reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Basieńka, wydaje mi się, że to już pójdzie automatycznie- poczekaj do poniedziałku, jakby na to nie patrzył jest weekend, więc kasiorki chyba i tak na konto teraz nie dostaniesz...

Dziewczyny, jak tak czytam te wasze posty o facetach, to cieszę się, że mieszkam sama... Sama decyduję o wszystkim i nikt mi nie ma prawa powiedzieć, że za mało zarabiam, albo coś źle robię. Współczuję wam i mam nadzieję, że jakoś dojdziecie do porozumienia... W sumie to nawet nie wiem, co wam poradzić, bo sama też nie potrafię za bardzo dogadać, a wiem, że czasem powinnam...

A teraz mam pytanie. Z serii poważnych. Moja znajoma ma znajomą... ;-) I ta znajoma znajomej ma dwójkę dzieci. Ponoć strasznie zaniedbane, wychudzone, ponoć w mieszkaniu smród, bród i ubóstwo. Starsza ma 4 lata, a młodsza niedawno skończyła rok. Młodsza- nie siada, nie wstaje, nie mówi, karmiona jest samym mlekiem... dziewczyna w ogóle się nimi nie zajmuje, ponoć potrafi wyjść na imprezę zostawiając dzieci samopas... Mówię ponoć, bo tak naprawdę nie znam tej dziewczyny... I tu pytanie. Czy powinnam to gdzieś zgłosić? Nie wiem, na ile to, co mi mówi moja znajoma jest prawdą, a ile jest wyolbrzymione... Nie chciałabym dziewczynie niepotrzebnie robić smrodu, ale na myśl o tych dzieciakach serce mi się kroi. Ponoć już kiedyś były zabrane do opieki, ale tego też nie wiem na sto procent... A skoro były- to chyba dziewczyna ma jakiś nadzór? Już sama nie wiem...
 
reklama
magdziarz ja też jestem raczej z tych co nie odpowiedzą chamsko tylko stula dziub i się popłacze ale jakbym usłyszała cos takiegoto bym mu kurde oczy wydrapała (a później wyłabym tydzień) bo jak to wszystkie dobrze wiemy nikt nas tak nie może zranić jak najbliższa sercu osoba nic na świecie tak nie boli.
isabel współczuje sytuacji nieciekawa poczekaj jak rodzice pojadą i spróbuj z nim pogadać może to coś da
vampiria nie wierze normalnie w to co piszesz że taka matka może istnieć jeżeli chociaż część z tego co mówi ci koleżanka jest prawdą ja bym zadzwoniła i poinformowała że doszły mnie takie słuchy nie jestem pewna na sto procent ale wole nie pozostać obojętna jak większość społeczeństwa i poinformować aby ktoś to sprawdził jeżeli tak jest to nawet będą dane w przychodni dzieci że mała nie siada a ma rok poza tym jeżeli ta matka miała już problemy to powinna byc pod kontrolą i może ktoś źle wykonuje swoją pracę i powinien za to beknąć bo to nie jest źle zmyta podłoga. Bardzo trudna sytuacja.
Basieńka jeżeli masz taki list od sprzedającego odzyskasz pieniążki na 100% tylko tak jak piszą dziewczynki przeciągnie się cała sprawa bo jest weekend. Nie martw się tak bo to nie jest wskazane w twoim stanie
 
nie wiem czy to pojdzie automatycznie. bo juz bym miala kase, ja robilam mu przelew w zeszly weekend przelew i mial w ciagu minuty kase na koncie... a pozatym jakby zwrocil kase to chyba poinformowalby mnie... w ogole odpisalby cos..a jak otworzyc sprawe na e bayu o zwrot kasy?? wiecie moze??
dziekuje wam!!
 
