reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Ja znam dziewczyny ktora jest na tej diecie juz kawal czasu ale jak widze jak na sobie wszystkiego odmawia to mi sie odechciewa. Ja kiedys tez mialam stronke z przepisami i probowalam robic rozne rzeczy ale nie wytrwalam
 
abs to wlasnie te cwiczenia :-) na diecie w zyciu zadnej nie bylam , jedynie takiej - mniej jesc :-D i nie jesc po 18stej. slodyczy nie umiem sobie odmowic jesli mam ochote i cole pije w duzych ilosciach..
ja jak sie zawzielam to cwiczylam dzien w dzien czy to abs a6w czy zwykle brzuszki, cokolwiek byle tylko cwiczyc w kuchnni jak cos robilam to przy okazji robilam np 10 przysiadow , ogladajac film czy usypiajac dzieci podnosilam nogi do gory po kilkanascie razy albo robilam nozyce..


ja ide zaraz chlopaki klasc bo juz pora na nich i bede wypelniac aplikacje patryka do przedszkola
 
Oj ja to chyba dzisiaj nic nie zrobie jeszcze w szlafroku siedze.
Anitha ja tez robie podobnie, jesli jem wieczorem to owoce lub jogurt i staram sie cwiczyc codziennie jak narazie marne efekty ale zobaczymy
 
bo to tak jest z tymi ćwiczeniami, że przychodzi taki dzień, że waga pokaże mniej kg;)))

zrobiła to rafaello na krakersach z tej strony i muszę powiedzieć, że jest rewelacyjne...jeden placek na Chrzest już mam;)))
 
przerazona no mam nadzieje ze w koncu przyjdzie taki dzien ze waga pokaze mniej zanim mi minie zapal chociaz wydaje mi si ze troszke mi ubylo
 
przerazona wlasnie zastanawialam sie jak ci wyszlo to rafaello , super ze sie udalo ;-) my jeszcze niczego nie robilismy bo jakos czasu brakuje

isabel na wszystko trzeba czasu :-) uda sie napewno zobaczysz , ja dopiero po ok miesiacu cwieczen zobaczylam pierwsze rezultaty

ja dzis zlozylam wniosek o urlop i juz mam podpisany , wiec teraz tylko bilety trzeba kupic i cieszyc sie czerwcowym wyjazdem :-)
 
Anitha no mam nadzieje ze szybciej niz po miesiacu zobacze rezeltaty chociaz w sumie juz 2 tyg minelo jak cwicze is taram sie trzymac diete.
Ja dzisiaj przebombilam caly dzien, jedyne co to Majki paszport odebralam ale powiem wam szczerze ze chyba tylko Polacy potrafia byc tak nieuprzejmi. Stoije w kolejece przede mna podeszla osoba do okienka tylko po wniosek (dla mnie to zaden problem zajelo ej t kilka sekund) a babka za mna ze ona jest umowiona na i czemu ona ma stac w kolejce i sie pluje to jej mowie ze ja tez stoje w kolejce i to nie ja wymyslilam durny system umawiania sie na godz. Jak podeszlam do okienka to baba stanela zaraz kolo mnie jej maz po drugiej stronie i sie pluje ze oni sa umowieni na godz to mu mowie ze bylam pierwsza i jak zalatwie swoje to oni bede magi zalatwic swoje ale nie dociera w koncu gosciu w okienku musial ich upomniec ze tu sie sklada wnioski o dokumenty i sie te dokumenty odbiera wiec jakies zachowanie prywatnosci powinno byc a ja nawet spokojnie nie moge sie podpisac.
 
jak widac niektorzy nie umieja sie nigdzie zachowywac.. fakt ze skoro sie umawia teraz na konkretna godz to powinno sie zostac przyjetym ale znowu te 5 min nikogo nie zbawi jak postoi w kolejce.

mam pytanko czy teraz dzieciaki maja ferie - jakies wolne od szkoly? jesli tak to jak dlugo?
 
reklama
Do góry