reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Bzyczek prawidlowo, nie ma po co sie meczyc i tak nie dasz rady pracowac
Ja dzisiaj mam do du dzien. Wlasnie otworzylam list z housigu i tu co skasowali mi ubezpieczenie domu po 2 mies od kiedy zaplacilam, nie podajac przyczyny. Co roku do nich wydzwanialam ze nie chce tego ubezpieczenia bo mam swoje ktore musialam wziasc razem z kredytem to mi mowili ze nie mozna i musze placic wiec placilam 2. W tym roku poszlam do goscia posprawdzal ubezpieczenia i powiedzial ze moge zrezygnowac ze swojego bo bez sensu placic 2. Zrezygnowalam i co? Zostalam bez ubezpieczenia. Tak sie wscieklam, nie patrzylam co robi i wrzatek wylalam sobie na reke. Na dodatek dzieciaki ciagle wrzeszcza i chyba @ dostane bo mnie brzuch boli. A to dopiero 10
 
reklama
isabel ale ci sie dzien zaczol.. ale wsumie z tego co pamietam to od poniedzialku mialas nie ciekawy poczatek tygodnia, wiec koniec tez nie moze byc lepszy:-( dobrze ze dzis niedziela i od jutra moze bedzie lepiej :-)

ja juz 2 prania zrobilam z reszta musze sie wstrzymac bo juz nie mam gdzie wieszac:crazy: dzieci pokoj tez ogarnelam a na reszte brak mi juz checi :-D moze pozniej jeszcze cos zrobie..
 
Anitha obys miala racje. Ja polazilam po sklepach przez 2 godz dla zbicia czasu i w sumie nic nie kupilam, powinnam zabrac sie za sprzatanie ale mi sie nie chce
 
karola12 witaj z jakiej czesci Ediego jestes??

isabell to Cie zalatwili z tym ubezpieczeniem szkoda gadac mam nadziej ze wszystko sie wyjasni:tak:

bzyczek 0 jak sie czujesz jak zab?? tzn opuchlizna zeszla??
przerazona gratulacje fajnie ze juz jest Was 3 :-):-):-) pozdrowionka i zdrowka
 
Karola12 witaj:-) pewnie, że możesz się do nas dołączyć. Im nas więcej tym weselej:-)
Gwiazdeczko co z Tobą jak samopoczucie? Rzadko do nas ostatnio zaglądasz:-( Ząb boli mniej. I wydaje mi się, że opuchlizna też schodzi. Pospałam troszkę po południu i czuję się lepiej. Gorzej z chłopakami moim bo się rozchorowali. :-(
 
witaj karola12 ;-)

bzyczek a jednak ich rozlozylo?? te chorobska sa nie do zniesienia.. moj dominik jest chory 3 raz w przeciagu 2 mcy:szok: zdrowka dla chlopakow , wspolczuje nocki bo pewnie nie ciekawa bedzie z jednej strony zab a z drugiej chore dzieci.. zdrowka zycze

orientuje sie ktoras gdzie tu (najlepiej w glasgow i okolicach) naprawiaja felgi?? ku... jak nam we wczesniejszym aucie pekaly opony tak teraz szlak trafil felge(pekla od srodka) i raz ze to niebezpieczne a dwa ze powietrze z kola ucieka.. narazie jezdzimy na zapasowym a nie usmiecha nam sie kupowac nowych felg:no::baffled:
 
Karola12 witaj
Anitha chyba najlepiej u Polakow bo watpie ze szkoci ci to zrobia ale najtaniej chyba bedzie kupic uzywana felge
Bzyczek wspolczuje, Majke tez cos rozklada chyba, kaszle i roche z nosa jej leci. Dalam jej witaminy, syrop, na noc nasmarowalam i zobaczymy. Mam nadzieje ze jej przejdzie a z drugiej strony jak ja ma rozlozyc to lepiej teraz bo przeciez za tydz jedziemy
Gwiazdeczka no zalatwili mnie. Maz jutro tam bedzie dzwonil bo on lepiej klnie po szkocku niz ja wiec im odpowiednio nagada.
 
reklama
Witam dziewczyny dswno tu nie zagladalam .moja maja wola do nocnika jestem z niej dumna .w sklepach juz przyvotowuja wsztstko na swieta.smutno ze w tym roki zostajemy tutaj ale co zrobic.pozdrawiam msmusie i duzo zdrowka dla wszystkich
 
Do góry