać sobie płeć dziecka. Owszem wierze w zbieg okoliczności ale to wszystko. Ja całe życie wsuwam nabiał, nie jestem wegetarianką ale jakoś za mięsem czy wędlinami nie przepadam. I co dwóch chłopaków urodziłam:-D.
k4rol4 ciężko powiedzieć czy to dziewczynka czy chłopiec, choć bardziej skłaniałabym się przy chłopcu... Jeszcze troszkę i tajemnica się rozwiąże. Najważniejsze oby zdrowe było. A imiona już macie?
 
Karola rower fajny ale jak dla mnie to tam nie widac czy to chlopak czy dziewczyna. Zawsze mozesz wybrac sie na scan zeby sie przekonac.
Ja tam w ciazy nie mialam specialnych zachcianek ale druga gorzej znosillam
Justysia ja juz na temat pracy mojego meza sie nie wypowiem bo wg mnie jemu tak po prostu wygodnie jest, ale juz sobie postanowilam jego praca jego sprawa. Ja sobie daje rade sama i dam sobie rade z nim czy bez niego a on niech robi co chce juz mnie to nie interesuje. Od prawie roku slysze ze on jest tam po to zrby zarobic zeby wszystko posplacaci wtedy poszuka roboty kolo domu. Chyba sam juz w ta bajke uwierzl kiedy ja przestalam w to wierzyc
A sasiad no coz fajny, moze na wakacjach sie kolo niego zakrece a co mi szkodzi
Ja juz spakowalam wszystko jutro rano tylko reszta rzeczy i do domu i znowu bede siedziec sama. Ach zycie
 
co do ciazy to ja tez z alanm na poczatku super a teraz wychudlam jesc nie moglam zoladek bolal i co 2 cycus hehe a myslalam ze to dziewczynka:-) ja imie mialm dla dziewczynki Olivia a dla chlopca nie mam pojecia zastanawiam sie nad Nicolas albo Alex mojemu mezowi podoba sie Victor kurde nie mam pojecia serio
 
Ach te dzieci. Mloda oczywiscie daje popalic jak to male dziecko a jeszcze charakterek to ona ma niezly wiec juz wogle. Niestety Kuba niby duzy i sporo powinien rozumiec ale nie daje sobie z nim rady. Zrobil sie strasznie zlosliwy, wogle sie nie slucha juz nie wiem co mam z nim zrobic. I tak mam juz od dlugiego czasu. Powiem wam ze zawsze chcialam miec 3 ale juz mi przeszlo i nie chce wiecej dzieci bo sie wykoncze
 
reklama
Iza wlasnie bylam w poniedzialek na skanie i poki co nozki zlozylo malenstwo i nie pokazalo co i jak...sie smiejemy z M, ze rowerek na usg wyszedl wiec pewnie chlopak :p na zdjeciu napewno nic nie widac wiec nie macie sie co dopatrywac ;) co do imion, chlopiec bedzie Szymonek, dziewczynka Nadia badz Nastazja...bedzie klotnia przy dziewczynce bo ja chce inne, M chce inne, zobaczymy co wyjdzie ;)

Gwiazdeczka...Alex ladne i tez sie wlasnie nad Victorem zastanawialam...w sumie macie wybor :) my jakos dla chlopca nie mielismy pomyslow. mi sie ubzdural Nataniel ktoregos dnia, ale M podsumowal mnie: to do cholery Natalia czy Daniel? :p no i bedzie Szymus,choc jeszcze Bartosz za mna chodzi :)
 
Do góry