reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Marlenka może pocieszy Cię fakt, że ja co roku od 4 lat spędzam tu święta i dopóki pracujemy tam gdzie pracujemy to nigdy na święta do PL nie polecimy:-(
 
reklama
Dzieki dziewczyny za przyjecie:-)
W wiekszosci sklepow juz czuc klimat swiat, my chyba pojedziemy do polski na swieta szczerze mowiac od kiedy tu jestem nie bylam ani razu na swieta wiec teraz z dzieckiem przydalo by sie pokazac no i oczywiscie bylo by bardzo milo:tak:
Moja mala juz spi ja siedze i na kompie i patrze co jest ciekawego w telewizji ale nic nie ma wiec tak popisze z wami troche:-)
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki szukam w internecie jakies fajnej diety dla mnie ale nic mi sie nie podoba:-)
Jestem niska i szczupla ale moj problem to brzuch naprawde nie wiem co znim zrobic chyba go wytne :szok:
nie jadam duzo slodyczy,wole slone rzeczy ale przed okresem pochlaniam wszystko.
 
my bylismy chyba raz moze 2 w Polsce na swieta. nawet juz nie pamietam i jakos mnie tak do tego nie ciagnie. To cale odwiedzanie wszystkich, kazdemu jakis prezent i zawsze wracalam splukana i zmeczona. Wole jak ktos do mnie tutaj przyjedzie ale niestety w tym roku sami spedzamy swieta wiec nawet nie bede za bardzo szykowac bo nie ma po co

Karola w sprawie diety nie pomoge bo ja nie wytrzymuje na zadnej, ale na brzuch dobra jes A6W
 
Karola nawet nie kracz bo ja jeszcze letnie opony mam. jutro ma byc slonecznie.
Wogel dziwna ta pogoda w tym roku, lata praktycznie nie bylo, jesien tez do du.. a teraz jak zima idzie to sie cieplo zrobilo i chyba wiecej slonecznych dni niz w lecie
 
dzieki isabel za rade, musimy pojezdzic i popytac , jeden szkot wlasnie powiedzial ze on tego nie zrobi ze jest 'do wymiany nie do naprawy', ale jak szukalam w polskich zakladach na necie to nikt nie oferuje naprawy felg:baffled:

karola a6w jest dobra na brzuch albo abs - ja nigdy nie wytrwalam do konca ale cwiczylam tez brzuszki jak mi sie chcialo ;-) teraz po 2 dzieci brzuch mam prawie plasciutki :tak:
 
Witam!
Czy można się do Was przyłączyć?
W Szkocji jesteśmy od prawie roku, wcześniej kilka lat mieszkaliśmy w Irlandii.
Szukam kontaktu z mamami-Polkami na tej obcej ziemi :)
A żeby nie było, że przychodzę z pustymi rękami, to proszę się częstować, wirtualne nie tuczy ;)
 

Załączniki

  • ciacho.jpg
    ciacho.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Anitha tylko po zazdroscic bo ja nie umiem wrocic do swojej wagi i figury. Fakt ze malo robie ale momo wszystko
Leti witaj na forum, skad jestes?
Maje rozlozylo, wstalo o 4 z zawalonym nosem i goraczka. Musze powiedziec opiekunce ze dzisiaj ma nie tylko Kube (bo on ma dzisiaj wolne w szkole, kij wie czemu) ale tez Maje. Ciekawe co powie? Pewnie nic bo tak zawsze jest jak sie nastawie ze cos jej powiem to jest ok. A na jutro musze sobie wziasc wolne w pracy.
Dziewczyny znacie jakis dobry krem na wysypke? Mam wrazliwa skore i jak bylam w Angli to od wody zrobilaa mi sie wysypka, niestety kremy nawilzajace nie pomagaja a juz mi sie to troche ciagnie
 
Do góry