reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Mikusia ja kiedys tez chodzilam do dentysty tylko w polsce do czasu az zrobilam tam zeba w polowie listopada a w grudniu zaczal mnie bolec i rozbolal na dobre w swieta nie dosc ze zaplaciilam £60 za emargency to pozniej znowu za leczenie te same pieniadze co polsce. Stwierdzilam ze nie warto. Co do 8 to ja ich jeszcze wogle nie mam, jedna zaczela mi sie jakis czas temu przebijac
 
reklama
ja mam dobra dentystke w pl.i jest tania (po znajomosci),wiec tutaj zaplacilabym wiecej...:tak:
Mam jeszcze 3''osemki'' wiec myslalabym sobie zeby z dwa zeby wyrwac...tylko moze w odstepie 2 tygodni,bo chybabym sie tam wykrwawila...Rok temu wyrwalam pierwsza osemke i nie bylo tak zle,chyba bardziej bolal zastrzyk znieczulajacy,po tym wzielam tylko 1 ibuprom i nic nie bolalo i szybko sie wygoilo...:-D
Dziewczyny jak pech to pech i chyba nie chodza parami tylko grupami...:wściekła/y: Otoz maly od rana ma rozwolnienie i non stop wola na kibel...a malej cos wyszlo na gornej wardze,nie jest to opryszczka na ustach tylko wyzej...jest to taka plama (0.5 cm)lekko zgrubiala,na obrzezach czerwona a w srodku biala,nic sie nie saczy ale wyglada jak liszaj,...niewiem...:confused:
Dziewczyny czy moze wiecie co to moze byc???:szok:
 
mikusia to ładnie Ci się dzień zaczął;/ mi też się to z liszajem kojarzy. pamiętam, że w podstawówce moja koleżanka miała tatkie coś-jak opisujesz ale na rękach ale u niej to było z alergii na coś ale na co nie pamiętam...

dziewczyny nie znacie jakiegoś przepisu fajnego na sernik tradycyjny bez ciasta kruchego plus do tego dużo sera? bo w necie znalazłam ale są tylko z 1kg sera a to dla mojego stanowcze za mało;) a nie wiem czy jak tylko sera dodam więcej a innych składników nie to czy będzie ok...
 
No a skad ona by sie miala nabawic tego liszajka????moze to cos innego...widzialam ze kaciki ust tez sa lekko czerwone,hmmmm:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
Co do sernikow to Ci nie pomoge bo kupuje gotowe,a na jakies okolicznosci to zamawiam ciasta...
Jest fajna stronka,z ktorej wiele korzystam jesli cos pichce, ludzie pisza swoje opinie jak im cos smakuje lub nie,wiele fajnych przepisow ze zdjeciami ;-) az jesc sie chce :tak:Mniaaammmmmm:-D
Wielkie Żarcie - Gotowanie jest łatwe
 
IsabellL ,fajna jestes :-):-):-);-):tak: To takie moje "przemyslunki" po przeczytaniu zaleglych postow :-)Pozdrowienia dla wszystkich ,znanych i nieznanych;-)
 
I jeszcze do Mikusi :-)Moja mala jak zaczelam jej wprowadzac inne pokarmy niz mleko,tez dostala pare takich plamek ,no brzmia podobnie,lekko czerwone,posrodku suche i jakby sie skorka luszczyla.Poszlam do lekarza,oczywiscie pierwsze co to leki na egzeme :-)Smieszne to bo tutaj zawsze od tego zaczynaja.Alee...po masci Hydrocortisone(chyba wszyscy ja znaja)ladnie zeszly po paru smarowaniach.No i tak po 3 -4 miesiacach juz przestaly sie u niej pojawiac.Jak tylko przyzwyczaila sie do nowych pokarmow.Bo na liszajka jakby to byl on to i tak potrzebujesz masci z antybiotykiem .Trzymam kciuki zeby zeszlo
 
Enva dzieki a co Cie do tych przemyslen sklonilo?
Mikusia nie pomoge nie spotkalam sie z czyms takim
Co do sernika ja nie pomoge, nie pieke moze to i dobrze bo wtedy to bym wiecej do zrzucania miala.
Co za dzien, pogoda do bani. Ja po 2 dniach przed tv i lapkiem dzisiaj odpuscilam i tak naprawde dopiero teraz usiadlam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny
widzę że prawie wszystkie dzieciaczki chore życzę zdrówka kurujcie się
ja emilce kupiłam wczoraj łóżko odrazu złożyłam i już pierwsza nocka za nami najbardziej bałam się że z niego spadnie ale na szczęście nie spadła więc jest ok

z mięsem i wędlinami nie pomogę ja kupuję w polsce i przywożę albo jak ktoś do nas jedzie to też nam przywozi a jak brakuje to kupuje to co jest np w asdzie bo am najczęściej robię zakupy
mikusia nie mam pojęcia co to może być może egzema wybierz się poprostu do lekarza niech obejrzą może coś pomogą
 
Do góry