reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

karola -- to kawalek ode mnie mieszkasz ale blisko mojje pracy :-)

bzyczku -- dobrze ze z toba lepeij chlopakow szkoda :-( mam nadzieje ze im przejdzie szybko zdrowka im zycze my jestesmy po ospie tzn alan 2 tyg nie byl w przedszkolu a ja to nawet nie pytaj juz trace jaka kolwiek nadzieje ze 2 raz zostane mama dzis 43 d.c @ nie ma i ciazy tez nie zyc sie nie chce zaraz sie zorbecze normalnie :-:)-:)-(

leti witaj ,moja dobra przyjaciolka mieszka w irlandii :-)

isabell zdrowka dla twojej malej a zkremopw sprobuj avene czy cos takiego ma na obrazku takie zboze czy cos jeden taki klosek nie wiem jak to opisac mamm nazwe aveeno cream with natural colloidal oatmeal maja cala serje tego zele do mycia kremy itd fajnie nawilza skore lekarz nam to przepisal ale kupisz normalnie w bootsie widzialam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :-) u nas troszkę lepiej. Tzn kaszel chłopaków jeszcze męczy doszedł jeszcze katar i na pewno w tym tyg do przedszkola nie pójdą. Jednak kaszlą już rzadziej i w nocy było nawet ok. Nie słyszałam, żeby kaszleli ale z drugiej strony poprzedniej nocy spałam 2 godz więc może dlatego nie słyszałam:baffled: Moja opuchlizna bardzo się zmniejszyła ból też ustał od wczoraj po południa nie wzięłam żadnej tabletki. Więc mam nadzieję, że teraz już będzie ok chyba nawet odpuszczę sobie dziś tego dentystę pójdę normalnie do pracy.
Karola12 ja mam podobnie tzn jestem raczej szczupła i mierzę ok 164cm ale ostatnio mi się zrobił taki bebech, że masakra. Wyglądam jak bym w ciąży była:-(Więc jak znajdziesz jakiś dobry sposób na pozbycie się go to daj znać;-)
Anitha a może spróbujcie kupić gdzieś na szrocie. Bo tak sobie myślę ok polak
zrobi bo poczuję chęć zysku a może szkot ma rację może to faktycznie jest niebezpieczne. Wydaje mi się że to zbyt ryzykowne.
Leti witaj. :-) Oj jak apetycznie wygląda. Ja to bym chętnie zjadła takie cudo;-)
IzabellL Maja chyba złapała to od moich chłopaków. Mam nadzieję, że szybko jej przejdzie.
 
witam nowa mamusie :-) skad jestes leti?

patryk dal mi dzis w nocy popalic budzil sie chyba z 8 razy :baffled: za to dominik czuje sie juz lepiej ladnie przespal noc ,ale dzis jeszcze zostal w domu moze jutro puszcze go do przedszkola.

bzyczek wiem ze felge da sie naprawic (teraz jak byla kuzynka z mezem to on mowil ze moglby ja zespawac , wiec jesli nie znajdziemy tu nikogo kto to zrobi to wyslemy mu kurierem do pl) jest peknieta ok 3 cm podobno. z kupnem na szrocie jest taki problem ze byla by inna niz reszta a moj maz ma swira na punkcie auta i wszystko musi byc idealnie :-D:szok:
 
A ja właśnie bardzo się wku... Przyjechali do mnie z cuncilu. Mieli zamontować poręcze przy schodach wejściowych do domu. Ponieważ Aleks ma wciąż problem z utrzymaniem równowagi zwłaszcza jak wchodzi po schodach. Więc poprosiłam jego fizjoterapeutke żeby nam pomogła to załatwić. To najpierw przyjechali 2 razy montować w domu w środku, gdzie to już dawno mamy. A dziś przyjechali i robią. Właśnie wyszłam wyrzucić śmieci i patrze a oni zrobili po obu stronach ale tak wysokie że ja mogę się ich złapać a nie dziecko 3 letnie:wściekła/y:. Kur... ja rozumiem, że oni mogą mieć problem z komunikacją z nami ale między sobą???:angry::szok::crazy:. No więc idę do gościa i mu mówię, że one miały być podwójne ale jedna pod drugą a nie tak wysokie i po obu stronach. To on do mnie, że powie to inżynierowi. Myślę sobie to pewnie za miesiąc przyjadą ale okazało się, że ten drugi, który z nim przyjechał nim jest. I właśnie z nim gadałam powiedział, że za godzinę przyjedzie i zamontuje jeszcze jedną niżej. :confused2:

Gwiazdeczko kochana nie trać nadzeii. Ja wciąż trzymam za Ciebie mocno kciuki. Nie poddawaj się:no:
 
gwaizdeczka jak nie teraz to kiedys napewno sie uda , trzymam kciuki za was ;-)

bzyczek brak slow normalnie:wściekła/y: skoro porecz miala byc dla dziecka to logiczne ze powinna byc nizej tak zeby siegnol.. mam nadzieje ze rzeczywiscie przyajda i poprawia to.

ja dzis sprzatam dalej bo wczoraj mialam za malo checi :-D teraz chwile odpoczynku sobie zrobilam i zastanawiam sie od czego zaczac sprzatanie salonu:rofl2: wszystko moge sprzatac ale salonu jakos nienawidze:no:
 
Anitha to ja Ci przyjadę posprzątać living a Ty mi łazienkę;-) bo ja właśnie jej nie lubie sprzatać.
Miłego dnia wszystkim życzę ja śmigam do pracy... Czuję, że to będzie długi dzień :eek:
 
bzyczek to moze jakos sie dogadamy bo ja bym mogla sprzatac lazienke co dziennie , tam wchodze myje plukam wycieram...potem kibelek podloga i koniec a w salonie... szkoda slow nadal sie za niego nie wzielam :-D teraz bede sprzatac:baffled:
 
reklama
Alez jestem zmeczona
Anitah moze znajdziecie uzywana taka sama. Nie wiem czy wam nie wyjdzie na to samo kupic tutajj a wyslac do polski do naprawy.
Gwiazdeczka trzymam kciuki i nie poddawaj sie. Dzieki za nazwe. Narazie zaczelam uzywac doublebase w pracy bo tam co druga osoba ma ten krem i jakby pomaga. Zadzwonilam do przychodni i dali mi recepte na to. Mam nadzieje ze zadziala do konca a nie tylko troche. A tak wlasnie pomyslalam ze chyba to od momentu kiedy proszek zmienilam.
Bzyczek no to Cie zalatwili ale najwazniejsze zeby naprawili
 
Do góry