reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

witam wszystkich i nowe mamusie tez:-D
milaczalam jakis czas troszke was poczytalam ale jakos tak po lebkach:zawstydzona/y: ja dzis juz przed 6 bylam na nogach.....mloda od bladego ranca wymiotuje:-:)-:)-:)-( nie dalam jej dzis antybiotyku bo i tak by wyrzygala...mam dosc normalnie witki opadaja:confused2::-:)-(ile ona ma sie tak meczyc?? podejzewam ze ma jakas jelitowke bo moj supervisor w pracy ostanio przylazl i mowil ze cala noc na kibelku spedzil a teraz jest off sick wraca dopiero jutro ...tak mi sie zdaje ze od niego cos przytargalam a ze mloda na antybiotyku oslabiona to juz zalapala:no::-( poprana jej posciel,nasza posciel,koc, narzuta z lozka, poduszki, 3 reczniki i cala wykladzina w sypialni naszej i jej pokoiku:confused2::-(i jeszcze mam jedna pralke zaladowac z ciuchami ktore dzisiaj zapaskudzila i moimi i jej....ehhh zyc mi sie odechciewa normalnie. bidulka mi placze ze lzami w oczkach wola mama am am....a ja dalam jej tylko buleczke taka maslana i wode do picia. mleko rano wyrzygala cale (jeszcze nie wiedzialam ze chora jest to jej dalam) a ona tak kocha mleko:zawstydzona/y::-(na drzemke poszla to tylko wody do picia dostala i poplakala sie ze mleka nie ma:-(mam ochote wyc razem z nia normalnie ...
zdrowka dla chorowitkow zycze i trzymajcie kciuki zeby i u nas wreszcie wsio do normy wrocilo bo ja w depreche wpadne jakas normalnie:crazy:


co do rzucanaia nalogu to stanelo na tym ze nie przekraczam 3 fajek dziennie. z regoly pale jedna tylko do kawy jak mloda spac idzie bo jakos tak mnie to relasuje. pewnie jak mloda wyzdrowieje to i z tej jednej fajki do kawki zrezygnuje bo juz mi nie smakuje wcale:-):tak:
 
reklama
Azorek strasznie Ci wspolczuje a wlasciwie Amelce, biedaczka musi sie meczyc
Bzyczek rob afere i juz
Ja padam, jestem tak zmeczona ze caly czas mi zimno, na dodatek jak wracalam z pracy to bol glowy mnie zlapal i nic nie pomaga. Mam nadzieje ze dzisiejsza noc juz przespie bez pobudek. Majce troche lepiej. Ma jezscze zatkany nos i kaszle ale ogolnie to juz nic jej nie jest
 
Hej dziewczyny. Prosze orade. Moj Igorek ma 6,5 mies.... od miesiaca probuje wprowadzci kaszki, sloiczki, tarte owoce i warzywa..nie chce,., zaciska buzke. je tylko chrupki z polskiego sklepu. Martwiesie bo za 3 mies wracam full time do opracy a on nawet z butli mleka nie pociagnie, tylko cycek i te chrupki. Byla hc u nas w domu ogladnelam film z nia..ze ma jesc niby gotowane brokuly , marchew... w calosci ale on lize je bo nie ma zabkow by ugryzc.. bezradna jestem...
 
azorek jak tam amelka? nadal wymiotuje? strasznie mi jej szkoda wiem jak to jest jak dziecko sie meczy a ty nic nie mozesz an to poradzic:-( mam nadzieje ze nie potrwa to dlugo.

isabel zrob sobie ciepla kapiel to sie wygrzejesz, z bolem glowy to tez mam ostatnio problemy jak zaczyna bolec to zadna tabletka nie pomaga:baffled:

manolka nie wiem co ci doradzic, 3 mce to szmat czasu zobaczysz ze nauczy sie jesc zanim wrocisz do pracy :-) badz cierpliwa , skoro je chrupki to dobry znak ;-)
 
Czesc dziewczyny
anitha dwojka dzieci a ty masz plasciutki brzusze jestem pod wrazeniem naprawde :-)
Gwiazdeczko mysle ze nie masz sie co stresowac wiem ze to tak latwo sie mowi ale z mojego doswiadczenia wiem ze stres nie jest dobry. Ja tez mniala problemy z zajsciem w ciaze nie mnialam zadnych problemow zdrowotnych, mysle ze tez za duzo o tym myslalam bylam bardzo zestresowana, w koncu dalam sobie na wstrzymanie i udalo:-).Tobie tez napewno sie uda :tak:.
Ja tak ostatnio tez sobie myslalam o drugim dziecku, moj Pawel je za:-) ale ja sama nie wiem w sumie moja Natalka jest bardzo wymagajaca i kurczowo mnie sie trzyma , ale nic na spokojnie trzeba podejsc do tego tematu.

