reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

emilkaqqq ja wpisalam tylko 2 przedszkola , nie musisz koniecznie podawac 3 :)

basienka kurcze nie wiem co ci poradzic w tej sprawie.. dziwne ze nie mozesz napisac do ebaya. a jak wejdziesz na resolution center i zamiast podawac numeru napiszesz w tej ramce o co chodzi? moze to podziala..
u mnie bylo tak : od zalozenia sprawy o zwrot kasy mialam czekac 10 dni ze moze on mi ja odda.. po 4 dniach przyslali nowa wiadomosc ze jesli on nie odda mi kasy to oni mi oddadza po 2 tyg. po tygodniu dostalam kolejnego maila o zamkniecie sprawy wypelnilam i odrazu dali zwrot , tyle ze kasa wplynie na konto po 4-5 dniach roboczych wiec jutro albo we srode
 
reklama
anitha probowalam tam pisac ale nie mam potwierdzenia zadnego z ebaya ze sie ktos skontaktuje bo nawet nie wiem czy to co napisalam sie wyslalo...jak zalozyc ta sprawe o zwrot kasy?? bo moja sprawa wyglada ze przez ebaya jest juz zamknieta:/ wiesz nie wazne po ilu dniach, wazne zeby w ogole wplynela...:/ gosciu w ogole nie odpisuje na nasze e maile
dziekuje Ci za pomoc:)
 
Basienkaaa zawsze najlepiej kupowac przez paypal lub karte kredytowa przez internet. Nigdy przez bank transfer, moneygram, wester union itp. Bo teraz nie jestes chroniona jako kupujacy. Musisz liczyc na dobre serce sprzedawcy, albo dowiedz sie czy jest u ciebie jakies biuro ochrony konsumenta (jesli nadal nie otrzymasz kasy)moze cos podpowiedza co robic dalej,bo jednak to nie male pieniadze... Ale nie jestes na przegranej pozycji, zawsze udowodnisz,ze zaplacilas a nie otrzymalas towaru. Tylko to juz pewnie bedzie wiecej "zabawy". Na ebayu jest niestety wielu naciagaczy:(
 
ja mialam pierwszy raz taka sytuacje wiec ekspertem nie jestem , ale obawaim sie ze jesli twoja sprawa jest zamknieta to mozesz nie moc juz zalozyc sprawy o zwrot pieniedzy :( mozesz sprobowac wejsc na Resolution Centre - eBay i pisac jak to wszystko wyglada. tak sobie mysle ze chyba trzeba bylo sie nie zgadzac na cancelacje tylko odrazu zalozyc sprawe.. mam nadzieje ze odzyskasz swoje pieniadze.
 
Ja niestety jestem podobnego zdania co anitha...:( Cancelacje potwierdza sie wtedy jak juz otrzyma sie pieniadze od sprzedajacego nie wczesniej! w tym momencie dla Ebay'a sprawa jest zamknieta. Poczekaj jeszcze...teraz byl weekend- moze gosciu wyslal pieniadze...a jesli nie to hmmm...
Gdyby zaplata byla przez paypal to sprawa bylaby bardzo latwa do rozwiazania, a tak to juz sama nie wiem...
 
chyba bym sie zalamala jak bym tej kasy nie odzywskala pisalam na online customer support ale nie moge zlozyc roszczenia bo jest za wczesnie a co jakbym mu teraz negatywa wystawila?? skoro sie nie odzywa.... ale mysle ze to moze mi zaszkodzic kasy pewnie by mi nie oddal.. normalnie ma wystawione wozki prasolki a dupek nawet sie nie odezwie...
anitha ale i tak dziekuje za rade i wsparcie
emilkaqqq nie moglam przez paypala bo jest limit do jakiejs tam kwoty
 
I tak nie pozostaje nic innego jak poczekac w tym momencie. A negatywa to i tak bym wystawila mu nawet jakby oddal kase chyba hehe za to wlasnie,ze nie ma z nim komunikacji. Mimo wszystko rowniez trzymam kciuki!!!
 
reklama
Basienka masz jeszcze 2 mozliwosci kontaktu z ebayem. Masz czat internetowy z konsultatem lub telefon. Niech ci poradza co teraz zrobic. Na paypal owszem jest limit ale zwsze to mozna jakos obejsc bo jesli chodzi o ebay to jest to najlepszy sposob platnosci. pieniadze napewno da sie jakos odzyskac. Blad ze sie zgodzilas na zakonczenie sprawy bo kasy jeszcze nie dostalas i teraz nie wiadomo co i jak dlugo to potrwa
 
Do góry