reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja dopiero wrocilam, fajnie bylo zaliczyc zakupy bez dzieci ozywiscie wiecej dla nich kupilam niz dla siebie.
Basienka to pewnie zabkowanie
k4rol4 to trzeba sie jakkos na ta kawke umowic. Ja jutro odpodam. A jakie godz i dni wam odpowiadaja to jakos sie dogadamy
 
reklama
Basienka ja mieszkam w sumie przy stacji blairhill wiec kawalek od miasta niestety, ale dojazd do mnie jest idealny :D co do kawki i godzin to mi pasuje od 8 rano do 17 :p od poniedzialku do piatku...moj M z pracy wraca kolo 17 wiec to jest ta godzina o ktorej wypada byc i jakis obiad dopracowac zmeczonemu, pracujacemu ;) a w ogole w koncu sie umowilam na wizyte z polozna, za tydzien dokladnie juz moze sie dowiem czy Fifi bedzie mial siostre czy brata :D kurcze teraz tak mysle, ze to juz prawie polowa ciazy za mna :o
 
a jeszcze swoja droga Basiu strasznie drogo placicie. my mamy mieszkanie za 450f, 2 sypialnie plus salon, ogrod z przodu i z tylu domu, idealne polaczenie jesli chodzi o pociagi i blisko przede wszystkim, a i za council placimy 116f miesiecznie, wiec naprawde mnie zaskoczylas.
 
isabell tez tak mysle bo troche maruda od wczoraj/...
350 za kawalerke to chyba norma tutaj, byly troche tansze ale jakie dzielnice:/ a tu mam wszedzie blisko i przede wszystkim bez wilgoci... ale bez ogrodka://// ojj to ja sie nie wybiore jak narazie bo nie mam auta..myslalam ze moze tutaj gdziec w centrum mieszkacie..
milego popoludnia
 
no jak w centrum to rzeczywiscie,ceny tez w gore dlatego my sie zadomowilismy na "obrzezach" miasta co w sumie nie jest dla mnie wiekszym problemem bo w zasadzie na stacje mam jakies 150m i pociagi co chwile i do glasgow i do edynburga, do tego do miasta w sumie spod domu mojego jedzie autobus co 10min wiec odleglosc mnie nie przeraza :) no a jak pogoda ladna to az szkoda nie przejsc sie na nogach do miasta ;) tak czy inaczej jak cos to auto nie jest Ci potrzebne, zapraszam w kazdej chwili na kawe ;)
 
alez dzisiaj zimno brrrr a juz sie cieszylam ze pogoda sie robi...

wkurzylam sie dzis jak nie wiem , od pt nie mamy cieplej wody bo chyba sie boiler popsul.. poszlam dzis do housingu zeby to zglosic i babka sie mnie pyta a ogrzewanie dziala wiec mowie ze tak tylko cieplej wody nie ma (tzn jest ale taka slaba ze na kapiel musze grzac czajnikiem) jakies 2 godz temu wlanczam ogrzewanie bo mi sie zimno zrobilo a tu niespodzianka ogrzewanie juz tez nie dziala:wściekła/y: teraz siedzimy przy dmuchawie zawsze to choc w 1 pokoju cieplej.. jutro rano ma ktos przyjsc
 
k4rol4 no dziekuje, i wzajemnie ja tez prawie codziennie jestem w domku wychodze tylko na spacerki, gym, zakupki i takie tam...
takze jak bedziesz sie wybierac do centum to zapraszam:))
 
Hej Wam...:-)
Jakos drogo placicie za mieszkania,domki...nie wiem jak to wyglada u innych dziewczyn ale ja(shotts) place 370funa za dom (2 sypialnie),mam dosc duzy ogrod,a za counsil 99funa.No to tak wyglada u mnie...
Anitha wspolczuje,ale juz jutro jak ma przyjsc ktos to naprawic to wygrzejesz sie w wannie :-Doby...
Izka ja juz tez zaczelam wywieszac pranie na dwor i o dziwne,choc jest troche zimno to wszystko ladnie wyschlo w niedziele.
U mnie juz lepiej,dzieciaki powoli dochodza do siebie i (odpukac)zeby tak zostalo,choc teraz mi zaczyna kapac z nosa...ja jakos sobie poradze z tym katarem ale nie chce aby dzieci sie zarazily,bo wtedy to noce z glowy :baffled:
Dzisiaj tak u nas wieje ze leb urywa...czlowiek nie wie jak sie ubrac...najlepsze ze w weekend widzialam ludzi ze jak zobaczyli sloneczko to w krotkich rekawkach,spodenkach,klapkach biegali...totalna glupota :rofl2:
Ide spac,bo padam...papatki ;-):yes:
 
reklama
Mikusia to wszystko zalezy gdzie sie mieszka, jaka dzielnica itp. Ja w Glasgow placilam 350 za kawalerke a 425 za 2 pokoje ale w kiepskiej dzielnicy.
Anitha wspolczoje oby nie bylo tak ze przyjdzie ci ktos wode zrobic a za ogrzewaniem bedziesz musiala dzwonic bo oni tak potrafia
Ja mam dzisiaj mega migrene, wlasciwie to wczoraj sie zaczelo i tak przez cala noc i dzisiaj. Moj Kuba wczoraj od 3.30 rano ogladal bajki wiec wieczorem o 17 padl i dzisiaj znowu od 5 rano sie tlukl bo on juz sie wyspal
 
Do góry