reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Azorek moze amelka nie bedzie juz wymiotowala? sprobuj moze dac jej mleko, trzymam kciuki zeby bylo juz lepiej

ja musze sie pochwalic ze nasze problemy kupkowe chyba sie skonczyly :-) poprosilam kuzynke o przywiezienie COLON C z polski (jest to suplement diety wspomagajacy prace jelit) dodaje mu do melka pol lyzeczki raz dziennie i od 3 dni robi kupki codziennie bez marudzenia i bez wysilku :rofl2: ulga niesamowita i dla mnie i dla niego;-)
 
reklama
uffffffffffffffff obylo sie bez wymiotow:tak::-D normalnie az mi ulzylo:tak::-) jeszcze tylko musze ja jakos podejsc zeby wiecej pila bo jak o 11 pampa zalozylam to nadal suchy byl jak ja na drzemke kladlam:-:)-( pomacalam ja teraz jak zasnela i jakis maly siusiek jest w pieluszce wiec moze do wieczora sie rozkreci...oby bo nie chce juz po lekarzach latac:confused2:
 
jak moj patryk mial zapalenie jamy ustnej i praktycznie przez 5 dni nic nie jadl i bardzo malo pil , sikal 2-3 razy na dobe. lekarz mi powiedzial ze puki placze lazami to nie jest najgorzej :eek: gorzej jak przestaje wogule sikac i nie ma lez przy placzu..
azorek najgorsze juz chyba za wami ;-) teraz z kazda chwila bedzie lepiej a za 2 dni zapomnisz o tym ze chora byla :-)
 
Azorek dobrze ze ju lepiej
Anitha dobrez ze znalazlas sposob
Joasia dopiero ci sie zacznie jak mala zacznie chodzic
Bzyczek i co wybraliscie sie gdzies?
Ja milam straszny dzien. Migrena niesamowita dopiero po 15 mi przeszlo po 7 tabletkach, 2 kawach i red bullu a zmeczona jestem tak ze ledwo do domu dojechalam. Powaznie zastanawiam sie nad zrezygnowaniem z pracy nawet jak nie znajde nic innego na razie. Od stycznia szef przenosi mnie na inne pietro na ktorym jest jeszcze gorzej niz u mnie a u mnie jest zapierdziel.
Maz mial dzisiaj przygotowanie do strajku ktory ma byc 30 i kazali im strajkowac. Szef powiedzial ze za dzisiejszy dzien maja nie zaplacone i dostaja listy z tygodniowym wypowiedzeniem, zwiazki ze jak strajkowac nie beda to naroba pracodawcy takiego rabanu ze zostana zwolnieni a na dodatek w zwiazakch beda miec przerypane. Jednym slowem sytuacja bez wyjscia.
Majka odkad wrocila z przedszkola daje popalic a ja mysle tylko o tym zeby isc spac
 
A co tu taka cisza?
Ja w miare sie wyspalam. Majka przyszla do mnie po 23 ale tak sie wiercila ze poszlam spac do innego pokoju tyle ze sie rozbudzilam i juz tak szybko nie zasnelam
 
witajcie:-)

dla wszystkich chorowitków zdrówka życzę:-)

u nas super. Mały przesypia 3h więc się idzie wyspać. jest taki słodki, robi takie miny, śmieje się jak stary dziadek;) jedyne co mogłoby się zmienić to zmienianie pieluch. mianowicie przy większości zmian idzie conajmniej dwie pieluchy i trzeba całego przebierać...dlaczego? siusia:-) na wszystko i na wszystkich:-) pieluchy zmienia mój-chyba, że jest w pracy- i ma taki dziwny nawyk, że jak Mały sika to zamiast stanąć przed nim żeby na niego poleciało czy zasłonić czymś co ma pod ręką to robi unik i siuśki lądują na dywanie, kocu, fotelu...ale żeby siusiał raz. najczęściej da się jakoś "złapać" w pieluchę ale on potrafi tak dwa trzy razy zanim się nie założy nowej. a mój jak Mały chociaż trochę posika nową pieluchę to już jej nie założy mówiąc, że jego syn w sikach leżeć nie będzie:szok::-)nie chcecie wiedzieć ile już pieluch nam poszło:-)

ale ma też pytanie. Mały załatwia się - kupkę- tylko raz dziennie i widzę, że się męczy, że nie może zrobić. robię masaże ale nie pomagają. może znacie jakiś inny sposób...słyszałam o ciepłej wodzie w butelce ale nie wiem czy mogę skoro karmię piersią???
 
witajcie,
u nas czas ucieka jak szalony, moj maly rosnie jak na drozdzach co tydzien klucha przybiera 500g:) polowe ciuszkow juz za malych:)
jutro przyjezdza mojego siostra wiec bedziemy robic porzadki, nie tylko w pokoju ale siebie tez musze troszke doprowadzic do normalnosci. Jest fryzjerka wiec oddam sie w dobre rece:)
przerazona moj tez ma chyba problemy z kupka meczy sie caly dzien a na noc zrobi 4 pod rzad, albo na odwrot nie spi w nocy a rano jedna za druga..ale ten czas co sie wymeczy to masakra, caly naprezony,spiety, az purpurowy na buzce, zaczelam mu podawac herbatke koperkowa i widze poprawe bo w nocy wstawal tylko na jedzonko ale dzis od rana znow sie siluje...i tez nie mam pomyslu jak mu ulzyc:/
zdrowka dla wszystkich
buziaki
 
basienka super, że z Olivierkiem wszystko w porządku:-) niech rośnie to znaczy, że wszystko dobrze u niego pracuje...u nas jest tak, że robi tylko raz dziennie a męczy się cały czas jak nie śpi...może to moja dieta...bo aż wstyd się przyznać ale nie pamiętam kiedy jadłam ostatnio. jak wróciłam do domu to zgubiłam od razu 7kg a po kilku dniach już 10kg nie było. teraz się nie ważyłam bo nawet do łazienki mi daleko...ale w sumie jem to co zwykle czyli chleb z dżemem czy wędliną, herbatę, wodę, zupę jakąś, jabłka, kisiel...gdzieś na necie znalazłam żeby pić dużo wody więc od wczoraj wlewam w siebie zobaczymy czy coś to da. jak nie to zadzwonię do gp...
 
Przerazona dzieci czasami po prostu maja problemy zanim wszystko im sie unormuje. Daj mu herbatke albo wode koperkowa skoro sie meczy. A swoja droga to ladnie ci kg leca w dol. Oj jak ja bym tak chciala a tu widze ze bez wisilku nic z tego.
 
reklama
no moj to nawet jak usnie i go meczy przez sen,..a jak zrobi juz ta kupe to spi jak aniolek:) ja tez mam problem z jedzeniem nie mam czasu zeby sobie szykowac jakis obiad, wiec jem tyle na ile mam czasu...fakt ze jak byla moja mama i gotowala mi obiadki to maly nie mial problemu z kupka wiec pewnie po czesci to ze nie jemy...ja tez juz wrocilam do swojej wagi ale jeszcze chcialabym cos zrzucic zwlaszcza ze nie mam apetytu, w weekendy jem normalnie bo mi moj gotuje a w tyg to roznie...
przerazona 3majcie sie cieplutko i zdrowo!!! :***
 
Do góry