reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

W tym w Motherwell to akurat niezbyt często jestem,częsciej robię zakupy tam obok anithy. W tym na London Road koles też ma przesadzone ceny ale tam przecznice dalej w Polski supermarket (tej samej sieci co w Motherwell) już mają lepsze ceny.
Natomiast wędliny ostanio kupuję w polskiej masarni i jestem zadowolona-chleb polski też tam mają bardzo dobry.
 
reklama
mowisz o tym na gallowgate? a polska masarnia to chyba w motherweel i glasgow ma tego samego wlasciciela nie? Ja kiedys kupowalam w glasgow, nie ze wszystkiego bylam zadowolona ale moze tak trafilam bo kolezanka mowila ze jest zadowolona.

Jejku niech ten dzien sie juz skonczy, czuje sie potwornie a 2 dzieci w domu wcale mi samopoczucia nie poprawia
 
dzieki dziewczyny za namiary napewno sie tam wybiore ;-)

co do dentysty to ja tez bylam tydzien temu. czekalam na wizyte 2.5 tyg po to tylko zeby zrobili mi przeglad!!! facet powiedzial ze nie bylam 2 lata u nich ze oni musze najpierw przeglad zrobic a na kontretne leczenie mam umowic sie jeszcze raz:szok: mowie do niego ze przeciez nie mam polowy zeba , czekalam na ta wizyte tyle czasu i znowu mam czekac? dal mi jakies lekarstwo czy cos ktore wypadlo 2 dni temu a wizyte mam za tydzien!! myslalam ze szlak mnie trafi , do tego wyszukal mi tez inne do zrobienia ale z nich chyba zrezygnuje i zrobie sobie w pl
 
Ostatnia edycja:
Anitha to dziwne bo jak ja sie umawiam z konkretnym zebem to wlasnie tego zeba mi robil i mowia ze na przeglad musze sie umowic. Ja narazie nie narzekam na dentyste odkad go zmienilam, zreszta na poczatku do niego chodzilam a potem sie przenioslam do polskiego no i stracilam przez niego zeba
 
ja wlasnie chodze do polskiego , i to chyba blad.. wogule to prawda ze tu w szkocji trzeba koniecznie chodzic co 6 mcy na przeglady? on mi powiedzial ze nhs ma prawo odmowic mi leczenia (pomimo ze za nie place) jesli nie bede zglaszala sie na przeglady.. powiedzial ze tu nie jest tak jak w pl i ze mam sie do tego stosowac:szok: musze wybrac sie tez z dziecmi bo juz rok nie bylam ale az sie boje bo wiem ze bynajmniej patryk nie pozwoli zajrzec sobie do buzi..

moje dzieciaki padly oba:szok: jezu takiej ciszy nie mialam w domu dawno , az jakos tak dziwnie pusto :-D
 
Tak Iza ten sklep na gallowgate miałam na myśli :)

Ja też chodze do tej polskiej kliniki dentystycznej na London Road z tym,ze mnie zawsze Dimitrii zęby robi-on jest grekiem :) TŻ też u niego zęby robił i oboje jesteśmy zadowoleni.
Dziwnie Cie potraktowali anitha bo ja też do nich na przegląd tylko poszłam w poniedziałek,dostałąm list,ze minął rok od mojej ostatniej wizyty i zapraszają na przegląd. Zajrzał do paszczy,mówi,ze tylko z tym żebęm bo zgłaszałam,ze czasem jak coś zjem to zaboli jest problem bo mi się kawałek wypełnienia ukryszyło i mi zrobił od razu bez żadnej dodatkowej wizyty. A jak wczoraj wieczorem zazdwoniłam to też bez problemu mnie na dziś umówili-dali mi nawet dwie różne godz do wyboru-z tym,e miałam farta bo akurat im jakiś pacjent odwołał wizytę i dlatego mieli wolny termin.

No i przy okazji zapisałam też Natashę tam-bo mi health visitor już dawno suszyła głowę,ze mam ja zapisac do dentysty i za tydz idziemy. Ciekawe jak ona to zniesie i czy otworzy buźkę i pokaże swoje ząbki czy nie ;-)
 
Joasia ja tez na London road chodzilam do Bashiry i tak mnie zalatwil ze szkoci sie za glowe zlapali i niestety zab byl do wyrwania, znam tez kilka osob ktore na niego narzekaja a slyszalam ze jedna osoba nawet podala go do sadu. Jest tam tez polak, kolezanka przez niego 2 zeby stracila.
Anitha tutaj gdzie ja chodze to trzeba co 6 mies robiz przeglad a to dlatego ze jak sie cos zaczyna dziac to oni moga to od razu zrobic i jest to tansze niz jak ty sie zglosisz z bolem bo wtedy czesto konczy sie na leczeniu kanalowym. Jak ja bym chciala zeby moje dzieci padly, sama bym poszla spac bo ten katar mnie wykancza. Niby tylko katar a czuje sie strasznie
 
ja nigdy nie dostalam zadnego powiadominia ze powinnam sie zglosic na przeglad i niewiedzialam ze tak tu jest.
joasia to ci sie udalo z tymi wizytami, ja niestety nie mialam tyle szczescia..

ja polezalam troszke , myslalam ze zdrzemne sie ale jakos nie umiem spac w dzien.. patryk juz wstal a dominik nadal spi i wstac nie chce za cholere :szok: ciekawe co on w nocy bedzie robil :-D
 
Ja nie chcodze tutaj do dentysty...co pol roku jestesmy w pl,tak wiec leczymy zeby wszyscy...Czeka mnie jeszcze tylko usuniecie ''osemek''.AUUUUUU :szok: Mialam juz je leczone,ale dentystka mi powiedziala ze to jest na jakis czas i jak bedzie mnie bolaly to trzeba je wyrwac.Wole juz sie ich pozbyc...
Macie moze wyrywanie tych zebow??? Ile na raz mozna wyrwac zebow?
 
reklama
ja nie mam prawej gornej 8 i lewej dolnej- jedna byla wyrywana w pl druga tutaj - wszyscy mowili ze 8 sa takie straszne do wyrwania ze ciezko sie goi dziaslo , 2 tyg wyrwane z zycia itd.. ja nie mialam zadnych problemow po usunieciu tych zebow i nawet nie bolalo bardziej niz wyrwanie innych.
Na raz ja bym nie wyrywala wiecej niz 1 gora 2 zeby bo bym sie bala ;-)
 
Do góry