reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

mam właśnie taki zamiar kupić gotowe ale w razie gdyby mi się nie udało wolę mieć przy sobie jakiś przepis bo z dostępem do netu może byc różnie;)
 
reklama
Dzieki dziewczyny,moze po prostu wybiore sie z nia do lekarza,bo na razie posmarowalam ja mascia (sterydem)i troche zbladlo,ale pod swiatlo widze ze wciaz tam jest....ehhh jak nie urok to....:baffled:
Enva,witam Cie....moze faktycznie poprzez wprowadzanie nowych pokarmow malej cos takiego jej wyszlo na buzce.Co do tego sernika to wyglada smakowicie,no i zapewne poszlo by w boczki ;-) Ale nie zaprzeczam ze od czasu do czasu robie jakies ciasta,a serniki to tylko kupuje albo z kartonika gotowce...:tak:
 
moje dzieci dzisiaj padły bardzo wcześnie. Maja przed 18 a Kuba chwilę po niej. O ile przespia noc to czeka mnie szybka pobudka jutro i dluuugi dzień.
 
Dzien dobry
Normalnie jestem w szoku Maja spala do 7 rano, bez pieluchy. Kuba juz przed 4 ogladal bajki a przed 6 mial mi kilka waznych rzeczy do powiedzenia. Dzisiaj ladne sloneczko, co prawda my w domu siedzimy, nie chce ryzykowac dopoki dzieciaki calkiem nie wyzdrowieja ale chyba pranie na dworze powiesze
 
izabala ale ci sie wieczor udal i prawie cala noc , az pozazdroscic ;-) no i gratki dla maji ze bez pieluszki juz spi :-) nie budzi ci sie w nocy do lazienki? ja juz zapomnialam co to pieluchy ale wstaje w nocy po 3 razy na siku :baffled:

dzis byla rzeczywiscie bardzo ladna pogoda , moglo by sie tak utrzymac jakis czas:-)
 
Anitha ona normalnie spi w pieluszce ale czesto wstaje z sucha. Juz kilka razy zapomnialam o pieluszce na noc, chyba z przyzwyczajenia i czasami przespala cala noc bez wypadkow a czasmi musialam ja przebierac.
Wczoraj mloda padla przed 19 i tez spala do rana
 
witam sie :-)jakos sie kulam dolegliwosci pierwszego trymestru jakos minely uffff ciaza z amelkowna to byl raj doslownie hehehehe ale mowia ze kazda ciaza inna wiec niewiem czego ja sie spodziewalam;-):-D
podaje wam linka moze ktos sie skusi ja sie chyba wybiore maja byc baby and toddler show w jukeju bilety juz mozna nabyc: UK Baby and Toddler Show | Coming in 2012
 
a ja dalej walcze z pampersami i jakos nie widze zeby Fifi mial sie zegnac z nimi :( juz sily nie mam normalnie do nocnikowania :| co do pogody to rzeczywiscie nie pomyslalam, ze szkocja moze tak zaskoczyc wiosna :p dzisiaj trzeba jakis spacerek znowu urzadzic bo jutro znajac zycie moze juz padac ;)
dziewczyny powiedzcie mi, czy u Was w mieszkaniach tez ta cholerna plesn mieszka?bo ja juz nie wiem czy to tylko u nas i kuzynki mojego M. a niedlugo konczy nam sie umowa i nie wiemy czy przedluzac czy szukac innego mieszkania, choc podobno ciezko znalezc mieszkanie bez wilgoci i plesni :/ i juz cholerka sama nie wiem co robic. martwie sie bo malo tego, ze jeden babel w domu to w drodze drugi i jakos przeraza mnie mieszkanie z noworodkiem w mieszkaniu gdzie pojawia sie plesn. choc w naszej sypialni nie ma ani troche, ale z kolei w salonie ciagle sie pojawia....juz sama nie wiem :/
a tak w ogole to dziewczyny wszystkiego najlepszego z okazji szkockiego dnia matki ;)
 
Azorek dokladnie kazda ciaza jest inna, ja piewsza znioslam rewelacyjnie pod kazdym wzgledem i szybko schudlam a z Majka bardzo zle sie czulam a kg nadal zostaly. Ale super ze juz ci lepiej. Ja kiedys bylam na tych targach ale to nie dla mnie mozna kupic rzeczy dla dziecka w nizszych cenach niz normalnie ale wystawiaja tam takie drozsze sklepy wiec ceny tez do niskich nie naleza.
k4rol4 a moze poszukaj mieszkania w jaims nowym budownictwie. Wiesz wilgoc to tutaj norma ale jak juz zaczyna wylazic to moze byc tylko gorzej. Ja bym umowy nie przedluzala tylko poszukala cos innego
Mysmy zaliczyli spacerek i zakupy plus dziecie posiedzialy troche na ogrodku
 
reklama
wlasnie M tez z malym na ogrodzie szaleje, a ja odpoczywam :D co do mieszkan w nowym budownictwie to jest wlasnie ten problem, ze sa drogie, a jak tansze to w zasadzie nic w nich nie ma :/ a poki co nie stac nas zeby placic wiecej niz teraz za mieszkanie. ofert jest duzo,ale no wlasnie...u nas w miescie w ogole ciezka sprawa z mieszkaniami w miare rozsadnej cenie zeby mialy 2 sypialnie. poki co bede dyskutowac z wlascicielami, moze niech zainwestuja w farbe do scian taka na plesn bo slyszalam, ze takie tu mozna znalezc. moze ta plesn tez nas nawiedzila glownie przez te deszcze bo rynna byla zatkana i wszystko cieklo po scianie na zewnatrz i pewnie wilgotniala cala. teraz zmylismy ta plesn jakis czas temu, poki co spokoj, ale wiadomo...pogoda juz troche lepsza. kurcze szkoda mi tego mieszkania :/ jeszcze mamy troche czasu na rozmyslanie i rozgladanie sie...
 
Do góry