reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

isabel wyslanie do pl kosztowalo by nas tyle co kurier wiec jakies 20-30 w jedna strone. niewiem narazie maz pracuje i od srody bedziemy jezdzic i szukac..
co do doublebasse to dla mnie tez jest rewelacyjny:-)
 
reklama
Dziękuję za miłe powitanie :)
Jestem z Aberdeen, są na sali jakieś mamy z okolicy?

a ja to nawet nie pytaj juz trace jaka kolwiek nadzieje ze 2 raz zostane mama dzis 43 d.c @ nie ma i ciazy tez nie zyc sie nie chce zaraz sie zorbecze normalnie :-:)-:)-(

leti witaj ,moja dobra przyjaciolka mieszka w irlandii :-)

ja zostawiłam przyjaciółkę pod Dublinem i drugą dobrą kumpelę w Cork... normalnie się czuję jak irlandzki emigrant, dziwnie nam się te losy ułożyły:-(

Gwiazdeczko, kciuki za zaciążenie, jeśli mogę spytać to długo się staracie o drugiego malucha?

Leti witaj. :-) Oj jak apetycznie wygląda. Ja to bym chętnie zjadła takie cudo;-)

jedz oczami, mniej wejdzie w bioderka :-D (ja to z tych, co niestety ale na takie przysmaki muszą uważać...)

Bzyczek, mnie tam już nie dziwią problemy w komunikacji wyspiarzy i ich pomysły, jak czasem opowiadałam rodzinie jak do różnych spraw podchodzą tutaj ludzie, to się nie raz, nie dwa za głowy łapali ;)

Aha, a skoro to forum dla mam to muszę się pochwalić swoim przychówkiem, hehe - syn sztuk jeden, ze stycznia 2010, kosmopolita od kołyski bo urodzony w Eire, pierwsze raczki i kroki stawiał w Polsce a teraz biega po szkockich parkach:-p aż strach się bać co będzie dalej...
 
Maja wlasnie zasnela a ja zaraz tez sie klade, ciezka noc mnie czeka bo mloda kaszle wiec pobudek bedzie sporo
Anitha no mi chyba pomoglo, zaczyna pomomalu schodzic, juz nie jest taka czerwona ta wysypka no i nie swedzi.
 
Witam nowe mamusie :-) Im więcej tym weselej

Widzę, że mnóstwo dzieciaczków chorych, oby wszystkim szybko przeszło. Cóż zrobić, taka pora, oby do wiosny ;-). Moja też ostatnio coś pokasłuje, ale to taki suchy kaszel i nie męczy jej bardzo, więc może to od zębów

Gwiazdeczka, po prostu nie myśl o tym tak bardzo, przyjdzie pora i na drugą dzidzię- może to po prostu nie teraz. Słyszałam, że jak się za bardzo chce to nic z tego nie wychodzi... Młoda dziewczyna jeszcze jesteś, a im Alanek starszy, tym łatwiej ci będzie opiekować się młodszym dzieckiem, kiedy on nie będzie wymagał tyle uwagi. Ważne, że masz już synka i jest zdrowy- ciesz się tym i nie przejmuj, że póki co nie "dostarczysz" mu rodzeństwa. Na pewno w koncu się uda :-):tak:

Bzyczek, cierpliwości ci życzę, ci wszyscy specjaliści wszelakiej maści potrafią napsuć krwi...

Isabelll, to już nowa opiekunka, czy wciąż ta sama? Mam trochę braki na forum, a wiem, że wspominałaś coś o zmianie...


Dzisiaj kolejny raz próbowałam dzwonić do okulisty, żeby dowiedzieć się, co dalej z okiem małej, ale nikt nie odebrał. Dzwoniłam w ubiegłą środę, ale "naszego" okulisty nie było i powiedzieli, że oddzwoni. No i tak oddzwania :baffled:

A z dobrych wieści to w końcu dostałam housing benefit, ale jak zwykle coś pomotali. Aż boję się do nich iść, bo jak im powiem, że znowu źle poobliczali to zaś wstrzymają na pół roku...
 
Vampiria ty t masz przeboje z tymi benefitami. Opiekunka wciaz ta sama, wspominalam o zmianie i tak sie zamierzam ale mi nie wychodzi. Jakos tak mi ciezko. Dzieciaki sie przyzwyczaily a tak naprawde to nawet jesli kogos znajde to nie mam pewnosci ze problemow nie bedzie znowu.
Dzisiaj moja opiekunka pomimo ze wiedziala ze ma Kube przez caly dzien to umowila sie z kolezanka zeby pozalatwiac jakies sprawy
 
dzien dobry, chociaz u mnie raczej nie taki dobry. Mloda bila kilometry w nocy wiec do 1 co chwile mnie budzila bo albo w nogach mi lezala, albo na mnie, albo wogle w tak dziwnych pozycjach ze nie wiem jak tak mozna spac a najlepsze jest to ze w zadnej pozycji nie wytrzymala dluzej niz 10 min. W koncu wynioslam sie do 2 pokoju ale do 2 nie umialam zasnac wiec czuje sie jakby mnie ktos przezul i wyplul. Mam nadzieje ze dzien w pracy szybko zleci
 
Witam:-) wczoraj zasnęłam z takim niesamowitym bólem głowy,że masakra a dziś z nim wstałam:-(. Wybryki mojego syna przechodzą ludzkie pojęcie. Wczoraj nudziło mu się przy kolacji i postanowił serkiem z kanapki wysmarować ścianę. Mąż w tym czasie z drugim synem był w wc. Nawet nie chcę wiedzieć co się działo jak to zobaczył. :szok:. Moje dziecko ma takie pomysły, że szok. Jak nie wyleje całego żelu do higieny int, to porysuje ściany długopisem lub serkiem. Aż się boję pomyśleć co jeszcze nas czeka:no:.
Z cuncilu oczywiście drugi raz nie przyjechali. Więc ku.. zrobię zdjęcia ich fantastycznej pracy i jutro pójdę i złożę skargę. :angry:
 
reklama
witam :-)
bzyczek masz przeboje z tymi chlopakami ale chyba zadne dzieco nie jest idealne;-) u mnie tez parapety porysowane i framugi w drzwiach(nie moge tego domyc juz spory czas) fototapeta u nich w pokoju tez pomalowana... a dzis mi patryk zamiast umuc zeby , myl zlew szczoteczka :eek: kiedys z tego wyrosna mam nadzieje ;-)

vampiria wkoncu sie udalo , moze jak pojdziesz do nich to nie wstrzymaja ci juz tylko szybko poprawia bledy?

leti chyba zadna z tad nie jest z aberdeen.

zaprowadzilam dzis dominika do przedszkola i mowie pani ze jak biora dzieci na pole na maja mu zakladac nie tylko kurtke ale i bluze bo ostatnio chyba przymarzl i sie rozchorowal.. zreszta dzis na wszelki wypadek nie sciagalam mu bluzy :-)
po za tym noc mielismy calkiem niezla , pobutka o 7.30 wiec sie wyspalam :-)
 
Do góry