reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

hej
ależ piękna pogoda aż trudno uwierzyć my też już po spacerku na ogródek to tylko w kaszolach bo za nim trawa wyschnie to potrzeba trochę słońca
k4rol4 rozglądałabym się na waszym miejscu za czymś innym teraz może będzie ok bo idzie wiosna i lato więc wilgoć na jakiś czas zniknie ale jak przyjdzie jesień i zima to znów wróci a wtedy będziesz miała już dwójkę dzieci
porozmawiaj z właścicielem jeśli jest ok to może coś z tym zrobi a jak nie to szukajcie czegoś nowego
ja na szczęście teraz nie mam tego problemu nasz domek ma tylko 5 lat ale we wcześniejszym mieszkaniu była tragedia woda lała się po ścianach taka wilgoć była ściany pleśniały aż na meble przechodziło

a teraz czas na drzemkę jestem po nocce a spałam tylko 3 godzinki i padam
 
reklama
k4rol4 ja na Waszym miejscu szukalabym czegos innego. Plesn w mieszkaniu nie jest obojetna na zdrowie i moze powodowac astme i inne dolegliwosci. Ja na szczescie nigdy nie mialam mieszkania z wilgocia a mieszkam w Szkocji ponad 7 lat.

Anitha moja Natalia tez juz od dluzszego czasu nie spi w pieluszce. Na wszelki wypadek kupilam takie podklady pod przescieradlo z pampersa ale jeszcze nie wiem jak dzialaja ;) i moze obym nie musiala sie dowiedziec :) Ale skoro tyle razy wstajecie na siusianie w nocy to moze za duzo dajesz im do picia wieczorem? Natalia albo je owsianke na ok 180 ml mleka albo mniej wiecej tyle samo wypija w kubeczku i do rana spokojnie wytrzyma. Czytalam tez gdzies, ze u niektorych dzieci organizm nie przestawia sie na tryb nocny i nadal produkuje tyle samo moczu co w dzien. Ale to podobno ma przejsc samo
 
k4rol4 farby sa ale to nie na dluzszy okres. Wiesz do Airdrie nie masz daleko wiec jesli by Ci pasowalo to tutaj jest sporo mieszkan w nowym budownictwie. A co do pieluch to kazde dziecko inaczej jedno jest gotowe szybciej inne pozniej. ja jeszcze tak z miesiac poczekam i przestane mlodej na noc zakladac pieluche.
My juz po obiadku, wszystko posprzatane a mnie ta pogoda usypia, najchetniej to bym teraz spac poszla, chyba jakis szok tlenwy mam
 
wlasnie rozgladalam sie u Ciebie w miescie, jest sporo fajnych mieszkan, ale z kolei straszy mnie kuzynka mojego M ze council nam dopierdziela taki, ze masakra bo chcemy szukac czegos blisko stacji (dojazdy do pracy).wiec juz sama nie wiem...i tez ona nas tak przekonuje zebysmy zostali, ze niby plesn wszedzie jest itd :/ kurcze juz sama nie wiem.
 
Karola rozejrzyj sie za mieszkaniem teraz puki jeszcze nie masz noworodka w domu, moze uda wam sie cos znalesc ;-)

azorek super ze juz ci lepiej , ja tez 2 ciaze przechodzilam gorzej , fak mdlosci zadnych nie mialam ale za to infekcje i bakterie sie przyplataly wiec nie bylo zbyt milo:baffled:

moj patryk nie tyle wieczorwm duzo pije jak w nocy.. wciaz budzi sie i domaga picia. teraz daje mu juz sama wode z mysla ze nie bedzie mu smakowala i przestanie ale nie.. on nawet wode wypija :-( i moze dlatego tak wstajemy. wsumie wstaje 2 razy z patrykiem i raz na czas z dominikiem
 
justaa to chyba moja tak ma że siusia w nocy tyle co w dzień, u mnie jak na razie nie ma szans na spanie bez pieluchy bo chyba byśmy pływały jak w dzień nie używamy pieluch wogóle tak po nocy mało jej nie spadnie taka jest ciężka a na wieczór zjada tylko około 100ml mleka więc nie mam pojęcia od czego to zależy
 
reklama
hej dziewczyny,
ale ten weekend mi zlecial... jeszcze 2 tyg i do pl:))))) moj maly chyba zabkuje nie wiem czy takie sa objawy ale ma 2 biale spuchniete gulki..pewnie do zebow jeszcze daleko. A on mi nawet nie da sobie zajrzec,..
zdrowka dla wszystkich maluszkow!!
co do plesni... hm ja jak urodzilam Olivierka to w naszym starym mieszkaniu najpierw pojawila sie na suficie, pozniej sciany, meble. oczywiscie to nasza wina niby byla bo nie grzalismy mieszkania haha z noworodkiem w domu nie grzalismy mieszkania. przenieslismy sie z malym do drugiego pokoju a tam jeszcze gorzej woda ciekla po scianach.. w ciagu tyg sie wyprowadzilismy teraz mieszkam w miare nowym bloku ale tylko jedna sypialnia i counsilem placimy 450 wiec bede i tak chyba szukac czegos z ogrodkiem i wiekszego bo malego chce dac do osobnego pokoju...pozatym on uwielbia na powietrzu wiec ogrod musi byc!!! a jak nie to lece do pl na cale wakacje:)
k4rol4 w ktorej czesci Coatbridge mieszkasz ? moze gdzies blisko nas??
pozdr
 
Do góry