DZIEWCZYNY zdrowka dla waszych dzieciaczkow teraz taki okres ze chorobska sie czepiaja, a jeszcze tez wirusy zoladkowe okropienstwo:no:

manolka tez uwazam ze masz duzo czasu synek napewno sie nauczy jesc inne rzeczy.Ja mojej najpierw podawalam kaszke z mlekiem w butelce, pozniej zaczelam od warzyw(papki ze sloiczka) moja uwielbiala marchewke z kukurydza:-) a pozniej owoce najpierw banany,gruszki za jablkami nie przepadala chyba za kwasne byly dla niej :-)

Ja dzisiaj okresowa wiec nic mi sie nie chce, zmieczona jestem rano zaliczylam prace pozniej obiad zrobilam, sprzatnelam i cale popoludnie przesiedzialam na sofie przed telewizorem:zawstydzona/y:
 
no wiec na nhs 24 kazali jej podawac 100ml wody co godzine ...pani z opisu meza wywnioskowala ze mloda jest wyczerpana i bliska odwodnieniu:-( ualo nam sie wcisnac w nia wiecej picia zjadla pol banana, 3 chrupki qqrydziane i zrobilam jej kisiel wiec tym ja zapchalam w ramach kolacji choc wyla za mlekiem:confused2: cofalo jej sie ale juz nie wymiotowala. zasnela szybko bo zmeczona byla bardzo. no ale ja sie nie dziwie wymiotowala chyba z 7 razy za dnia wiec sie wymeczyla bidulka moja:-( zobaczymy jak minie nocka...cos sie mloda wierci troche ale mam nadzieje ze pospi choc do 6 i ze juz nie bedzie wymiotow....mleka jej rano na 100% nie dam bo sie boje powtorki z dzisiaj i zeby sie nie odwodnila:zawstydzona/y: zrobilam dzisiaj 4 prania kolejne 2 czekaja bo nie mam gdzie wieszac juz:eek: rozmawialam dzisiaj z mama moja przez tel i opowiedzialam ze tak sie porobilo z amelkowna a ona do mnie: a ty nadal chcesz drugie dziecko??jestes pewna?? slysze ze zmeczona jestes to moze sie rozmyslilas??:szok:zasmialam sie i powiedzialam ze wtedy kupie pralke o wiekszej pojemnosci, druga suszarke i karton odswiezacza do wykladzin :-D wlasnie spie przy otwartym oknie bo smierdzi mi w sypialni wymiocinami a bedac w sklepie zapomnialam o tym febreeze czy jak go tam:baffled:
 
Witam ależ jestem nie wyspana:crazy: Nie mogłam wczoraj długo zasnąć a od 6 jestem na nogach. Moje dziecięta śpią pięknie całą noc choć Krystiana strasznie dusiło. Mąż ma dziś wolne może pojedziemy na jakąś wycieczkę ale nie mam pomysłu gdzie. Może macie jakąś ciekawą propozycję?
Azorek kochana tak mi szkoda Twojej córci. Straszne to jest jak się maleństwo tak męczy. Jeśli mogę coś poradzić to w aptece możne kupić DIAROLYTE jest to środek podawany właśnie przy wymiotach zapobiegający odwodnieniu. W saszetkach o różnych smakach. Mam nadzieję, że Amelce szybciutko przejdzie.
Manolka nie martw się. Dzieciaczki, które są na piersi często nie interesują innym jedzonkiem. Musisz cały czas próbować podawać zupki i inne wynalazki. Ale nie zrażaj się tym, że malec odmawia. Czasem cierpliwość jest lekiem na wszystko. Wiem z własnego doświadczenia. A poza tym wydaje mi się, że masz jeszcze dużo czasu. :-)
 
witam:-) sliczna pogoda a ja mloda bede trzymac dzis w domku :confused2::-( jak na razie jest ok choc pielucha po calej nocy...zmieniona ok 11 rano dopiero i to niezbyt mokra:-(ale widze ze wiecej pije kisielek jakos jej nie wchodzi heheh babra nim po calym stole jak farbkami:eek: nawet rzadszy jej zrobilam bo pomyslalam ze slomka sobie popije ale ze slomki zrobila pedzelek i dalej arcydziela kislowe na stole maluje:laugh2: zjadla tosta znow pare chrupek qqrydzianych troszke podalam jej jogurtu zeby zobaczyc reakcje i jak na razie ok:tak: zobacze moze na drzemke juz podam jej mleko...choc jeszcze to przemysle:sorry:do przedszkola jej dzisiaj nie wysle a co sie z tym wiaze do szkoly nie mam jak pojsc:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam :)
Ja ostatnio cierpię na chroniczny brak czasu. Jak mi się uda usiąść przy forum i poczytać to jest dobrze,jak chcę coś napisać to zazwyczaj Nati coś wymyśla i muszę się nią zająć. Ostatnio przybyły jej 2 ząbki ( już ma 8) wiec były ciężkie dni i noce no i trochę marudzenia. Jakiś czas temu nauczyła się wstawać i teraz ma za cel dosięgniecie wszystkiego co nawet nie jest w jej zasięgu a oczywiście ta,m gdzie jej być nie powinno to jest najczęściej ;-) więc oczy muszę mieć dookoła głowy.
manolka nie stresuj się. Przyjdzie na niego czas. Próbuj codziennie po trochę i w końcu załapie. U nas w pierwsze słoiczkowe dni mały słoiczek marchewki był na 3 dni. Po 2-3 łyżeczki dawałam,potem z każdym dniem coraz więcej i w końcu załapała.
 
Do góry