reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy ze Szkocji

Witam się na minutkę przed wyjściem do pracy...
Gwiazdeczko Ty się nie załamuj. Jesteś jeszcze młoda, zdrowa wszystko się ułoży. Daj sobie troszkę czasu, odpuść, rozluźnij się. Stres w takich sprawach nie pomaga. Wiem, że łatwo się pisze. Ale wydaje mi się, że na prawdę nie ma sensu się zamartwiać bo to nie pomaga. Tak szybko tylko wspomnę, że ja miałam takie problemy kobiece i nie jednokrotnie słyszałam od lekarzy, że będę miała problem z zajściem w ciążę a może i nigdy nie będzie. Nie przejmowałam się tym bo wtedy jeszcze nie myślałam o dzieciach. A dziś mam dwoje i to na raz urodzonych;-) Głowa do góry będzie dobrze:-)
Zmykam do pracy pa i miłego dzionka
 
reklama
witam się i ja;)
na mnie ta pogoda jakoś dobrze nie działa...we wtorek wylądowaliśmy w szpitalu (skacze mi ciśnienie)...30min przed wejściem na oddział położniczy (bo nikt nie słyszał dzwonka) pewnie dodatkowo zrobił swoje;/
u mnie Mały co robię ćwiczenia (te na kolanach) i się przewróci do dołu to zaraz raz dwa i znowu poprzecznie się układa...tego też nikt mi nie zbadał bo czytałam, że mogą być tego różne przyczyny (np to, że jest za mały, za mało wód lub za dużo, złe ułożenie macicy i miednicy no i najgorsze wodogłowie...no niepotrzebnie o tym czytałam na necie ale teraz to już nie cofnę czasu)...

cytryna widzę, że nadal czekasz;) powiedz mi kiedy Cię umówili na to usg żeby sprawdzić czy mała jest przekręcona (który tydz).

co do słoneczników to ja bym zjadła sobie...a tu nigdzie nie ma;((( narobiłyście mi smaka...ja nigdzie i nigdy nie widziałam ani jadalnego ani ozdobnego;(

co do zafasolowania...to ja pamiętam jak mój wujek pediatra jak się dowiedział, że ja to mam taki pomysł, żeby zafasolkować podczas jakiegoś romantycznego weekendu (świece, kolacja, itp) to tak się ze mnie zaczął śmiać...i powiedział, że nie chce mnie dołować ale tak to ja mam małe szanse...najelepsze jest konserwa namiot i alkohol...tak więc może przećwiczcie;))
 
Na USG umowili mnie w 37 tygodniu, mialam je na poczatku 38. Mala sie przewrocila pod koniec 37, wiec dosyc pozno. Lezy juz niziutko wiec mam nadzieje ze tak zostanie, bo tez poczytalam o przyczynach, ale mimo wszystko najczesciej nie ma przyczyny tzn wszysko jest ok.
Ja myslalam ze moze cos nie tak z moja miednica bo mialam dysplazje bioder i bylam w szynie 18 miesiecy po urodzeniu, no i w ciazy wlasnie miednica mnie bardzo boli, ale wyglada na to ze mala sie jakos w nia wpasowala :)

Slonecznik mozna kupic wszedzie (jadalny) tylko juz bez lupek - ale jak go sobie uprazysz na patelni z sola to bedzie pyszny :)
 
hej
MAGDZIARZ ja widziałam słoneczniki w asdzie
GWIAZDECZKA musisz troszkę się zrelaksować i przestać myśleć o tym że chcesz być w ciąży bo twój organizm się zablokował tak miała moja koleżanka i jak tylko odpuściła z planowaniem bardzo szybko zaciążyła tak więc życzę powodzenia i głowa do góry będzie dobrze

ja zaraz zmykam z emilcią na popołudniową drzemkę dziś czeka mnie nocna zmiana więc muszę się przespać
IZABEL wiem że ty też zastanawiasz się nad prezentami wpadłaś na jakieś pomysły?
 
:-D dziewczyny, mi chodzi o słoneczniki ozdobne, do bukietu ślubnego :-D ale dzięki za porady w sprawie prażenia ;-)

W sprawie zaciążania niewiele mogę czy pocieszyć, czy doradzić... Wydaje mi się tylko, że rada przerazonej jest super :-) konserwa, namiot i heja :-D
 
:-(dziewczyny dzieki jestescie kochane a staramy sie juz 2 lata ale na tabletkach jestem dopiero 1 cykl i u mnie jest to ze jestem chora bo mam zespol policystycznych jajnikow niestety :-( takze nie wiem czy sie doczekam a moja endokrynolao powiedzila ze jak tableki nie pomoga to invitro za 4 tys funtow nienormalan ababa jest tyle sposobow leczenia dziewczyny nie wiecie czy ja moge poprosisc o zmiane lekarza?? invitro dla bezplodnych jest nie dala mi wogole nadzieji wiecie to ona mnie zalamala :-( nie moge znajsc zadnego hoteliku dla pieskow jak wpisuje w google to jakies glupoty wychodza
 
reklama
Gwiazdeczka wspolczuje, mysle ze mozesz zmienic lekarza ale jak to w rzeczywistosci wyglada w przypadku specjalistow to pewna nie jestem.
Padam na twarz. Zrobilam gore prania, umylam auto, posprzatalam dol no i na dodatek Majka znowu sie obrazila na spanie i nie miala drzemki w dzien a teraz wcale nie wyglada jakby chciala isc spac ale musze ja zaraz polozyc zeby miec chociaz chwile dla sibei zanim padne.
Wkurzylam sie niesamowicie bo mechanik w zeszlym tyg albo nie wlal mi plynu do chodnicy albo nie podlaczyl wezyka bo auto dzisiaj prawie mi sie zagotowalo a w zbiorniczku pusto. Po 2 godz stania silnik byl nadal goracy. Mam nadzieje ze nic powaznego sie nie stalo, bo jak zatarlam silnik to mu nie popuszcze i to on bedzie pokrywal koszty. Skonczylo sie na tym ze przyjechali dzisiaj z laweta i zabrali auto a mechanik posrany jak uslyszal co sie dzieje
 
Do góry