reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

przerazona jak kupujesz ciasto wiesz takie gotowe do zrobienia to nie moze sie nie udac.. nam zawsze wszystkie wychodza a tez sie kiedys balam ze nie wyjdzie.. teraz ostatnio robilismy ciasto sami z przepisu ciotki..(ciasto biszkoptowe przekladane masa , biszkoptami zwyklymi i drzemem wisniowym) bylo troche meczarni bo w przepisie bylo troche nie jasnosci wiec wydzwanialam do babci co chwile a ona dzwonila do tej ciotki ale sie udalo i ciasto bylo zarombiste :-D im dluzej stalo w lodowce tym bylo lepsze..
 
reklama
Justa a o tym ze tak w ryanair mozna to nie wiedzialam. Co do easyjeta mozna wziasc fotelik do samolotu pod warunkiem ze nie przekracza on tam jakichs wymiarow. Ja jak w listopadzie dzwonilam do easyjet to powiedzieli mi ze moge wziasc wozek, fotelik i lozeczka z tym ze 2 sa bezplatnie a za 3 trzeba zaplacic £10 w kazda strone
 
isabelll naszym kupcom w koncu nie dali kredytu... a niby bank poczatkowo zatwierdzil... szkoda bo naprawde podobal mi sie dom ktory mielismy kupic... a tak wracamy do punktu wyjscia :(
 
Przerazona,to jest swietna strona z przepisami,sa tez tam takie ciasta bez pieczenia Moje wypieki .Zajrzyj,a na pewno wyczarujesz jakies pyszne ciacho :tak:Pozdrawiam Was mimo,ze jakby mnie nie zauwazacie :-pI I tak Was czytam hehe
 
enva rewelacyjna stronka, juz a przejrzalam i nie wiem za co sie pierwsze zabrac :-D a pomyslec ze jeszcze rok temu i ja nie myslalam o pieczeniu..

ja mam dzis jakis smetny dzien , nic mi sie nie chce jakas taka zakrecona chodze, nawet drzemke zaliczylam jak patryk spal.. dominik w tym czasie grzecznie bajke ogladal :-)
 
reklama
cytryna oby szybko się nowy kupiec znalazł...

ja właśnie robię z tej strony rafaello dam znać jak wyjdzie;p muszę popróbować przed Chrztem żeby się później nie denerwować;)
 
Do góry