wiem wiem.,.jak tu sie nie denerwowac 675f:(((( extra okazja - no masakra. jak odzyskam kase to chyba sobie odpuszcze zakupy na ebayu:/
chcialam zalozyc sprawe na resolution centre ale jak wbijam numer przedmiotu to juz taki nie istnieje i nie moge nic zrobic:/
 
basienka kasa nie wplywa odrazu, ja tez tak myslalam a okazuje sie ze trzeba czekac 4-5 dni pracujacych.. czy jak zgodzilas sie na cancelowanie to nie dostalas zadnego potwierdzenia z ebaya o cancelacji? ja caly czas dostawalam wiadomosci jak tylko wysylalam do nich cokolwiek.
wiem jak to jest nie miec ani kasy ani rzeczy , ale staraj sie nie denerwowac , ja odzyskalam kase (tzn ma byc we wt) to i tobie sie uda :)
 
anitha z ebaya dostalam to
You agreed to the seller's request to cancel the transaction for iCandy Peach Sweet Pea Stroller and Carrycot included (260831154102). This cancellation case is now closed.

If you paid, but haven't received a refund yet, please contact the seller to request a refund. Otherwise, you are no longer obligated to pay for this item.

no i napisalam do sprzedawcy ale niestety cisza:/
ja nie placilam przez paypala tylko na konto bo limit na paypalu byl,
nie wiem czy ja sie doczekam:/ a ty ile czekalas?? od zamkniecia sprawy na kasiorke??
dziekuje !!!!
spijcie spokojnie:*:*:*:*
 
Azorek to mialas wesolo dzisiaj
Vampiria jesli masz jakiekolwiek podejrzenia ze chociaz czesc tego jest prawda to ja bym zglosila
Basienka a nie mozesz na swoim koncie z zakupionych pzredmiotow wejsc na report problem? Jesli nie to skontaktuj sie bezposrednio z ebay i napisz ze gosciu sie nie odzywa i nie oddal pieniedzy. Ja az tak rogich rzeczy na ebay nigdy nie kupowalam bo sie balam
Ja dzisiaj mialam straszna migrene, maz nadak mnie wkurza choc juz troche mniej. Najgorsze ze nadal nie wiadomo co z ta jego praca. No i od jutra musze sie przestawic ze mam znowu 2 dzieci w domu.
 
Hej dziewczyny. Chcialabym, aby moja cora od przyszlego roku zaczela chodzic do przedszkola (panstwowego) i wiem,ze musze przynajmniej z rocznym wyprzedzeniem zlozyc aplikacje (bo niby tyle sie czeka w kolejce). Ale mam taki maly problem,bo poki co to mam wybrane jedno przedszkole, a na aplikacji trzeba wpisac 3. Jest jakas moze stronka z przedszkolami publicznymi,czy jak? Czy moze ktores z waszych dzieci chodzi do panstwowego i mozecie jakies polecic??? bo ja juz sie pogubilam....z gory dziekuje....:-)
 
'hej dziewczyny
i jak wam mija niedziela?? ja dalej nie w sosie:/ chociaz bylam na zakupach ale nawet to mi nie pomoglo:/ nie moge nawet napisac do ebaya ze nie mam kontaktu ze sprzedajacym i ze mi kasy nie zwrocil bo dostalam automatyczna odpowiedz ze jest to nie mozliwe:/ "filing too soon"
to milej i spokojnej niedzieli :****
 
reklama
emilkaqq tu masz linka o przedszkolach panstwowych. Na tej stronie po prawej stronie na zielona mozesz rowniez znalazc, ktore sa najblizej Ciebie. A wiesz ze musisz poczekac az coreczka skonczy 2 latka zeby zlozyc ta aplikacje? Ja wczesniej tez chciala ja dac do panstwowego ale teraz sie zastanawiam bo nie wiem co z nia zrobie w kazdy bank holiday (pracuje tylko w pon i wtorki) albo wakacje czy jakies inne wolne kiedy to przedszkole bedzie zamkniete. Teraz chodzi do prywatnego i jestem bardzo zadowolona.
What your child is entitled to - Pre-school nursery education - City of Edinburgh Council
 
Do góry