reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Hmm, to co powinnam zrobic, isc zapisac sie do GP, czy do Family Planning czy poczekac bo oni mi tam pewnie dadza mi test zebym nasiusiala a skoro tego hormonu jest we mnie malo to moze nie wyjsc. Czy poczekac do jutra i powtorzyc?? AA, w ogole nie wiem co mam robic:(
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-) u nas jakoś leci tzn mam na myśli, że jakoś się choroba nie rozwinęła. Chłopaki nie mają ani gorączki ani kataru tylko w nocy Aleksa męczy ten jego kaszel astmowy taki suchy. Męczy się biedak tak, że masakra no i przy okazji ja bo nie mogę spać. :-(
Mendi ja pamiętam , że jak robiłam pierwszy test to też kreska nie była jakaś mega wyraźna. Poczekałam kilka dni powtórzyłam test. Wynik się powtórzył więc poszłam do GP. I Tobie radzę zrobić tak samo. Życzę powodzenia. :-)
 
Niestety w kwestii gdzie masz się udać to Ci nie pomogę bo moje ciąże były prowadzone w pl, ale przede wszystkim się nie denerwuj i nie panikuj,wszystko będzie dobrze :)
 
Dzieki dziewczyny, powodzenie sie przyda:) Pojde zapisac sie do przychodni, kiedys juz tam bylam ale wtedy nie zrobilam tyh ich badan i nie wiem czy jestem zapisana czy nie, wiec sie dowiem i kupie jeszcze test innej firmy. Dziwne uczucie gdy widzi sie dwie kreseczki na tescie, to moj pierwszy raz wiec jestem troche zdezorientowana tym wszystkim:)
 
kaska31 to moze się znamy bo ja też jestem z Ostrowca;)))

mendi wiem, że pozytywny test może odpowiadać wiele rzeczy ale skoro staraliście się o dzidzię;) to stawiałabym na ciążę;) i nawet blada, ledwo widoczna kreska oznacza ciążę;) moja ciocia juz wiedziała, że jest w ciąży-badanie beta w Polsce którego tutaj ni robią a testy pokazywałay jej ciąże dopiero po 4 miesiącu;p
ja bym Ci proponowała test elektroniczny clearblue-dostępny w każdym markecie. wiem, że nie należy do tajtańszych ale on prawda powie;))) Conception Indicator – How Far Along Are You? . jak wyszły Ci nawet blade kreski idź do przychodni się zarejestruj u GP. ona uwierzy Ci na słowo bo według nich skoro test pozytywny to ciąża jest i koniec...ona Cię umówi do midwife około 10,12 tygodnia ciąży-zależy od regionu i na pierwszy skan...zobaczysz nie jest źle...miałam te same obawy co Ty a nasz Synek jest już od 3 miesięcy z nami;)))pisz śmiało dziewczyno na forum my tu pomożemy jak możemy;)))

napiszę później bo już się Mały obudził a mam tyle do napisania;)))
 
Dzieki przerazona, ja nawet nie wiedzialam ze sa takie testy, zawsze uzywalam tych tradycyjnych. Zaraz sie zbiore i lece szukac takiego tesciku:) Ten clearblu, co pokazuje w ktorym tygodniu jestes badzo mi sie podoba:)
 
Ostatnia edycja:
mendi nie ma sprawy;) daj znać co z testem;)

dziewczyny lecimy w marcu do Polski i tak się zastanawiam nad wózkiem. nie wzięliśmy bagażu rejestrowanego żeby odprawić się online...ale jak jest z wózkiem? pisałyście kiedyś, że oni naklejają naklejki na wózek, to oznacza, że i tak muszę się odprawić na lotnisku??
a drugie pytanie mam do mam, które karmiły piersią. mój Mały nie korzysta ze smoczka i wątpię, żeby się to do czasu lotu zmieniło;p z butelki też nie kuma jak się pije;p zresztą gdyby mi na lotniksu kazali skosztować mojego mleka to chyba bym nie dała rady...chyba, że mój by był taki odważny;) co robiłyście w takiej sytuacji...niby lot trwa 2.15h ale mój i tak tyle nie wytrzyma;/
 
przerazona- my musieliśmy normalnie odprawić wózek na lotnisku,dostaliśmy naklejkę i wózek mieliśmy aż do momentu wejścia na pokład, dopiero przed wejściem do samolotu go zostawiliśmy i tam obsługa się nim zajęła,(w naszym przypadku troszkę go zniszczyli :-() i odebraliśmy go tam gdzie odbiera się bagaże główne.
 
Mendi kup jeszcze jeden lepszy test I sprawdz a gp uwierzy ci na slowo
Przerazona wozek odprawiasz normalnie niestety jak ci się uda to może wezma cie bez kolejki. Ja jak latalam to już mloda była na butli ale były mamusie które karmily piersia. Wiec moja rada ubierz się tak żeby było ci wygodnie karmic weź sobie cos czym możesz się zasłonić i karm a może ci się uda siedzieć tak żeby nikt kolo ciebie nie siedział.
U nas dzisiaj już lepiej, mloda ma tylko katar za to jest nieznosna, chyba probuje ile jej wolno a poza tym lapie od brata wiec robi mi się coraz ciekawiej w domu. A tak poza tym to jakos mi brak natchnienia do czegokolwiek
 
reklama
mendi nie ma sprawy;) daj znać co z testem;)

dziewczyny lecimy w marcu do Polski i tak się zastanawiam nad wózkiem. nie wzięliśmy bagażu rejestrowanego żeby odprawić się online...ale jak jest z wózkiem? pisałyście kiedyś, że oni naklejają naklejki na wózek, to oznacza, że i tak muszę się odprawić na lotnisku??
a drugie pytanie mam do mam, które karmiły piersią. mój Mały nie korzysta ze smoczka i wątpię, żeby się to do czasu lotu zmieniło;p z butelki też nie kuma jak się pije;p zresztą gdyby mi na lotniksu kazali skosztować mojego mleka to chyba bym nie dała rady...chyba, że mój by był taki odważny;) co robiłyście w takiej sytuacji...niby lot trwa 2.15h ale mój i tak tyle nie wytrzyma;/
Tylko zabezpiecz sobie wozek folia spozywcza albo czyms innnym bo mi zniszczyli wozek. Koleiny wozek jak mielismy to niezdawalismy jako bagaz tylko przy samolocie skladalimy i w polsce przy samolocie odebrazlismy.
 
Do góry